Autor Wątek: kto stratuje w 2008 do SA?  (Przeczytany 90697 razy)

Offline Maddo ŁWC

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
  • eŁ Wu Ce
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 14, 2008, 18:05:00 »
Ja się wybieram do Krakowa ^_^
Nowa huta osiedla blokowiska, znakomita dzielnica zasługuje na to miano.

cel:SAPSP Kraków

Offline hansik1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #251 dnia: Maj 14, 2008, 22:03:00 »
racja nie miejsce na kłótnie. zapraszam jesli ktos chce sie czegos dowiedziec o CS. służę wiedzą

zeyb0r

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #252 dnia: Maj 15, 2008, 00:16:14 »
Ja wczoraj(14.5) byłem zanieść dowód wpłaty w Poznaniu. Pani mnie poinformowała, że jest już(a może dopiero?) trochę ponad 300 podań.
A kto wie jak to wygląda na chwile obecną w Krakowie i Częstochowie??

Pozdrawiam.

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 15, 2008, 09:54:59 »
hansik1987 moze dysponujesz wiedzą ile podań jest w CS?

Offline nepptyk88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 15, 2008, 10:34:02 »
to i ja się dołączę do pytania,jaka liczba podań w Krakowie ???? ponieważ składając podanie się spieszyłem i nie spytałem....a pojechać tylko po to by się spytać ile podań zostało złożonych to troszkę by dziwnie wyglądało  ^_^

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #255 dnia: Maj 15, 2008, 12:25:21 »
no to stres związany z rekrutacja kwitnie:D najlepiej to żeby do CS było 70 podań:D

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #256 dnia: Maj 15, 2008, 13:14:48 »
przychylam sie do zdania poprzednika

Offline Maddo ŁWC

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
  • eŁ Wu Ce
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #257 dnia: Maj 15, 2008, 14:16:44 »
Do Krakowa jest 450 oryginałów i 20 kopii :angry: Ojj będzie się działo. konkurencja :angry:
Nowa huta osiedla blokowiska, znakomita dzielnica zasługuje na to miano.

cel:SAPSP Kraków

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #258 dnia: Maj 15, 2008, 14:20:19 »
najgorsze to jest to ze bede mosial jechac sam na egzaminy bo kumple zawiedli jeden nie zdal drugi zrezygnowal . . . nawet nie bedzie do kogo japy otworzyc masakra  -_-
Apropo Cs czy unitraka jest na poligonie w na miotach ?? czy sie jedzie np na Blachownie i tam cie bunkruja 2 miechy ? jak to jest w Cs jesli mozesz to napisz mi na skrzynke
Pozdrawiam Szczescia  :wacko:
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline radekg

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #259 dnia: Maj 15, 2008, 16:40:15 »
No to nie jesteś sam hapec. Ja też jadę sam i nie będę miał nawet do kogo gęby otworzyć. :P Życzę powodzenia na egzaminach...
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2008, 16:42:15 wysłana przez radekg »

Offline hansik1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #260 dnia: Maj 15, 2008, 18:21:51 »
w CS unitarka jest na poligonie w namiotach. teren szkoły jest dość duzy wiec nie ma potrzeby gdzie indziej robic tej szopki. a co do ilosc podan to nie mam pojecia bo od 3 miesiecy nie bylo mnie w szkole bo mam praktyki.

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #261 dnia: Maj 16, 2008, 09:25:22 »
Chłopaki to jest nas już 3. hehe Moich 2 kumpli zrezygnowało może i dobrze . Opisze wam śmieszną ale prawdziwą sytuacje dotyczącą ich osoby. W niedziele przed maturą z polskiego (tego roku) nad naszym rejonem przeszły ulewne deszcze no i pozalewało domy posesje itd. A że mój wujek miał służbe to mówie wsiadam w samochód i ęde sobie smiagał z nim. No i do jesdnego zdażenia wezwali OSP moich kupmli ale on nie przyjechali. No i na drugi dzień sie pytam czemu ich nie było a oni mi na to że matura że się uczyliśmy a ja do nich że h** z maturą żeycia ludzikie ważniejsze mature można 5 lat zdawać a życia jest jedno. Mówie to tacy z was strażacy z powołania jak ludzie wzywają pomocy a  was nie ma. I jak im powiedziałem że nie ma pkt preferencyjnych za członkostwo w OSP to zrezygnowali heheh

Offline hansik1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #262 dnia: Maj 16, 2008, 09:37:38 »
no to im nagadałes... zalane piwnice i posesje to nie zagrożenie zycia. a co do matury to trzeba miec jakies solidne zabezpieczenie na wypadek gdyby sie nie dostało do zadnej z aspirantek...

