Autor Wątek: kto stratuje w 2008 do SA?  (Przeczytany 90698 razy)

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #450 dnia: Lipiec 02, 2008, 19:37:15 »
Cytuj
dokladnie popieram zdanie poprzednika bedac na miejscu jeden tez kadecik byl tak ciemny ze szkoda slow doslownie zenada.Pytanie do "grzes ratownik" to ty powiedziales kurw,, jak sie podparles przed meta rekoma bo to byla ciekawa sytuacja hehe ale wlasnie niewiem kto to powiedzial.A wracajac do sedziow ktorzy drazek obsugiwali to ten na srodku puszczal polowki ale wszystkim i to nie jest poprawne zachowanie ale sprawiedliwe,a ten 3 sedzia to tylko wybranym dawal odrazu bylo mozna plecakow wypatrzec
nie ja to zachaczyłem zaraz za metą i się podparłem rękoma a tamtego gościa to mi strasznie żal ale widocznie im nie zależało żeby przszli strażacy byli dobrz wysportowani bo on miał maxa w tamtym roku dali wszystkim poprawiac a w tym nikomu pytanie "dlaczego?" pozostaje bez odpowiedzi niby komsja była zzewnątrz niby jakaś lekkoatletyczna tylko że 1 gość co w niej siedział weryfikował mi dokumenty (tak gadał jeden kapitan co wpuszczał nas na start 50m)
Opowiem wam jeszcze jedną śmieszną sytuację. Rozamowa zdających z kadetem. Pytanie zdającego czy jest ciężkon on odpowiada że na początku bo pobódki ganiają kilka alarmów w nocy a tak to luzik. Na to jeden ze zdających to w sumie tylko najgorsze są te dni pobudki tak? kumpel do niego zamknj się to się jakoś inaczej nazywa a nie jakiś dzień pobudki. Ciekaw jestm czy chociaż chłopaki wiedzieli do jakiej szkoły zdają. I przyznam Ci hubert racje że plecaków to na kilometr czuć ja już w tej chwili mógłbym z tych 406 osób powiedzieć kto na 100% się dostał. @Olik1989 a do której szkoły zdawałeś?

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #451 dnia: Lipiec 02, 2008, 21:13:42 »
to ja byłem też świadkiem tej rozmowy:D staliśmy przed salą gimnastyczną i czekaliśmy na drążek..a w między czasie dopadliśmy 2 kadetów i zadawali pytanie za pytaniem:D biedne chłopaki...nie ustalili wcześniej jednej odpowiedzi i sie plątali w zeznaniach:D a ja tam widziałem przed tym wejściem na sale jeszce jednego strażaka w koszarówce i miał emblematy JRG Łódź..ciekawe skąd sie on tam wziął? myślę że to jeden z uczestników KKS. Jak mysle źle to niech mnie ktoś poprawi:) a tak jak przy wyjściu pytałem sie 2 co siedzieli przy bramie to mówili że oni nie mają ciężko tylko muszą sporo materiału przyswoić w krótkim czasie

Offline bodzio206

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #452 dnia: Lipiec 02, 2008, 22:48:03 »
Podciągłem się 11 razy, zaliczyli mi 7. Kobita na 2 drążku mi policzyła do 10, po czym jak klapłem to powiedziała, że siedem. No trudno, zdarza się. Wiem, że z 2 podciągnięcia nie były do "prostych", ale ..... trudno, co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi?? Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni.

Offline florian_998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #453 dnia: Lipiec 02, 2008, 23:32:09 »
całkowicie sie zgadzam z Grześ_ratownik w szkole panuje dziwna atmo.. ci kadeci pozal sie boże nawet okreslenie kozaki to za duzo jak dla nich widzac co soba reprezetowali wszyscy sie dziwnie zachowuja jak by zaraz mieli być na czyms przyłapani, komisja iała być z zewnatrz ale to juz szczegol mam pretensje o to ze czasy z biegow nie były wyswietlane na jakies tablicy sam nie widziałem swojego czasu jedynie pan w cywilnym ubraniu poinformował mnie po biegu na 50 ze zabraklo mi 0,01 s i nie zaliczam tej kokurecj no cóz w swojm odczuciu mialem dobry czas bo z tego co biegałem to miałem 7s co lepsze chlopaki mieli czasy po 7s 25 i wyprzedzali mnie na 5 ostatnich metrach. Po egzaminach w SGSP i CS PSP zgadzam sie całkowicie ze im nizszy poziom to wiecej chamstwa

na drozku podniosłem sie 15 razy i wszystkie mi zaliczyli na 4 stanowisku ;]
   

Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #454 dnia: Lipiec 02, 2008, 23:42:31 »
glownie do florian_998
kurcze nie zebym mial murem stac i bronic tezy ze niema plecakow ale jezeli by mialo to polegac na tym ze zawyzaja wszystkim czasy (no bo chyba zawyzenie pojedynczego niema sensu) to to jest raczej nie realne a napewno nie dodawali osoba ktore co ledwo sie lapia (no bo o 0,5sek ci raczej nie dodali by bo by sie wszyscy kapli)
pozatym jak ktos by mial plecak to by nie zawyzali tylko plecakowym zanizali
pozatym takie rzeczy by robili po cichu i dopiero pozniej w papierach mieszali
a co egzaminow w SGSP to tor przeszkow oceniali dosyc sprawiedliwie i nie widze zaszczezen oczywiscie ze malo kto go wykonal czysto technicznie ale jak by kazdego mieli zawracac to by czasy byly po 2min

To nie GG  :angry: Część postów została skasowana! Macie do dyspozycji PW lub wymięcie się namiarami. :wacko:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2008, 21:59:47 wysłana przez Ajax »

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186

Offline Artis

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #456 dnia: Lipiec 03, 2008, 23:10:37 »
Siemanejro kochani :)
No więc tak:
Drążek - 18 pkt
50 m   - 17 pkt
1000m  zawaliłem totalnie :/ i tylko 4 pkt  ( ale to przez to, że zabrakło Agusiaczka na testach  ^_^ )

Zostałem wstępnie zakwalifikowany do SA PSP Kraków. :D

Gratulacje dla wszystkich wstępnie zakwalifikowanych, jak również dla tych którzy dzielnie walczyli do końca!

A teraz napiszę, co mi lezy na sercu:

Grześ_ratownik  skoro niezdałeś przez pofałdowania tartanu mogłeś pisać odwołanie ( komisja uznawała odwołanie spowodowane przez odksztaucenia terenu gdy spowodowało to podtknięcie ). Ale skoro mówisz, że szczęścia Ci zabrakło to niewiem czego szukałeś na egzamianch? Liczysz na szczęście przez wszystkie konkurencje?


Co do małpy 151 - bez obrazy kolego, ale na spotkaniu "Krakowskiej ekipy" myślałem czasem, że Ty sypiasz w straży - brak innego tematu do rozmowy i czasami powtarzasz wszystko co ktokolwiek Ci powtórzy. Nawet takie głupoty, że wszyscy się śmiali ( nie wytrzymalismy i połowa ekipy dlatego sie zmyła ). Więc zastanów się kiedyś, że jeśli ktoś nie rozmawia 24h/dobe o straży to może ma dosyć stresu przed egzaminami, dość się narozmawiał na te tematy i może wysłucha Cie dla świętego pokoju... 

Nie osądzajcie ludzi po 10 sekundach! Pozory czasem mylą.  Egzaminy również.
Mam conajmniej kilkunastu znajomych w szkołach, znam ich troche, i nie uważam by byli aż tak ciemni... ale skoro wy wiecie lepiej, tka jak o tych "plecakach" to ja już sie nie wpowiadam. :)
Teraz dostanę minusika, a może nawet jakieś wyzwiska ( ale szczerze?... heh dopisz sobie ;] )

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2008, 16:19:11 wysłana przez Artis »
Gdy słychać wiatr i żab kumkanie, to nie natura lecz zwiad kochanie...

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #457 dnia: Lipiec 03, 2008, 23:32:41 »
Ja zawalilem bieg na 50m. Zabraklo mi do zaliczenia 2 setnych. Zawaliłem start bo go spóźniłem ale w biegu na 50m nie ma czasu na spoznienie startu  :wacko: i pozniej nie dalo sie nadrobic  :angry: powinny byc dwie proby jak dawniej...

Nie wiem czy starować za rok bo mam wade w lewym oku -0,5 a jest limit -0,8 i mimo przygotowań moge odpaść i głupio by było sie tak poświecić i harowac rok a pozniej odpasc    :angry: :angry: :angry:



Offline malpa151

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Buu...
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #458 dnia: Lipiec 03, 2008, 23:46:02 »


Co do małpy 151 - bez obrazy kolego, ale na spotkaniu "Krakowskiej ekipy" myślałem czasem, że Ty sypiasz w straży - brak innego tematu do rozmowy i czasami powtarzasz wszystko co ktokolwiek Ci powtórzy. Nawet takie głupoty, że wszyscy się śmiali ( nie wytrzymalismy i połowa ekipy dlatego sie zmyła ). Więc zastanów się kiedyś, że jeśli ktoś nie rozmawia 24h/dobe o straży to może ma dosyć stresu przed egzaminami, dość się narozmawiał na te tematy i może wysłucha Cie dla świętego pokoju... 

