Autor Wątek: Czy dobra matura wystarczy ?  (Przeczytany 1756 razy)

Offline Elwira123456789

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Czy dobra matura wystarczy ?
« dnia: Sierpień 11, 2007, 15:22:21 »
Mam takie zapytanie, czy jeżeli zdam maturkę mat-fiz extra, czy mam większe szanse dostania się i czy w takiej sytuacji też muszę jak najlepiej zaliczyć fizyczny??? Napiszcie jakie średnio wyniki z matur dominują??? Slabe czy rewelacyjne??? Czy z egzaminów są gdzieś te wyniki???
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2007, 14:49:36 wysłana przez bulon »

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: CZY DOBRA MATURA WYSTARCZY ????????????????????????????????????
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2007, 17:36:33 »
Jeśli maturę zdasz ekstra, to jesteś pewniejszy, że zdasz egzamin ... ;-) Bardziej przygotowany.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: CZY DOBRA MATURA WYSTARCZY ????????????????????????????????????
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2007, 17:54:18 »
Matura na poziomie rozszerzonym 50- 60 % wystarczy no i sprawnościówka w czasie nie większym niż 50 s jak do SGSP

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: CZY DOBRA MATURA WYSTARCZY ????????????????????????????????????
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2007, 20:58:34 »
Elwira, zadałaś strasznie laickie pytanie, to proste że jak zdasz na jak najlepszym poziomie to masz większe szanse, regulamin jasno o tym mówi, poza tym jesteś lepiej przygotowana i pewniejsza siebie.
EGO = 1 / wiedza

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: CZY DOBRA MATURA WYSTARCZY ?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2007, 23:30:41 »
Elwirka - nie możesz wpakować wszystkich swoich pytań i wątpliwości o SGSP SASP itd., do jednego wątka?? Trochę "zaśmiecasz" forum...

Offline Shave

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: CZY DOBRA MATURA WYSTARCZY ?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2007, 13:37:18 »
Matura na poziomie rozszerzonym 50- 60 % wystarczy no i sprawnościówka w czasie nie większym niż 50 s jak do SGSP

Z maty i fizy czy z jednego przedmiotu. Ja mam zamiar zdawac mate podstawe i fize rozszerzona i nie wiem czy mam szanse do sg czy moze jednak lepiej startowac do sa?
No to do września :D

zeyb0r

  • Gość
Odp: Czy dobra matura wystarczy ?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2007, 17:44:39 »
Cytuj
Cytat: miggru  Sierpień 11, 2007, 17:54:18
Matura na poziomie rozszerzonym 50- 60 % wystarczy no i sprawnościówka w czasie nie większym niż 50 s jak do SGSP

Z maty i fizy czy z jednego przedmiotu. Ja mam zamiar zdawac mate podstawe i fize rozszerzona i nie wiem czy mam szanse do sg czy moze jednak lepiej startowac do sa?
Shave myślę, że to gdzie chcesz startować SG/SA powinno zalezyc od tego co tak naprawdę chcesz robić?
 Bo jednak czynności wykonywane po SA troszku się różnią od tych po SG... chyba, że sie mylę to proszę o korektę -_-

Offline Shave

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Czy dobra matura wystarczy ?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2007, 15:20:43 »
ja to zielony jestem, myslałem ze to samo tylko po sg masz wyzszy stopien. wytłumacz mi prosze jesli mozesz. a ty w 2008 startujesz do sa??
No to do września :D

zeyb0r

  • Gość
Odp: Czy dobra matura wystarczy ?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2007, 16:17:11 »
shave poczytaj trochę , TU jest naprawdę tego od groma :wub: A to gdzie kto chce iść też jest w jednym z wątków w dziale Jak zostac strażakiem... -_-