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #263 dnia: Maj 16, 2008, 10:06:57 »
Ale wiesz tu chodzi o rzecz skoro chcesz być strażakiem to daj tego przykład a nie w domu leżysz i sie zamartwiasz ze jutro matura. Może życia nie ale miania tak. Jak oni nawet nie byli zorientowani co i jak z papierami zeby złożyc musiłame im tłumaczyć i testy też m wysłałem bo sami to już sie nie wysilili. Więc o czymś to swiadczy czhyba nie? 

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #264 dnia: Maj 16, 2008, 10:25:35 »
Ale wiesz tu chodzi o rzecz skoro chcesz być strażakiem to daj tego przykład a nie w domu leżysz i sie zamartwiasz ze jutro matura. Może życia nie ale miania tak. Jak oni nawet nie byli zorientowani co i jak z papierami zeby złożyc musiłame im tłumaczyć i testy też m wysłałem bo sami to już sie nie wysilili. Więc o czymś to swiadczy czhyba nie? 

Masz racje...tacy to niech lepiej zostaną w domu a nie sie beda pchać do asporantek albo w ogóle do PSP.

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #265 dnia: Maj 16, 2008, 10:36:38 »
Z tego wynika ,że ja się nadaję. Ja o północy  pojechałem ze strażą gasić las, rano wstałem ubrałem się w garnitur i na maturę z matematyki. W szkole mnie się pytali dlaczego tak śmierdzi ze mnie dymem.  -_-

Offline Grzesiu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
    • OSP Wolica
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #266 dnia: Maj 16, 2008, 10:53:34 »
Grześ i ślizki
Proponuje zastanowić sie czasem zanim sie coś napisze, przeczytajcie jeszcze raz dokładnie swoje wpisy a wtedy zobaczycie ze chyba trochę daliście sie ponieść emocjom lub jakiejś fantazji.
Piszecie żeby tacy ludzie nie pchali sie do PSP, czyli do PSP mają sie pchać ludzie którzy nie zdali lub pięć razy jak to napisaliście zdawali maturę bo popadał deszczyk i polecieli do akcji..?
OSP to Ochotnicza Straż Pożarna która może nie wyjechać w określonych okolicznościach.
Jeśli działasz prężnie w OSP to już dajesz przykład że jesteś powiedzmy strażakiem, jak nie wyjedziesz czasem to nikt Ci przecież głowy suszył nie będzie, a na wszystkie wyjazdy jeśli jednostka dużo jeździ i tak sie nie załapiesz z tego czy innego powodu. Strażak bez wykształcenia to żaden strażak! Poza tym to nigdy nie wiesz co Ci w życiu pisane, może nie będziesz mógł pełnić służby w PSP ze względów choćby zdrowotnych czego nikomu nie życzę to co dalej? Chyba warto mieć jakieś zabezpieczenie prawda? Czasem warto pomyśleć nad swoim dorosłym życiem i uszeregować priorytety.
A i jeszcze jedno, nie przyjechała cała OSP czy tylko dwóch "kumpli"?

   

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #267 dnia: Maj 16, 2008, 12:32:06 »
Cytuj
Strażak bez wykształcenia to żaden strażak! Poza tym to nigdy nie wiesz co Ci w życiu pisane, może nie będziesz mógł pełnić służby w PSP ze względów choćby zdrowotnych czego nikomu nie życzę to co dalej? Chyba warto mieć jakieś zabezpieczenie prawda? Czasem warto pomyśleć nad swoim dorosłym życiem i uszeregować priorytety.
To sę nazywa egoizm.
A OSP przyjechała ale bez nich.     
Cytuj
Z tego wynika ,że ja się nadaję. Ja o północy  pojechałem ze strażą gasić las, rano wstałem ubrałem się w garnitur i na maturę z matematyki. W szkole mnie się pytali dlaczego tak śmierdzi ze mnie dymem.
i o to chodzi brawa dla Ciebie!! A gdzie startujesz chyba SGSP?

