Autor Wątek: No i po egzaminach :D  (Przeczytany 30581 razy)

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 12, 2007, 00:44:36 »
Nie macie się czego bać, badania są szczegółowe ale jak wszystko jest z wami w porządku to przejdziecie bez problemów. Zwracają uwagę jeśli ktoś ma skrzywienie kręgosłupa albo problem z odczytaniem cyferek z tablicy... 

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 12, 2007, 09:16:42 »
Do bbarney

ile trwaly badania w Poznaniu? Juz pierwszego dnia wiedziales ze jestes przyjety? Dzis dostalem list z Krakowa i badania mam dopiero 23 lipca i przewiduja ze beda trwaly okolo 3 dni... to dlugo.

Offline pedersen

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 12, 2007, 10:09:57 »
Nie macie się czego bać, badania są szczegółowe ale jak wszystko jest z wami w porządku to przejdziecie bez problemów. Zwracają uwagę jeśli ktoś ma skrzywienie kręgosłupa albo problem z odczytaniem cyferek z tablicy... 


Przechodzilem badania 2 lata temu w szpitalu MSWiA w Katowicach i musze stwerdzic ze trzeba sie uganiac za badaniami samemu w 3 dni a jezeli z kims kto trzyma ci kolejke to 2 dni.

Nie dokonca zgadzan sie z wypowiedzia bbarneya te badania nie sa sciema naprawde sprawdzaja cie od stop do glowy jezeli ktos ma jakas wade niech sobie przygotuje 200zł w koperte:) mowie z gory.

Najgorsze sa psychotesty odpada na nich 10%- 20% przyjetych do szkoly prosze sobie sprawdzic z poprzednich lat jak sie roznila lista przyjec z lista obecnosci juz w szkole:)
JEzeli chcecie dobrze napisac psychotesty to doradzam wczesniej spotkac sie z jakims psychologiem on wytlumaczy po czesci jak odpowiadac na zadawane pytania itp.....

tyle z mojej strony zycze powodzenie
Pozdrawiam mł.aspirant

Offline 2pac

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 12, 2007, 10:39:35 »
Panie Bunkowski :) a powiedz mi te badania masz gdzieś niedaleko twojej miejscowosci czy w samym krakowie?? ja jestem z katowic to chyba katasoch bede miał wszystko, nie?:> pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia we wrzesniu

Offline gelo87

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 12, 2007, 10:48:35 »
to ja rozumiem z waqszych rozmow ze badania bede przeprowadzane w okregowych komisjach MSWiA adekwatnie do miejsca zamieszkania czy wszyscy maja w Krakowie(jesli chodzi o SAPSP w Krakowie)???

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 12, 2007, 11:56:36 »
Ja mam sie stawic 23 lipca w Wojewodzkiej Komisji Lekarskiej MSWiA w Krakowie Pl. Inwalidów 3 o 8 rano. Napisali mi rowniez ze badania beda trwaly okolo 3 dni. Chyba wszusytkie badania bede mial tam przeprowadzane.

Offline gelo87

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 12, 2007, 13:05:59 »
Dostałem właśnie pismo ze szkoły kierujące mnie na badania.Tylko ja mam sie stawić 20 lipca na godzine 8 rano do wojewódzkiej komisji lekarskiej w Krakowie . Czy ktoś ma jeszcze skierowanie na ten dzień???

Offline grzesiek87

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 12, 2007, 14:05:57 »
w końcu się doczekałem na pismo ze szkoły ^_^ termin badań mam wyznaczony na 19 lipca od 8 w Krakowie Pl. Inwalidów
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 12, 2007, 15:43:42 »
nie, tam gdzie Ci wyznacza masz sie wstawic. ja mieszkam kolo radomia a musze leciec do katowic :angry: bo tam kieruje cspsp

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 12, 2007, 17:31:47 »
Do bbarney

ile trwaly badania w Poznaniu? Juz pierwszego dnia wiedziales ze jestes przyjety? Dzis dostalem list z Krakowa i badania mam dopiero 23 lipca i przewiduja ze beda trwaly okolo 3 dni... to dlugo.
Ja wczoraj miałem badania w Poznaniu i od 6 rano do 14 nam zeszło. No i około 14 już dostałem orzeczenie, że jestem zdolny do służby w PSP:) Kandydatom z Częstochowy i Krakowa życzę cierpliwości i powodzenia na badankach.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 12, 2007, 17:33:22 »
a ja dopiero 16 lipca mam psychologa w SGSP, troche dłużej to u nas schodzi a unitarka się wcześniej zaczyna ;p mniej wakacji - większa frajda;]
Jeszcze będziesz płakał za tymi wakacjami:P Zobaczysz, że krótkie wakacje to żadna frajda;)
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline 2pac

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 12, 2007, 18:02:08 »
ja tak samo dostalem liscik i ja mam sie stawic 24 , ma ktos moze tą samą date?? pozdrawiam

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 12, 2007, 18:32:01 »
Ja mam na 16 lipca do Krakowa. Chyba najwcześniejszy termin...

Offline BOLO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 12, 2007, 18:38:41 »
Witam
Koledzy,którzy już to przeszli.Jak wyglądają badania u stomatologa??Badania mam 26 lipca w katowicach.
Pozdrawiam

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 12, 2007, 20:03:43 »
Stomatolog sprawdza czy masz jakieś braki w uzębieniu. U mnie liczył jeszcze zęby leczone. Ogólnie ściema. Każdy chyba przechodzi stomatologa, chyba, że ma duże braki w uzębieniu.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 12, 2007, 22:28:59 »
Stomatolog sprawdza czy masz jakieś braki w uzębieniu. U mnie liczył jeszcze zęby leczone. Ogólnie ściema. Każdy chyba przechodzi stomatologa, chyba, że ma duże braki w uzębieniu.

A jak to wygladalo z innymi badaniami? Duzo ludzi odpadlo??

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 14, 2007, 23:09:56 »
Średnio odpada ok 30% osób na badaniach... na psychotestach pilnujcie się, jak na początku napiszecie że lubicie wychodzić ze znajomymi to już do końca się tego trzymajcie i wtedy piszcie ze wybralibyście zawód związany z obcowaniem z ludźmi np. będzie pytanie: Jeżeli oba zawody dawałyby takie same pieniądze i pozycje społeczną to jaki zawód byś wybrał: a prawnik b przewodnik wycieczek. Więc jak na początku wybraliście że wolicie wychodzić ze znajomymi to powinniście zaznaczyć odp. b bo ten zawód wiąże się z obcowaniem z ludźmi. Takich pytań będzie bardzo dużo.

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 15, 2007, 09:56:53 »
co do psychotestu gadalem po moich juz badanich przypadkiem z kolezanka ktora psychologie skonczyla i mi mowila ze z czalego testu najczesciej sie wybiera parenasie pytan i naich podstawie on pozniej zadzaje pare zadzai jesli sie wszytsko zgadza z prawda i odpowiedzi sa ja zadowalajace to przechodzisz dalej :)

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 15, 2007, 10:30:21 »
tak jak mowi adrian cr1 ja tez przechodzilem te badania ale z ulicy i to jest tak ze ta kobieta co bada ma specjalnie przygotowana kartke formatu A4 z powycinanymi okienkami ktore przykłada do twojego testu i w tych powycinanych okienkach ukazuja sie pytania na ktorych im najbardziej zalezy i tylko za nie sa punkty.....a co do tych pytan to jak z nią pozniej po testach rozmawialismy to na te pytania dobre odpowiedzi stanowia jakies 30% zdanego testu.....najbardziej jak mowi patrza na te zadania logiczne z tym dopasowaniem kóleczek kwadracikow i innych pierdół.....własnie najwiecej ludzi na tym odpada bo to ocenia podobno jak mowila: warunki dobrego myslenia w sytuacji lekko stresowej i upływającego czasu......

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 15, 2007, 10:37:06 »
te kuleczka i pierdolki to u nas mowila ze taki test na inteligencje no jest faktycznie po pierrr.... jak sto kilo gwoździ bez lebkow a jesli chodzi o straz i tez wsztkie badania nauswa mi sie jeden watek i juz tu stwierdzony ze " jesli jestes zdrowy i nigdy nie miales problemow ze zdrowiem to sie do strazy dostaniesz a psychotesty trzeba pisac prawde i tez troszke myslec zeby tam pierdol nie pisac trosze sie skupic i tyle :) a nie kombinowac :)

Offline divers88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 15, 2007, 13:27:39 »
Ja mam sie stawić 23 lipca w Katowicach. Był juz ktos w Katowicach? jak długo to trwa bo słyszałem że ok 3dni:/ jak tak to gdzie spaliście? Pozdro -_-
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2007, 13:29:53 wysłana przez divers88 »

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 15, 2007, 15:50:54 »
tak dlugo u was trwa bo w poznaiu to jeden dzien od 6 tak mniejw eicej do 15 i komisja na koncu z wynikiem :)

Offline divers88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 15, 2007, 18:35:55 »
Też bym tak chciał -_- Kolega który ukonczyl cspsp w zeszłym roku mówil mi że 3 dni i w dodatku niezle sie musiał naprosić:/

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 15, 2007, 18:48:44 »
to pokazuje ze sa poznan sie stara bo u nas bylo tak ze przyjezdzamy do skzolay pobieraja nam krew dostajemy paierki zaworza nas do szpitala i tak juz latamy po lakarzach i mam tyk ze u tych lekarzy co bylismy to info na dzwiach ze w niech tam bylo o 10,07,2007 do 18,07,2007 kandydaci do SA PSP wchodza bez kolejki wiec mozna bylo to szybko zalatwic a u nie ktorych to nawet na dana godzinne cala grupa szilismy i na nas czekami lekarze :) a chirurg tego nia przyjmowal po 14 a komisja do 14 a zeby w jeden dzien zalatwic to z odzialu specialnie do nas przyszedl :)

Offline BOLO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 15, 2007, 18:53:04 »
Witam
Mam nadzieje ze w Katowicach sie postaraja i zalatwimy to w 1 dzien.