Autor Wątek: Kurs Kwalifikacyjny Strażaka  (Przeczytany 3772 razy)

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« dnia: Kwiecień 28, 2004, 10:45:59 »
Witam, po wielu trudach :) prawdopodobnie od 1 lipca br zaczne prace w PSP, w zwiazku z powyzszym mam kilka pytan odnosnie kursu dla szeregowcow (czy kursu kwalifikacyjnego strazaka, nie wiem ktora nazwa jest poprawna:)):
1. Z tego co wiem, odbywaja sie one m.in. w Warszawie, Pionkach k/Radomia, Bydgoszczy i Czestochowie - czy ew. jeszcze gdzies?
2. Moze ktos z Was zna terminy kursow na 2 polowe br?
3. Jak wlasciwie wyglada taki kurs, chodzi mi o przebieg.
4. Jakie warunki odnosnie zakwaterowania i tym podobnych spraw panuja w poszczegolnych miejscowosciach (pytam z ciekawosci:)).

Na razie to chyba tyle, z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam
Boszo
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

stary

  • Gość
Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2004, 13:38:27 »
Jezeli jestes z lubuskiego to kursy sie odbywaja jeden za drugim w świebodzin w sekcji doskonalenia i fukcjonowania krajowego systemu ratowniczo gasniczego system zkoszarowany sobota i niedziela wolna czas kursu to 4miesiące pozdrawiam naraaaaa

Offline Hanti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2004, 13:56:20 »
O fajne pytanie, akurat sie składa, że ja tez jestem tym tematem strasznie zainteresowany, zapytam tylko kolegi, która komenda to ułatwi sprawę odpowiedzi.
Pozdro. Hanti
 

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2004, 14:04:56 »
Woj. mazowieckie:)
Pozdrawiam
Boszo
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2006, 20:52:13 wysłana przez boszo »
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline Hanti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2004, 14:44:07 »
Witam Boszo chyba się znamy, cos mówią o Bydgoszczy dla nas od 1 pażdziernika, ale pewności nie mam.
Poadrawiam Hanti.

 

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2004, 15:03:19 »
Heh... Ty tez z centralnego mazowsza jestes:) Jesli tak to czy nie miales przypadkiem testow w SGSP w lutym cos kolo 12?? Jakby co, wal na PW.

Ja wczoraj dzwonilem do kadrowej, uslyszalem ze nawet Czestochowa wchodzi w gre. Nieco daleko, lecz coz, zycie to nie je bajka.

Widze ze jakos nikt nam nie chce/nie moze pomoc...  
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2006, 20:52:50 wysłana przez boszo »
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

KRISTOFERSON

  • Gość
Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2004, 14:24:06 »
Witam wszystkich niecierpliwie czekających na kurs szeregowych. Ja równiez czekam niecierpliwie na kurs  :D . Z moich informacji w Pionkach zaczyna się kurs podstawowy ok 15-go lipca i w Wawie na JRG8 ma się zacząc 2 tura kursu w lipcu lub w sierpniu ale co do Warszawy nie jestem do końca pewny. Pozdrowiam i do zobaczenia na kursie. B)  

firetruck

  • Gość
Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2004, 15:45:55 »
No to jeśli Bydgoszcz, to wam się do tyłków dobiorą, nauka, nauka, nauka, a poza tym... nauka...... no i w p......de i na gaz, taka jest SP PSP w Bydgoszczy, gdzie oprócz sławetnych kursów podoficerskich są także kursy szeregowców..... powodzenia życzę w tym kieracie..... :(

Podziwiam wasz zapał tym bardziej, że mina i ogniste zamiłowanie do pracy w PSP poblednie, najpierw na kursie, potem ..... już w pracy. Chyba, że jesteście plecaki to macie możliwości ewentualnego rozwoju zawodowego, jesli nie... na kursie co najwyżej podoficerskim się zakończy, poza tym podział i jazda na szmacie przez jakieś kilka (4 latka) lat, zanim się "na was" poznają i przestaną czepiać się o byle gówno.... taka "je bajka", takie PSP, może traficie na zmianę gdzie wszyscy się wzajemnie szanują, wtedy praca mimo obowiązków jest lekka, łatwa i przyjemna, ale to się przaktycznie nie zdarza.................... :(  

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2004, 10:45:27 »
Noooo, to kolega nas podbudowal...:)

Cytuj
to wam się do tyłków dobiorą, nauka, nauka, nauka, a poza tym... nauka...... no i w p......de i na gaz, taka jest SP PSP w Bydgoszczy
No ale chyba jest dla ludzi nie? Ja wychodze z zalozenia ze lekko nie bedzie, byc moze i mina mi zrzednie i zapal sie zmniejszy, chociaz szczerze mowiac raczej nie sadze...

Cytuj
podział i jazda na szmacie przez jakieś kilka (4 latka) lat, zanim się "na was" poznają i przestaną czepiać się o byle gówno
Nie od razu Krakoof zbudowano.

Nie wiem co chciales osiagnac tym postem - ostrzec, zniechecic? Jesli to ostrzezenie to dziekuje bardzo zapamietam i dzieki za troske:):)

No i moze trafimy na taka zmiane jak piszesz na koncu posu...
Pozdrawiam
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline firemardow

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 29, 2006, 23:10:59 »
Chcesz isc na normalny kks to idz do olsztyna ,przynajmniej ci tylka niezloja tak jak np bydgoszczy wrrrr
"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2007, 15:58:25 »
W MILICZU też jest robiony

strażak79

  • Gość
Odp: Kurs Kwalifikacyjny Strażaka
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 09, 2007, 22:22:01 »
Wydaje mi się że każda KW ma swój ośrodek szkolenia ale mogę się mylić.