Autor Wątek: No i po egzaminach :D  (Przeczytany 30377 razy)

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 20, 2007, 16:20:39 »
Kolega robert_n ma 100% racji. Według mnie bycie strażakiem to nie tylko jeżdżenie na wyjazdy. Każdy strażak powinien coś sobą reprezentować, szacunek do starszych i odrobina kultury to podstawa. Bo jak wiadomo podczas akcji pracuje się z ludźmi, więc trzeba mieć pozytywne nastawienie do drugiego człowieka. A co do tematu to u mnie na badaniach jeden koleś też dość chamsko dyskutował ze starszą kobietą, która nie chciała wpuścić nas w kolejkę (kandydaci do SA PSP wchodzili bez kolejki). Fakt, że baba była natarczywa, ale widać, że koleś nie miał ani odrobiny szacunku do starszych. Rozmawiał jak z 2 lata młodszą koleżanką. Psychologa i psychiatrę przeszedł bez problemów, ale okulista go nie puścił. Według mnie nie u tego lekarza odpadł ...
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 20, 2007, 16:46:38 »
ja chce do psp teraz mialem taka sytuacje ze sie klucilem z kolesiem ale jak wyszedlem od lekarza to mnie za reke chwicil i sie plul ja go odepchnolem na sciane i pokazalem ladnie karteczke na dziwach ze my bez kolejki wchodzimy i sie uspokoil ale byl tak mniej wiecej moj wiek czyli 20 lat ale zanim weszlem do lekarza mowielm ze wchodze bez a i tak sie czepial ale kit z nim :)

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 20, 2007, 19:14:45 »
a co ma piernik do wiatraka. strażak nie jest dziennikarzem, politykiem czy księdzem żeby być dla wszystkich uprzejmym. Co wy wszyscy tacy uświęceni?? Pewnie powiecie jeszcze że strażak to powinie zawsze jeździć 50 km/h po mieście, zapinac pasy i uśmiechać się do wszystkich w koło?? zluzujcie.
to że jesteśmy strażakami (albo prawie tak jak ja) nie znaczy że musimy być szczególnie kulturalni. to już zależy od każdego z nas indywidualnie, bo nie jest to wpisane w naszą profesję
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2007, 19:19:30 wysłana przez goździkowa »
TROUBLEMAKER

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 20, 2007, 19:22:24 »
a co ma piernik do wiatraka. strażak nie jest dziennikarzem, politykiem czy księdzem żeby być dla wszystkich uprzejmym. Co wy wszyscy tacy uświęceni?? Pewnie powiecie jeszcze że strażak to powinie zawsze jeździć 50 km/h po mieście, zapinac pasy i uśmiechać się do wszystkich w koło?? zluzujcie.
to że jesteśmy strażakami (albo prawie tak jak ja) nie znaczy że musimy być szczególnie kulturalni. to już zależy od każdego z nas indywidualnie, bo nie jest to wpisane w naszą profesję
Uprzejmym trzeba być jako człowiek, a nie jako strażak, bo
człowiekiem się jest a strażakiem bywa.... zapamietać to proszę. pozdr
EGO = 1 / wiedza

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 20, 2007, 21:54:14 »
swiete slowa robert a jesli chodzi o te przestrzeganie przepisow to tym bardziej powinienies miec wyobraznie i jak jedziesz syzbko pomyslec taa ja teraz jade 100a jest dozwolone 60 a ostanio widzialem wypadke wyciagalem ranego tez przec holowal z predkoscia :)

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 20, 2007, 23:07:43 »
panowie, przeczytajcie sobie ostatnie zdanie mojej wypowiedzi a potem piszcie że kulturalnym trzeba być jako człowiek (więc wypowiedź adriana powina być do mnie, ze to sa moje święte słowa)
nihil novi
a do ostatniej wypowiedzi adriana: z takim podejściem to za parę lat pracy w straży będziesz się bał wsiąść do auta albo zapalić piecyk gazowy w domu.
Chodzi mi o to żebyśmy nie popadali w skrajności
TROUBLEMAKER

