Autor Wątek: No i po egzaminach :D  (Przeczytany 30297 razy)

Offline BOLO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 28, 2007, 07:56:01 »
Zdolny do służby w CS PSP badania w katowicach w 2 dni dalo rade pozdrawiam i do zobaczenia 3 września.Pozdrawiam

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 28, 2007, 10:19:11 »
bolo to juz wiesz ze napewno 3 wrzesnia dostales pismo ?

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 28, 2007, 10:41:46 »
Z tego co widzę, większość forumowiczów się dostała:) I gratuluję, bo jest czego! Ale można wywnioskować że dostały się osoby, które wiedziały czego chciały i ostro się przygotowywały, w sumie każdy kto był pewny swego celu. a widzicie - a tyle było gadania o plecakach i tych innych... ok, może i są, ale sami się chcieliście dostać i dostaliście! I jest ok, niech tak zostanie:)

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline kudlaty21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 28, 2007, 13:27:36 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 12:45:48 wysłana przez kudlaty21 »
Żeby inni mogli przeżyc

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 28, 2007, 13:43:57 »
czekam cały czas na list ze szkoły z info kiedy mam się stawić w szkole. Ktoś ma jakieś info kiedy zaczyna się szkoła w Poznaniu ?

Offline rastafarai

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 28, 2007, 13:44:50 »
zdolny do służby w SGSP:) rok temu się nie udało ale te 12 miesięcy pracy zaowocowało:) powodzenia wszystkim:)

Offline zoi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 28, 2007, 15:19:20 »
"słuchaj musze cos wyjasnic jak przyszedlem pod dzwi lekarza oznajmilem ladnie ze jestem kandtdatem do SA PSP i ze tak jak pisze na dzwiach na kartce wchodze bez kolejki a wszyscy popatrzeli i na mnie i nic nikt nie mowil wiec jak wyszedla osoba z gabinetu wiec weszedlem i pozniej wychodze a to jakis kolo do mnie z ryjem ze mu sie przed kolejke wrylem to ja mu tlumacze drugia raz co i jak a on mnie za rek chwyta i tak jak by cos mi hccial zrobic wiec go popchnolem (ale wiecie nie myscie ze go tam jakos poturbowalem po prostu odepchnolem nie mocno nie lekko) a co miales sobie po mordzie dac nastrzelac a pozniej inni tam szli tez mowili ze bez kolejki wchodza ale juz wtedy nie mowili "

Nieźle. Jak już powiedziałem musisz się kolego jeszcze dużo nauczyć. Powodzenia życzę bo przyda się napewno.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2007, 15:22:05 wysłana przez zoi »

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 29, 2007, 22:45:28 »
to ze robie bledy to wiem i sie tego nie wstydze :) nie lkady jest idealny

Offline gelo87

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 09, 2007, 15:25:03 »
Siema mam pytanko ile osób przystąpiło do egzaminu sprawnościowego do CSPSP ???? Z góry dzięki za odpowiedź.

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 09, 2007, 18:36:40 »

Offline gelo87

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 09, 2007, 19:33:08 »
niestety tam nie ma pełnej listy kandydatów którzy złożyli podania do szkoły, potrzbne mi to jest bo chce utrzeć nosa pewnemu przechwale który nie dostał sie do CSPSP i twierdzi że kandydatów było 1200 wiem że to bujda na resarach ale inni tak uważają i potrzebny mi dowód...

Offline BOLO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 09, 2007, 22:16:11 »
kandydatow do CSPSP bylo chyba 604 z tego pewna ilosc nie przyjechala na egzamin sprawnosciowy.Napewno nie 1200!!!
Pozdrawiam

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 10, 2007, 09:21:25 »
no ja tam na tej stonie to 602 zobaczylem czyli chyba tylu bylo :)

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 10, 2007, 09:57:27 »
Mi się wydaje, że 1200 (może 100 więcej) osób na sprawnościowym to było we wszystkich aspirantkach razem wziętych.. Poznań 322, Kraków ok.  430 (na 630 podań), tak więc w CS wg mnie max 500 (jeżeli było ponad 600 numerów startowych).
Czyli Twoje określenie, że to bujda na resorach  ^_^  ^_^ jest jak najbardziej trafne. No i niestety po raz kolejny potwierdza się zrzucanie winy na nie wiadomo co, jeśli ktoś się nie dostał (chociaż podkreślam nie wszyscy tak robią).

