Autor Wątek: Jakie rozporzadzenie reguluje przepisy o ruchu pojazdów uprzywilejowanych??  (Przeczytany 1500 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.383
Czy mógł by mnie ktos poinformowac o tym jakie to rozporzadzenie?? poniewaz musze wziasc udzaił w przegladzie wewnetrznym i przypadły mi w udziale przepisy ruchu drogowego, i wogule niewiem jak sie za to zabrac.
Z góry dziekuje za odpowiedz.
                                              Eqinox
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Jakie rozporzadzenie reguluje przepisy o ruchu pojazdów uprzywilejowanych??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2007, 15:55:15 »
Czy mógł by mnie ktos poinformowac o tym jakie to rozporzadzenie?? poniewaz musze wziasc udzaił w przegladzie wewnetrznym i przypadły mi w udziale przepisy ruchu drogowego, i wogule niewiem jak sie za to zabrac.
Z góry dziekuje za odpowiedz.
                                              Eqinox


www.Google.pl
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Jakie rozporzadzenie reguluje przepisy o ruchu pojazdów uprzywilejowanych??
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2007, 16:52:27 »

www.Google.pl

Ależ jesteś okrutny ;) wszystko znajdziesz tutaj, tutaj, tutaj oraz tutaj

Na przyszłość staraj się najpierw sam poszukać - tak dla przyzwoitości i lepszego samopoczucia oraz żeby inni mł. aspiranci nie wstydzili się za ciebie ;)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.383
Odp: Jakie rozporzadzenie reguluje przepisy o ruchu pojazdów uprzywilejowanych??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2007, 18:10:27 »
Inni mł.asp. niemaja sie czego za mnie wstydzic!!  :wacko:

Poczytaj najpierw regulamin, jak zaczniesz pisać nową wiadomość.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2007, 18:11:44 wysłana przez Butel »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Jakie rozporzadzenie reguluje przepisy o ruchu pojazdów uprzywilejowanych??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2007, 14:41:15 »
Cytuj
Inni mł.asp. niemaja sie czego za mnie wstydzic!!

mają, mają....
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.