Autor Wątek: Sport -biegi  (Przeczytany 2416 razy)

Offline Skoti

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Sport -biegi
« dnia: Sierpień 28, 2007, 11:27:13 »
str.Piotr Manikowski z K.P. Złotów został wicemistrzem Europy strażaków w biegach długodystansowych.Zawody odbyły się 25.08.2007 we Włoskiej miejscowości Feltre(alpy włoskie).
 Piotrek pracuje w straży od roku i wiem,że do Włoch pojechał za swoje pieniądze,pokrywając wpisowei koszty przejazdu.Mimo to wielki gratulacje.

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Sport -biegi
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2007, 13:29:51 »
str.Piotr Manikowski z K.P. Złotów został wicemistrzem Europy strażaków w biegach długodystansowych.Zawody odbyły się 25.08.2007 we Włoskiej miejscowości Feltre(alpy włoskie).
 Piotrek pracuje w straży od roku i wiem,że do Włoch pojechał za swoje pieniądze,pokrywając wpisowei koszty przejazdu.Mimo to wielki gratulacje.

Wielki sukces - WIELKI GOŚĆ. Szacunek.

PS: A czy KP Złotów nie może pokryć mu tych kosztów albo KG PSP na wniosek Komendanta? Przecież to wielki sukces.

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Sport -biegi
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2007, 20:28:16 »
Gratuluję i mam nadzieję że Komendant pomyśli o refundacji (przynajmniej części) kosztów...

szybki21

  • Gość
Odp: Sport -biegi
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:54:15 »
wielkie graty mam nadzieje że zostaniesz doceniony , a może przedstawiciele z komendy dali by jakieś uzasadnienie dlaczego tak a nie inaczej wkońcu coś się chłopakowi należy

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Sport -biegi
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:59:40 »
wielkie graty mam nadzieje że zostaniesz doceniony , a może przedstawiciele z komendy dali by jakieś uzasadnienie dlaczego tak a nie inaczej wkońcu coś się chłopakowi należy


W nagrodę otrzyma pewnie dodatkowe godziny służby free hehe (żart)  :wacko:

Offline forest

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Sport -biegi
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2007, 12:03:26 »
Gratulacje  oraz pozdrowienia dla kolegi Piotra.
Jest to wynik godny pozazdroszczenia. Ale jego wysilek i zaangazowanie nie bedzie docenione. Chyba ze Komendant zmieni zdanie na temat promocji zdrowia wsrod strazakow przez uczestniczenie w rywalizacji sportowej. Bieganie nie jest drogim sportem. Najwieksze wydatki, to dojazdy i noclegi. Dla wielu Komendantow P i M nie ma znaczenia ze strazak chce uczestniczyc w rywalizacji sportowej. Chyba,  ze jest on pod presja KW PSP. Nie o to chodzi. Podobnie jak kolega Piotr lubie zyc aktywnie. W wolnych chwilach lubie pobiegac. A jeszcze bardziej startowac w zawodach, gdzie spotykam kolegow strazakow z roznych czesci polski. Aby wyjechac na zawody, musze sobie sam wszystko organizowac. Jak zdobede dobry wynik, konczy sie na uscisku reki komentanta, a czasem nawet tego nie ma. Hmmmm!? 
Pozdrawiam