Nie osądzajcie ludzi po 10 sekundach! Pozory czasem mylą.
nie no spoko a gadalem tyle ostrazy wlanie dlatego ze nie sypiam w strazaku i nie mam zaczesto z kim porozmawiac pozatym faktycznie chyba za duzo gadalem z reguly wole sluchac ewentualnei konwersacja takie jakies dziwne dni mialem ale zrozumcie mnie czlowiek chce zwiazac z tym swoja przyszlosc i juz mu sie powoli welbie przewraca zwlaszcza w trakcie decydujacego miesiaca zycia (po prostu trzeba bylo mi powiedziec zebym sie  uciszyl nie obrazil bym sie)
a co do osadzania ludzi to mialem namysli ogol nie zeby wskazywac kogos konkretnie i jezeli kogos obrazilem to publicznie przepraszam
a i gratulacje dla Artisa i innych wstepnie zakwalifikowanych
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2008, 00:31:16 wysłana przez malpa151 »

Offline nepptyk88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #459 dnia: Lipiec 03, 2008, 23:53:33 »
hmm a ja  chyba poległem na testach teoretycznych  :angry: :angry: :angry: mówi się trudno, zawsze można teraz rozpaczać że się  nie przygotowało dobrze itd itd....ale jestem zadowolony ze swoich wyników, startowałem pierwszy  raz, poznałem atmosferę, ludzi których się nie zapomni nigdy, zasady egzaminów  z bliska, dałem z siebie wszystko na co było  mnie stać w dniu egzaminu i napisałem wszystko tak jak wiedziałem najlepiej. Do nikogo pretensji nie mam, taka już kolej rzeczy ktoś musi odpaść żeby ktoś się dostał... :mellow: Gratuluje tym co się dostali, zwłaszcza Artisowi z którym miałem okazję spędzić najwięcej czasu....dzięki wszystkim którzy się stawili na rynku krakowskim....i tym wszystkim którzy  mimo  rywalizacji potrafili podejść, pogadać, podpowiedzieć, doradzić,  pożartować, po dopingować, krzyknąć "k..... ruszaj dupę, jedziesz dalej "  :wacko: to jest ważne i naprawdę budujące....pozdrawiam wszystkich  :mellow:

Offline andrzej_20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
    • OSP Wymiarki
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #460 dnia: Lipiec 04, 2008, 07:55:23 »
Ja jestem zadowolony ze swojego wyniku. W sumie bardzo dużo czasu poświęciłem na naukę bo wiedziałem, że to jest moja ostatnia szansa bo za rok już bym nie mógł startować bo wiek już by mi nie pozwolił...
I tym sposobem zdobyłem w sumie 188 pkt. i jestem 3 na liście do CSPSP  -_-

gratuluje wszystkim wstępnie zakwalifikowanym, mam nadzieje, że przejdziemy badania i spotkamy się w CS we wrześniu:)

co do tych. którzy "polegli", jeśli komuś na prawdę zależy to będzie jeszcze próbował i w końcu się uda :)
pozdrowienia

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #461 dnia: Lipiec 04, 2008, 12:19:28 »
Cytuj
Grześ_ratownik  skoro niezdałeś przez pofałdowania tartanu mogłeś pisać odwołanie ( komisja uznawała odwołanie spowodowane przez odksztaucenia terenu gdy spowodowało to podtknięcie ). Ale skoro mówisz, że szczęścia Ci zabrakło to niewiem czego szukałeś na egzamianch? Liczysz na szczęście przez wszystkie konkurencje?

Złożyłem odwołanie a za mną zrobiło to 70 osób ale tylko ja i inny gość sie wywaliliśmy ja na starcie sie potknęłem on przez metę przeleciał "szczupakiem" ale pod fotokomórką która go nie chwyciła. W tamtym roku dali wszyskim drugą szanse a w tym już nie. Szczęścia zabrakło datego no że się potknęłem.

