Autor Wątek: CZY TYLKO W SAPSP CZY TEŻ W SGSP???  (Przeczytany 1227 razy)

Offline Elwira123456789

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
CZY TYLKO W SAPSP CZY TEŻ W SGSP???
« dnia: Sierpień 11, 2007, 20:10:21 »

Słuchajcie, wyczytałam na stronie SAPSP, w punkcie 11. Do części teoretycznej egzaminu dopuszcza się kobiety, które w ramach części sprawnościowej egzaminu przystąpiły do wszystkich konkurencji sportowych i je ukończyły oraz uzyskały wyniki  spełniające kryteria w co najmniej dwóch konkurencjach. Czy tak jest też w SGSP, można którąś część toru zawalić??? Mowię o osobie z maturą, a nie zprzystępującą do egzaminu...

Offline Ilona Majka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
    • http://
Odp: CZY TYLKO W SAPSP CZY TEŻ W SGSP???
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2007, 14:02:21 »
Witam
W tym roku startowałam do SGSP.W SGSP nie można było opuścić żadnej przeszkody w torze przeszkód.Przeszkoda była zaliczana gdy pokonano ja prawidłowo,w przeciwnym wypadku trzeba było zaliczać ją jeszcze raz. Oczywiście liczył się czas.Osoby które nie zdołały pokonać którejś z przeszkód nie mogły kontynuować dalej toru.Każdy miał 2 próbyi liczył sie tylko ten lepszy czas.

pozdrawiam

Offline youngfireman

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: CZY TYLKO W SAPSP CZY TEŻ W SGSP???
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2007, 14:05:58 »
kolezanko nie wiem czy dokladnie przeanalizowalas kryteria odnosnie warunkow przyjecia do SGSP, ale tam czas laczny uzysakany podczas pokonywania toru jest jedynym warunkiem uzyskania zaliczenia z czesci sprawnosciowej. jezeli wiec spelnisz kryteria i pokonasz tor w przyjetym czasie poprostu zaliczasz  :mellow:, czyli jezeli chcesz to mozesz zawalic jakis fragment toru, jednak musisz nadrobic je w dalszej czesci by spelnic kryteria. dodatkowo moge powiedziec, ze sa dwa podejscia.