Autor Wątek: kto stratuje w 2008 do SA?  (Przeczytany 90678 razy)

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwiec 13, 2008, 20:31:16 »
14km? człowieku opanuj się uszanuj swoje stawy bo niedługo mogą odmówić posłuszeństwa. Nie lepiej biegać np.te 1000m 2x dziennie i zwiększać tempo wtedy ćwiczysz też wydolność płuc wydłużyć krok itd.

Offline Emilovic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Nie matura lecz chęć szczera !!!
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwiec 13, 2008, 21:38:46 »
Na długie biegi trzeba mieć jak najlepsze buty i należy starać sie omijać asfalty. Nie ma to jak dobra piachówka z dala od ludzi, przy lesie  ^_^

A jak tam przygotowania do chemii i fizyki. Z czego korzystacie (podręczników, repetytorium maturalne itp.) ???
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2008, 21:42:07 wysłana przez Emilovic »

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwiec 13, 2008, 22:19:50 »
oszczędzam oszczędzam:) uzupełniam braki witaminami i potem sąsiad mi robi masaż(rehabilitant) i jest dobrze:) ja sie boje tylko fizyki bo chemia to pikuś;D

Offline Seba OSP Rębielice K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
    • OSP Rębielice Królewskie
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwiec 14, 2008, 15:16:14 »
A wiecie coś na temat gdzie w CS będzie można zostawić samochód? wydzielą gdzieś na poligonie miejsce na parkowanie? ktoś kto startował może wie jak to było w tamtym roku
Live for nothing ... or die for something. Your cull...

Offline bombeiro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #379 dnia: Czerwiec 17, 2008, 11:29:03 »
panowie no to zostały 2 tygodnie...

Offline nepptyk88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #380 dnia: Czerwiec 17, 2008, 11:57:09 »
panowie no to zostały 2 tygodnie...
nom zostało zostało  :mellow:
Panowie, zwracam się do tych co złożyli SA Kraków....może by tak przed egzaminami jak już będziemy Krakowie spotkał się jakoś, zapoznał, co by następnego dnia było raźniej i jakoś sobie poradzić ze stresem  -_-  bo jak wiadomo nie każdy składał papiery razem z kolegami, część pewnie będzie zdana tylko na siebie...moglibyśmy stworzyć przynajmniej na testach tą grupkę  "forumowiczów" i weselej by było i zawsze to w wyniku sukcesu czy to (odpukać w nie malowane  :wacko:) porażki  miałoby się  z kim pogadać...Co wy na to :huh: Ja studiuje w Krakowie więc miasto troszkę znam, jakby ktoś potrzebował jakiejś pomocy żeby gdzieś zaprowadzić czy coś to służę uprzejmie....noclegu niestety nikomu nie załatwię bo sam będę kimał u kolegi na podłodze  ^_^

Offline Backdraft;)

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #381 dnia: Czerwiec 17, 2008, 12:10:50 »
hehe sam właśnie zapodałem taką propozycje w temacie o SGSP... dobry pomysł... ja sie wybieram do Krakowa... tylko jeszcze nie wiem czy pociągiem czy samochodem... ale na pewno dzień przed... czyli jest nas już dwóch... czekamy na następnych chętnych ;))
...walcze, biegne przed siebie... w sercu Czerwień i Biel...

Offline Artis

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwiec 17, 2008, 12:28:26 »
No to jest nas trzech ( czech? do czech, to ja mam zadarmo  ^_^ hehe  kocham tę reklame ) 
Też się wybieram w poniedziałek do Krakowa, więc można by skonsultować jeszcze conieco :)
Zgadamy się jakoś ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2008, 12:32:23 wysłana przez Artis »
Gdy słychać wiatr i żab kumkanie, to nie natura lecz zwiad kochanie...

Offline Maddo ŁWC

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
  • eŁ Wu Ce
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwiec 17, 2008, 12:54:32 »
Już czterech. Ja też bede w Krakowie w poniedziałek tylko nie wiem o której, najlepsze że jeszcze nie mam załatwionego noclegu.


[/quote]
nom zostało zostało  :mellow:
Panowie, zwracam się do tych co złożyli SA Kraków....może by tak przed egzaminami jak już będziemy Krakowie spotkał się jakoś, zapoznał, co by następnego dnia było raźniej i jakoś sobie poradzić ze stresem  -_-  bo jak wiadomo nie każdy składał papiery razem z kolegami, część pewnie będzie zdana tylko na siebie...moglibyśmy stworzyć przynajmniej na testach tą grupkę  "forumowiczów" i weselej by było i zawsze to w wyniku sukcesu czy to (odpukać w nie malowane  :wacko:) porażki  miałoby się  z kim pogadać...Co wy na to :huh:
[/quote]

grupa forumowiczów na testach :mellow: takie małe konsultacje  ^_^
Nowa huta osiedla blokowiska, znakomita dzielnica zasługuje na to miano.

cel:SAPSP Kraków

Offline bombeiro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwiec 17, 2008, 13:01:40 »
a jak wygląda z poznaniem? jest ktoś kto atakuje na poznań? czy jestem sam?

Offline lja6

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwiec 17, 2008, 13:15:45 »
Witam podłączył bym się na piątego do grupy forumowiczów startujących w Krk również będę dzień przed egzaminami

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwiec 17, 2008, 15:53:54 »
No to ja jestem szósty  ^_^ Bede w poniedzialek w Krakowie. Zarezerwowalem sobie pokoj w hotelu Piast - malo jest miejsc wiec jak chcecie cos rezerwowac to JUZ bo moga byc zaklepane miejsca.

To jak ja jestem szósty do teraz mamy do dwóch czechów za darmo  ^_^ ^_^ ^_^ tez kocham ta reklame  ^_^ ^_^ ^_^


Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwiec 17, 2008, 16:18:10 »
To wszyscy do Krakowa startują? :huh:a do Częstochowy ktoś jest? będę na miejscu już 30 czerwca koło godziny 15 i do 19 będę musiał sobie jakoś czas zorganizować, więc też można by było sie jakoś zgadać co do małego spotkania :wacko:

Offline Maddo ŁWC

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
  • eŁ Wu Ce
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwiec 17, 2008, 17:00:59 »
No to ja jestem szósty  ^_^ Bede w poniedzialek w Krakowie. Zarezerwowalem sobie pokoj w hotelu Piast - malo jest miejsc wiec jak chcecie cos rezerwowac to JUZ bo moga byc zaklepane miejsca.

To jak ja jestem szósty do teraz mamy do dwóch czechów za darmo  ^_^ ^_^ ^_^ tez kocham ta reklame  ^_^ ^_^ ^_^




Oskar a kiedy rezerwowałeś sobie pokój?? Dzisiaj??
Nowa huta osiedla blokowiska, znakomita dzielnica zasługuje na to miano.

cel:SAPSP Kraków

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwiec 17, 2008, 17:10:54 »
ja tam mieszkam kolo czestochowy wiec nie bede jezdzil dzien przed do niej . . .
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

zeyb0r

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwiec 17, 2008, 19:44:44 »
ja startuje do poznania i mogę popytać w paru miejscach o nocleg...

Offline Seba OSP Rębielice K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
    • OSP Rębielice Królewskie
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwiec 17, 2008, 19:47:16 »
ja tam mieszkam kolo czestochowy wiec nie bede jezdzil dzien przed do niej . . .

A skąd dokładnie jesteś? Ja tez jestem z okolic Czewy a dokładniej z okolic Kłobucka  ^_^
Live for nothing ... or die for something. Your cull...

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwiec 17, 2008, 21:48:40 »
ja tam mieszkam kolo czestochowy wiec nie bede jezdzil dzien przed do niej . . .

A skąd dokładnie jesteś? Ja tez jestem z okolic Czewy a dokładniej z okolic Kłobucka  ^_^

Ja to w strone Zawiercia czyli druga strona nawet nie ten sam powiat :P
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwiec 17, 2008, 23:24:51 »
No to ja jestem szósty  ^_^ Bede w poniedzialek w Krakowie. Zarezerwowalem sobie pokoj w hotelu Piast - malo jest miejsc wiec jak chcecie cos rezerwowac to JUZ bo moga byc zaklepane miejsca.

To jak ja jestem szósty do teraz mamy do dwóch czechów za darmo  ^_^ ^_^ ^_^ tez kocham ta reklame  ^_^ ^_^ ^_^




Oskar a kiedy rezerwowałeś sobie pokój?? Dzisiaj??

Pare dni temu rezerwowalem. Nie wiem ile ale tydzien nie minal chyba. W innych miejscach zarezerwowane juz bylo np hotel bydgoska. W innym poiwedzieli ze jakas konferencja jest (nie wiem jaka i gdzie) i zarezerwowane miejsca sa przez tych co ta konferencje beda prowadzic pewnie. A zreszta Krakow to duze miasto, duzo sie dzieje i nie tylko my tam jedzieme i potrzebujemy noclegu -_-

no to czekamy na siódmego wspanialego  do krakowa ^_^ a jak bedzie nas ośmiu to beda dwie drużyny po czterech jeźdzców apokalipsy  ^_^ :wacko: ^_^


zeyb0r

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwiec 18, 2008, 12:58:29 »
Jak to z skąd? z Poznania ^_^

Offline radekg

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwiec 18, 2008, 15:56:24 »
ślizki, ja jade do Częstochowy, zamierzam sie tam zjawić 30 czerwca w godzinach popołudniowych.

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwiec 18, 2008, 20:01:12 »
to pisz na gygy i sie dogadamy co do reszty :wacko:

Offline bodzio206

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwiec 18, 2008, 20:07:29 »
Ja też atakuje Kraków w tym roku. Będe w Krk w dniu egzaminu, czyli w wtorek. Mam 1h do Krakowa:)
Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi?? Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni.

Offline nepptyk88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwiec 18, 2008, 20:13:47 »
Ja też atakuje Kraków w tym roku. Będe w Krk w dniu egzaminu, czyli w wtorek. Mam 1h do Krakowa:)

Czyli kolega Bodzio206 siódmym wspaniałym nie będzie  ^_^ ale nic nie szkodzi żeby dołączył na testach do Nas czyli na chwilę obecną:
-Ja :mellow:
-Backdraft;)
-Artis
-Maddo ŁWC
-lja6
-oskar_choi
Proponuję żeby bliżej terminu zgadać się na gg lub PW gdzie i kiedy  dokładnie sie spotkamy, żeby tematu nie zaśmiecać  ^_^

Offline Seba OSP Rębielice K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
    • OSP Rębielice Królewskie
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwiec 18, 2008, 21:51:23 »
Tutaj macie odpowiedzi do testów 2000-2005 oraz pytania do testu z 2007. Powodzenia na egzaminie   -_-

http://rapidshare.com/files/123375099/pytania_i_odpowiedzi.rar.html
Live for nothing ... or die for something. Your cull...