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 10, 2007, 09:58:47 »
Na pewno 602 poniewaz przed egzaminem dzwonilem do sekretariatu CS i Pani powiedziala mi ze wplynelo okolo 600 podan. Pozdrawiam

Offline 2pac

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 12, 2007, 22:23:51 »
KRAKOW- około 450 przystąpiło w pierwszym dniu do egzaminow, a dzien pozniej chyba zostało 300 osob co daje około 7.5 osoby na jedno miejsce :D a pewnie z tego połowa  nawet testu nie przejrzało z wcześniejszych lat co daje ci 3.5 osoby na miejsce ;)) wiec zdaje mi sie ze w tym roku nie było tak ciezko , tym bardziej ze 50% pytań sie powtórzyła lub była podobnej treści .. pozdrawiam

Offline Kowal88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
  • ...born to fire...
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 13, 2007, 19:08:24 »
WITAM WSZYSTICH BARDZO SERDECZNIE.:)  MNIE BRAKŁO 1 PKT ABY ZAŁAPAĆ SIE NA LISTE REZERWOWĄ DO CSPSP...((( miałem 138pkt (w kraku bym był na liście rez.) teraz studia i start w przyszłym roku do aspirantki...a miało byc tak pięknie...:(



Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 20, 2007, 16:30:14 »
czy osoby z lekką skoliozą (zkrzywieniem kręgosłupa) są na wstępie odrzucane w badaniach?
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline Sadzik222

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 12, 2009, 16:11:29 »
Witam wszystkich serdecznie tydzień temu robiłem obiegówkę i kiedy oddawałem mocz i krew byłem lekko przeziębiony .  a robili mi takie badania 
-morfologia z rozmazem
-ob
-glukoza na czczo
-mocz badanie ogólne
- i wszelkiego rodzaju wirusy takie jak HIV

I tu jest moje pytanie czy te nieszczęsne przeziębienie ma wpływ na te badania jeżeli tak czy może mnie komisja za to odrzucić ???     byłbym w szoku gdybym odpadł bo jestem przeziębiony  :cooo:
Wojna polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz udawaj, że nie możesz; jeśli dasz znać, ze chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go; jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go.

Online franklinn

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 12, 2009, 19:13:56 »
Witam. A jak lekarze patrzą na płaskostopie albo wade postawy spowodowaną skręceniem kostki?:P

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 12, 2009, 20:04:45 »
Nie wiem jak na to patrzy komisja ale podczas przeziębienia OB jest bankowo powiększone
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 12, 2009, 21:06:55 »
ja również nie wiem jak na to komisja patrzy, ale na pewno mocz będziesz miał nie w porządku, w moczu często widać najmniejsze zmiany flory bakteryjnej w organiźmie, a przeziębienie z naszego organizmu robi siedlisko zarazków i wirusów, nawet po wyzdrowieniu mocz jeszcze przez chwilę jest nie dobry. Nie chcę Cię straszyć, nie jestem lekarzem, może takie "przeziębienne" wyniki mają inne kryteria oceny? musisz czekać.
pozdrawiam i powodzenia

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Sadzik222

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 15, 2009, 13:52:50 »
 Panowie -Spirometria  to badanie polegające  na zbadaniu pojemności płuc .  Jest taka rurka i tam trzeba w nią dmuchać   .  pytanie moje to .....
-trzeba dmuchać jak najdłużej ???
-czy jak najmocniej ??    i co to jest badanie  pulmonologiczne ???     


dziękuje z góry za odpowiedź . 
Wojna polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz udawaj, że nie możesz; jeśli dasz znać, ze chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go; jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 15, 2009, 17:42:10 »
To nie jest jeden oddech a kilka i wykonywane muszą być w sposób umożliwiający prawidłowe zinterpretowanie wyniku badania. Osoba prowadząca badanie będzie Ci mówić w jaki sposób masz dmuchać: czasem będzie to oddech powolny i długi a czasem szybki i mocny.

Offline Sadzik222

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 23, 2009, 12:40:31 »
Chce podziękować wszystkim bardzo serdecznie za udzieloną mi pomoc i odpowiedzi na moje pytania -te forum jest naprawdę bardzo pomocne .

Udało się już niedługo wstąpię  w szeregi PSP :straz:
Wojna polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz udawaj, że nie możesz; jeśli dasz znać, ze chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go; jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go.