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #268 dnia: Maj 16, 2008, 12:34:47 »
Grześ i ślizki
Proponuje zastanowić sie czasem zanim sie coś napisze, przeczytajcie jeszcze raz dokładnie swoje wpisy a wtedy zobaczycie ze chyba trochę daliście sie ponieść emocjom lub jakiejś fantazji.
Piszecie żeby tacy ludzie nie pchali sie do PSP, czyli do PSP mają sie pchać ludzie którzy nie zdali lub pięć razy jak to napisaliście zdawali maturę bo popadał deszczyk i polecieli do akcji..?
OSP to Ochotnicza Straż Pożarna która może nie wyjechać w określonych okolicznościach.
Jeśli działasz prężnie w OSP to już dajesz przykład że jesteś powiedzmy strażakiem, jak nie wyjedziesz czasem to nikt Ci przecież głowy suszył nie będzie, a na wszystkie wyjazdy jeśli jednostka dużo jeździ i tak sie nie załapiesz z tego czy innego powodu. Strażak bez wykształcenia to żaden strażak! Poza tym to nigdy nie wiesz co Ci w życiu pisane, może nie będziesz mógł pełnić służby w PSP ze względów choćby zdrowotnych czego nikomu nie życzę to co dalej? Chyba warto mieć jakieś zabezpieczenie prawda? Czasem warto pomyśleć nad swoim dorosłym życiem i uszeregować priorytety.
A i jeszcze jedno, nie przyjechała cała OSP czy tylko dwóch "kumpli"?

   

No może i dałem sie ponieść fantazji i duży wpływ miała na mnie wypowiedź poprzednika...ale też mnie drażni takie zachowanie ludzi którzy zawsze maja coś innego ważnego do roboty w czasie gdy jest wyjazd. Moja OSP nie jest niestety w KSRG i wyjazdy mamy raz na ruski rok ale i wtedy jest problem z zebraniem choćby 3 osób. A jak sie później człowiek zapyta takiego jednego co ma remizę koło domu praktycznie to mu wymyśli taki powód że ręce opadają....;/ i jak później na PSK sie dowiadują ile nas było i jakie jest zaangażowanie jednostki to będą nas wzywać coraz rzadziej.A najdziwniejsze jestto że jak sie zbliża jakieś święto albo zawody to jest ich wszędzie pełno bo jest 'okazja do wypicia". trochę odbiegłem od tematu bo to temat na inny wątek

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #269 dnia: Maj 16, 2008, 12:35:16 »
SGSP i SA PSP Poznań

Panie i Panowie minął termin składania podań do SA PSP i CS PSP, czy ktoś wie jak ostatecznie przedstawia się liczba podań złożonych do tych szkół?
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2008, 12:40:29 wysłana przez Emilovic »

Offline hansik1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #270 dnia: Maj 16, 2008, 13:05:13 »
popieram Grzesia.
pozdrawiam ;]

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #271 dnia: Maj 16, 2008, 13:23:14 »
popieram Grzesia.
pozdrawiam ;]

Ale którego ???  ^_^

Offline hansik1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #272 dnia: Maj 16, 2008, 13:55:29 »
nie wiem czy zauważyłeś Emilovic ale jest Grzesiu i Grześ_ratownik. popieram Grzesia nie Grzesia_ratownika...

Offline Grzesiu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
    • OSP Wolica
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #273 dnia: Maj 16, 2008, 14:52:51 »
Cytuj
Strażak bez wykształcenia to żaden strażak! Poza tym to nigdy nie wiesz co Ci w życiu pisane, może nie będziesz mógł pełnić służby w PSP ze względów choćby zdrowotnych czego nikomu nie życzę to co dalej? Chyba warto mieć jakieś zabezpieczenie prawda? Czasem warto pomyśleć nad swoim dorosłym życiem i uszeregować priorytety.
To sę nazywa egoizm.
A OSP przyjechała ale bez nich.     
Cytuj
Z tego wynika ,że ja się nadaję. Ja o północy  pojechałem ze strażą gasić las, rano wstałem ubrałem się w garnitur i na maturę z matematyki. W szkole mnie się pytali dlaczego tak śmierdzi ze mnie dymem.
i o to chodzi brawa dla Ciebie!! A gdzie startujesz chyba SGSP?

Prosze tutaj definicja egoizmu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Egoizm

Jak to sie ma do mojej wypowiedzi...?

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #274 dnia: Maj 16, 2008, 15:08:29 »
no jak dzieci  ^_^ nie bylo ich i tyle nie kazdy moze nie kazdy mosi jezdzic do akcji ich wlasna wola wkoncu to OSP .
Cos mi tu nie gra temat to SA 2008 a my tu o jakis pierdolach . . .
Moim zdaniem jessczze nie bedzie wiadomo konkretnej liczby podan poniewaz niektore z nich dochodza poczta wiec proponuje odczekac z 4 dni i zadzwonic do poszczegolnych szkol i sie dowiedziec ile jest podan
Pozdrawiam
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu