Autor Wątek: Badania do SAPSP  (Przeczytany 3431 razy)

Offline gelo87

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Badania do SAPSP
« dnia: Lipiec 10, 2007, 11:56:47 »
Siema dostał już ktoś z Was, którzy zakwalfikowaliście się do szkoły SAPSP w Krakowie skierowanie na badania lekarskie i psychologiczne??? :huh:

Offline grzesiek87

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2007, 16:36:29 »
ja też nie mogę się doczekać na ten list, poczta sobie w kulki leci :angry:,  jak jutro nic nie przyjdzie to chyba zadzwonię do szkoły
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

Offline gelo87

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2007, 17:03:35 »
no to widze że nie jestem sam-_-

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2007, 18:09:24 »
dzis do mnie dzwonili z cspsp i badania mam miec 23 lipca. reszte informacji dotrze w liscie. w nastepnym tygodniu pewnie. -_-

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2007, 19:01:10 »
to poznan sie w tym roku pospieszyl ja mam na czwartek badania a moj kumpel juz dzis mial i z tego co wiem przeszedl je :) pozdro :)

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2007, 20:45:37 »
Zdolny do służby w PSP :D tak orzekła komisja :) no to od września do szkoły :D

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2007, 21:34:40 »
napisz wszystko co zapamietałes z tych psychotestow bo moze sie to przydac jak inni beda zdawac...

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2007, 22:24:16 »
pytania bardzo często się powtarzają i trzeba uważać żeby nie zaznaczać sprzecznych odpowiedzi. Jak zaznaczyłeś że lubisz wychodzić z przyjaciółmi to już do końca musisz wybierać towarzystwo znajomych. Trzeba się po prostu pilnować. U nas jeden się nie pilnował i odpadł...

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 12, 2007, 17:25:57 »
No ja też do SAPu w Poznaniu się dostałem i jestem już po badaniach. Oczywiście zdolny do służby w PSP:) Zaskoczyło mnie, że tak wcześnie są badania, ale przynajmniej mam już to za sobą i mogę sobie odpocząć przed 2 latami ciężkiej służby kandydackiej. A kandydatom z Krakowa i Częstochowy życzę cierpliwości i powodzenia na badaniach. Pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 12, 2007, 22:31:00 »
No ja też do SAPu w Poznaniu się dostałem i jestem już po badaniach. Oczywiście zdolny do służby w PSP:) Zaskoczyło mnie, że tak wcześnie są badania, ale przynajmniej mam już to za sobą i mogę sobie odpocząć przed 2 latami ciężkiej służby kandydackiej. A kandydatom z Krakowa i Częstochowy życzę cierpliwości i powodzenia na badaniach. Pozdrawiam

Jak wygladaja psycho-testy? duzo jest pytan? jakiego rodzaju sa to pytania? Duzo ludzi odpadlo na badankach w Poznaniu?Z góry dzieki za info...

Czyt.jw.oraz dziale. W razie czego pisz... PW.  Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2007, 22:40:35 wysłana przez Ajax »

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 12, 2007, 22:51:18 »
tez sie dostałem to poznania psycho testy hm... nie wiem pytania sa rozne jest ich 305 wiec ciezko je opisac ale ja pisalaem prawde i zdalem wiec psychotesty trzeba przezyc bo sie nie da tego opisac sias czytac pytania i co na mysl przychodzi pisac i pamietac zero nalogów lubisz prace w grupie i takie tam ale to juz pewnie kazdy wie :) duzo w tym roku odpada na badaniach okulistycznych przynajmniej tak w poz jest :) pozdro:)

a jelsi o opis badan i jak to wyglada  tu masz bardzo wyczerpujacy temat :) http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,1467.0.html

ps. czytaj co napisal CSPSP
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2007, 22:54:46 wysłana przez AdrianCR1 »

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: Badania do SAPSP
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 13, 2007, 01:35:36 »
tez sie dostałem to poznania psycho testy hm... nie wiem pytania sa rozne jest ich 305 wiec ciezko je opisac ale ja pisalaem prawde i zdalem wiec psychotesty trzeba przezyc bo sie nie da tego opisac sias czytac pytania i co na mysl przychodzi pisac i pamietac zero nalogów lubisz prace w grupie i takie tam ale to juz pewnie kazdy wie :) duzo w tym roku odpada na badaniach okulistycznych przynajmniej tak w poz jest :) pozdro:)

a jelsi o opis badan i jak to wyglada  tu masz bardzo wyczerpujacy temat :) http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,1467.0.html

ps. czytaj co napisal CSPSP

Dzieki za info. Badania mam dopiero 23 wiec jeszce duzo nerwow i niepewnosci przede mna -_-    Zycze wszystkim powodzonka na badaniach i wytrwalosci na unitarce  ^_^