Autor Wątek: Pytenie - Czy warto isc do WSP ???  (Przeczytany 1593 razy)

Offline sebek2006

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Pytenie - Czy warto isc do WSP ???
« dnia: Wrzesień 06, 2007, 20:49:31 »
Tak jak w temacie Czy warto isc do WSP (Wojskowa Straż Pozarna) bo wlasnei zastanawiam sie nad ta opcja poniewaz kazdy chyba wie jak trudno niestety dostac sie do PSP.

Pozdrawiam


Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Pytenie - Czy warto isc do WSP ???
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2007, 16:25:20 »
W sumie nie wiem jak jest w WSP wiem ze tam chyba tez nie jest latwo sie dostac bo gadalem z chlopakami jak bylem w woju oni maja takie same etapy i wytyczne  przyjec do pracy jak PSP chyba ze chcesz odbyc wojsko w WSP ale wiem ze tam tez nie jest latwo sie dostac o ile mozna tak......


pozdro

Offline sebek2006

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Pytenie - Czy warto isc do WSP ???
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2007, 21:00:40 »
Własnie chciałbym odsłużyć wojo w WSP lub w najbliższej jednostce PSP , ale każdy zainteresowany wie jak trudo odbyc służbę zastepcza w PSP  :angry:

Offline maniek11

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Pytenie - Czy warto isc do WSP ???
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2007, 21:43:23 »
Ja w listopadzie idę do ośrodka szkolenia kierowców do Grudziądza.Tam zrobie prawko katc.Po przysiędze przenoszą mnie do Wsp do Ożysza na stanowisko strażak kierowca.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2007, 21:47:42 wysłana przez maniek11 »

Offline marcinON

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Pytenie - Czy warto isc do WSP ???
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2007, 13:20:26 »
a ja tez na listopad do grudziądza. a jak ci sie udało "załatwić" to ze idziesz jako kierowca do Ozysza ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2007, 13:22:58 wysłana przez marcinON »

Offline maniek11

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Pytenie - Czy warto isc do WSP ???
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2007, 19:50:42 »
Po prostu w WKU powiedziałem że ZSW  pełnic w Wojskowej Strazy Pożarnej.Pokazałem legitymację osp ,zaświadczenie o ukończeniu kursu szeregowych osp.Major w WKU najpierw skierował mnie na badania i psychotesty na kierowce kategorii c.Z wynikami badan udałem sie do WKU i tam major pwiedział mi że na 3 miechy ide do grudziądza robic prawko a po przysiędze do WSP do Orzysza.Pozdrawiam