Offline Shave

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #462 dnia: Lipiec 04, 2008, 14:31:37 »
a mi sie udało w cs psp  ^_^ 10 lipca mam badania. ma ktos tez wtedy?
No to do września :D

Offline andrzej_20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
    • OSP Wymiarki
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #463 dnia: Lipiec 04, 2008, 14:40:25 »
ja mam 7 lipca, a jak to jest? oni w ten sam dzień mówią ci czy jesteś przyjęty na 100% czy znowu sie czeka?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2008, 15:14:44 wysłana przez andrzej_20 »

Offline Kowal88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
  • ...born to fire...
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #464 dnia: Lipiec 04, 2008, 15:09:07 »
Witam wszystkich:) mam pytanko czy ktoś wie co nas czeka na tych badniach??? czy ktoś wie czego mozemy sie spodziewac i czy duzo ludzi na nich odpada???


Offline Shave

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #465 dnia: Lipiec 04, 2008, 16:14:54 »
o badaniach gdzies temat był wiec pozostaje poszukac... a co do pytania ile sie czeka to wydaje mi sie ze w ten sam dzien powinno byc wszystko jasne. słyszałem ze nie duzo osób odpada ale to tylko moje zdanie, niech inni mnie poprawia jesli sie myle. pozdrawiam
No to do września :D

Offline bombeiro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #466 dnia: Lipiec 04, 2008, 16:57:43 »
czy ma ktoś z was prawidłowe odpowiedzi z tegorocznego testu?

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #467 dnia: Lipiec 04, 2008, 17:20:56 »
Ja jestem zadowolony ze swojego wyniku. W sumie bardzo dużo czasu poświęciłem na naukę bo wiedziałem, że to jest moja ostatnia szansa bo za rok już bym nie mógł startować bo wiek już by mi nie pozwolił...
I tym sposobem zdobyłem w sumie 188 pkt. i jestem 3 na liście do CSPSP  -_-

gratuluje wszystkim wstępnie zakwalifikowanym, mam nadzieje, że przejdziemy badania i spotkamy się w CS we wrześniu:)

co do tych. którzy "polegli", jeśli komuś na prawdę zależy to będzie jeszcze próbował i w końcu się uda :)
pozdrowienia

chyba ziomus sie widzimy w sierpniu w koszarach  :wacko: a od 1 wrzesnia nauka  ^_^
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

Offline qwert

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #468 dnia: Lipiec 04, 2008, 18:32:46 »
a wiadomo cos kiedy będą badania w Poznaniu:)? i w jaki sposób powiadamiają o dacie badania....

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #469 dnia: Lipiec 04, 2008, 19:06:17 »
badania w poznaniu moj kumpel ma juz w pon i we wtorek.Niewiem jak powiadamiaja

Offline PSP fan

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #470 dnia: Lipiec 04, 2008, 19:29:35 »
Jeśli możecie to niech mi ktoś prześle testy egzaminacyjne z SA PSP i CS PSP z tego roku.

zeyb0r

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #471 dnia: Lipiec 04, 2008, 20:28:48 »
badania w poznaniu ruszają od poniedziałku. Mówili, że każdego telefonicznie powiadomią o terminie badań.
Zostałem wstępnie przyjęty, 9 na liście ^_^

Offline qwert

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #472 dnia: Lipiec 04, 2008, 20:45:26 »
ja jestem 32 na liście :) ... zeybOr a do Ciebie już dzwonili?

Offline hansik1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #473 dnia: Lipiec 04, 2008, 21:16:22 »
drogi grzesiu, florianie i hubercie takie głupie teksty o kadetach możecie sobie darowac. jak macie troche oliwy w głowach to sie dostaniecie i sami zobaczycie jak to jest w cs. to ze ktos z nich nie wiedział ze 28 odpowiedzi zalicza to znaczy ze jest plecakiem albo ze jest bo mu sie udało? nie sądze. jakos mnie wiedza ile odpowiedzi zalicza nie była potrzebna i dwa lata na szkole wspominam miło. pojdziecie na unitarke (która pewnie w tym roku bedzie jeszcze wiekszą zenadą nie poprzednio) pobiegacie troche, popompujecie, obudza was w nocy pare razy i nawet Ci z najwiekszym powołaniem beda mieli chwile zwątpienia. więc jesli macie jeszcze jakies ciekawe rzeczy do powiedzenia na temat kadetów którymi moze bedziecie to z checią posłucham. tym co sie dostali gratuluje i zapraszam na unitarke gdzie bedzie "gościł" was mój kolega z roku. pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2008, 21:18:05 wysłana przez hansik1987 »

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #474 dnia: Lipiec 04, 2008, 21:57:53 »
hansik masz racje ale sam dobrze wiesz jak w niektorych przypadkach jest