Autor Wątek: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??  (Przeczytany 7990 razy)

Offline Aerk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
tak jak w temacie mam dylemat ponieważ nie jestem pewien jak to jest a jest mi ta wiadomość potrzebna jesli ktoś ma jakies pewne informacje prosze pisać pozdro

Offline bialyKsiaze

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
  • "Jeśli chcesz być kimś najpierw musisz być sobą...
    • OSP LEŚNA JANIA
Odp: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2007, 22:15:17 »
no u mnie co 2 lata:)
" Tylko ktoś kogo wdeptano w błoto i w śnieg, pozbawiono chleba, i kto własnymi pięściami wywalczył sobie prawo do życia, zdolny jest pokazać pewnego dnia, że jest NAJLEPSZY"

W.Suworow

Offline maniek11

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2007, 22:22:08 »
Zawody te są organizowane przez Zarząd Powiatowy ZOSP RP i Komenda Powiatowa (Miejska) PSP przy współudziale Starostwa Powiatowego oraz samorządów gminnych.Potwierdzam wypowiedż biały książe że zawody odbywają się co 2 lata.

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2007, 08:59:13 »
Szczeble rozgrywania zawodów i terminy organizacji.

Zawody młodzieżowych drużyn pożarniczych dzieli się na:
- gminne, organizowane co rok przez komendy rejonowe PSP, przy udziale komendanta minnego.
- rejonowe, organizowane co dwa lata /w latach nieparzystych/,przez komendy rejonowe PSP,
- wojewódzkie, organizowane co cztery lata /poczynając od 1996 r./, przez komendy wojewódzkie PSP,
- zawody organizowane przez Komendę Główna. PSP - wg odrębnych ustaleń. /np. strefowe, krajowe, o charakterze eliminacyjnym do zawodów międzynarodowych/.
 Dopuszcza się możliwość organizacji dodatkowych zawodów rejonowych i wojewódzkich /w innych latach/, ale nie mogą one stanowić eliminacji do zawodów wyższego szczebla.
 Terminy przeprowadzania zawodów gminnych, rejonowych i wojewódzkich, ustalają w planach działalności organizatorzy tych zawodów.
 Organizatorzy zawodów, na miesiąc przed zawodami powiadamiają komendy PSP szczebla bezpośrednio wyższego o ustalonych terminach i miejscu zawodów.

Offline kloss

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Te sztuczki to nie ze mną, Brunner...
Odp: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2007, 09:39:36 »
Szczeble rozgrywania zawodów i terminy organizacji.

Zawody młodzieżowych drużyn pożarniczych dzieli się na:
- gminne, organizowane co rok przez komendy rejonowe PSP, przy udziale komendanta minnego.
- rejonowe, organizowane co dwa lata /w latach nieparzystych/,przez komendy rejonowe PSP,
- wojewódzkie, organizowane co cztery lata /poczynając od 1996 r./, przez komendy wojewódzkie PSP,
- zawody organizowane przez Komendę Główna. PSP - wg odrębnych ustaleń. /np. strefowe, krajowe, o charakterze eliminacyjnym do zawodów międzynarodowych/.
 Dopuszcza się możliwość organizacji dodatkowych zawodów rejonowych i wojewódzkich /w innych latach/, ale nie mogą one stanowić eliminacji do zawodów wyższego szczebla.
 Terminy przeprowadzania zawodów gminnych, rejonowych i wojewódzkich, ustalają w planach działalności organizatorzy tych zawodów.

 Organizatorzy zawodów, na miesiąc przed zawodami powiadamiają komendy PSP szczebla bezpośrednio wyższego o ustalonych terminach i miejscu zawodów.


Kolego korzystasz ze starych (nieaktualnych) zapisów regulaminu zawodów OSP!!!

Offline kwas

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 744
Odp: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2007, 12:11:01 »
Zawody powiatowe organizowane są co 2 lata. Jednak Endrju 777 nie ma obowiazku organizowania zawodów gminnych co roku jak napisałeś. U mnie organizujemy je co dwa lata i wszyscy są z tego powodu zadowoleni.

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2007, 13:04:35 »
u mnie jest tak w jednym roku sa organizowane zawody miejskie i powiatowe. Na wiosne miejskie na jesień powiatowe. w następnym roku przerwa od zawodów tylko na szceblu miejskim organizujemy sobie ćwiczenia zgrywające na różnych obiektach.

Offline Aerk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2007, 22:40:33 »
dzięki za informacje choc do konca nie jestem prezekonnany czy w tym roku powinny sie odbyc zawody powiatowe poniewaz napisaliscie ze odbywaja sie w latch nieparzystych wiec powinny w tym roku byc.

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2007, 23:05:34 »
co dwa lata (nieparzyste) <=  patrz regulamin na stronie ZOSP.RP. -_-

CZyli 2007 r. a nastepne w 2009r.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2007, 23:08:06 wysłana przez wolicki1 »

Offline Aerk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: co ile lat odbywaja sie powiatowe zawody sporowo pożarnicze OSP??
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2007, 08:50:26 »
dzieki bardzo teraz juz jestem przekonany na 99% ze wtym roku powinny byc. :mellow: