Autor Wątek: Zajęcia sportowe  (Przeczytany 1536 razy)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Zajęcia sportowe
« dnia: Wrzesień 01, 2007, 14:40:35 »
W jakich godzinach macie zaplanowane zajęcia sportowe (wg dziennika zajęć) i czy faktycznie są w tych godzinach przeprowadzane?
pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Offline ttomipsp

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Cały czas do przodu!!!
Odp: Zajęcia sportowe
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2007, 19:39:34 »
Włąsnie własnie ciągnąc dalej temat, a jak jest z biurem czy macie Panowie biurowcy zajęcia z wf bo u nas ani widu ani słychu a podział ma i nie musi robić tego w godzinach wyznaczonych grają kiedy mają ochotę i czas, a ja musze na to patrzeć. No i mnie skręca raz bez pytania 01 poszedłem i odbiło mi sie to na robocie powiedział że jak mam czas na granie w piłkę to on mi pokaże. Proszę o podanie podstawy prawnej to napiszę pismo do KP o wyznaczenie godzin dla biura bo wiem że w wielu Komendach są takie zajęcia w godzinach pracy!

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Zajęcia sportowe
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2007, 20:37:03 »
O, to dziwne, bo biuro ma podobno wg planu 4 godz w-fu w tyg.
Ale tego nie jestem pewien, tak mówią moi kumple w biurze.
Koledzy chodzą i nikt się ich nie czepia. A regulamin komendy nic nie mówi na ten temat? pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Offline rescue

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Zajęcia sportowe
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2011, 00:08:42 »
Helloł.

Chciałbym odświerzyć trochę temacik i podłączyć się pod pytanie w sprawie zajęć sportowych dla pracowników 8 godzinnych.
Czy takowe istnieją?
Jeśli tak, to czy jest na to jakaś podstawa prawna?
Pozdrawiam

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: Zajęcia sportowe
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2011, 00:17:26 »
We wtorek lub środę(?) jest "dzień bez interesanta" i wtedy "komenda" chodzi na salę na siatkę.  Ale czy mają w planie czy chodzą bo lubią - tego nie wiem.
My gramy co służba w godzinach wieczornych, oczywiście jak się obrobimy z zajęciami i sprzętem i nie ma wyjazdów.