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 25, 2007, 13:13:22 »
mam pytanie do osob ktore juz zdaly wszytkie badania do aspirantek
oprocz pozytywnego orzeczenia dostaliscie tez jedną sztuke wyniku badan z psychotestow, wie ktos co trzeba z tym zrobic?
ja zdawalem badania w katowicach

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 25, 2007, 15:11:05 »
Ja w Poznaniu nie dostałem żadnego kwitka. Powiedziano mi tylko, że jestem zdolny do służby w PSP, a wszystkie dokumenty zostaną przesłane do szkoły. Pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 25, 2007, 16:14:08 »
tez bylem w poznaniu i tak sam mi powidzlieli :)

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 25, 2007, 16:30:24 »
to mieliscie super organizacje, bo ja to cudem zaliczylem wszystko w 2 dni. ale oplacalo sie -_-

Offline r8k

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 26, 2007, 00:00:39 »
FireHunter nie narzekaj. Ja na SGSP obiegówkę dostałem we czwartek a komisje miałem w następny piątek (czyli tydzień ganiania po lekarzach).
A jak wychodziłem z komisji to spotykałem osoby które dopiero zaczynały obiegówkę uzupełniać (dla wyjaśnienia: tak późno miały badania psychologiczne od których sie wszystko zaczyna).
Do tego u nas "unitarka" rozpoczyna się 3 sierpnia, a na SA chyba we wrześniu (proszę mnie poprawić jeśli się mylę).
Więc nie macie co na organizację narzekać bo naprawdę może być gorzej :wacko:

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 26, 2007, 10:49:15 »
mi w aspirantce w Krakowie obiegówka zeszła okrągły tydzień... Także chyba jestem rekordzistą  ^_^  ^_^
r8k - w szkole mamy się stawić 27 sierpnia

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 26, 2007, 14:17:16 »
nowy88 w Krakowie juz przeslali wam pisma ze szkol na kiedy macie sie stawic? Bo z Poznania jeszcze nic nie dostalem. Ale skoro u Was sie zaczyna 27 sierpnia to pewnie bedzie tak wszedzie. Odpisz. Pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 26, 2007, 16:29:35 »
Pismo ze szkoły dotyczące terminu stawienia się i co tam trzeba mieć dostałem w kopercie razem ze skierowaniem na badania (zresztą jak chyba wszyscy w Krakowie), czyli jakieś 2 tygodnie temu. To wszystko było napisane razem z zawiadomieniem dotyczącym wstępnego przyjęcia do Szkoły.
pozdro

PS. podaję link do druku "rezygnacja z wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej" który trzeba dostarczyć do Szkoły:
http://www.nfz.gov.pl/new/art/310/zal_2.pdf
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2007, 16:36:01 wysłana przez nowy88 »

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 26, 2007, 19:37:33 »
Witam :) Mi tez sie udalo : Zdolny do służby w PSP . Gratuluje wszystkim i do zobaczenia 27 w SAPSP KRAKOW o 8 rano ^_^   Moje badania trwaly 5 dni

Offline zoi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 26, 2007, 22:26:22 »
ja chce do psp teraz mialem taka sytuacje ze sie klucilem z kolesiem ale jak wyszedlem od lekarza to mnie za reke chwicil i sie plul ja go odepchnolem na sciane i pokazalem ladnie karteczke na dziwach ze my bez kolejki wchodzimy i sie uspokoil ale byl tak mniej wiecej moj wiek czyli 20 lat ale zanim weszlem do lekarza mowielm ze wchodze bez a i tak sie czepial ale kit z nim :)
Gościu co ty sobą reprezentujesz? Wróć się chłopcze do podstawówki a potem myśl o straży. Nie mam słów poprostu.

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 26, 2007, 22:44:31 »
Gościu co ty sobą reprezentujesz?
Jak już taki mądry jesteś i czepiasz się AdrianCR1 to trzeba zapytać co Ty sobą reprezentujesz, skoro piszesz ty a nie Ty. Nie ważne czy zwracasz się do polityka, aktora czy ostatniego debila. Szacunek każdemu się należy mądralo, dlatego zanim kogoś oceniasz zacznij od siebie. Pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 27, 2007, 08:44:29 »
ja chce do psp teraz mialem taka sytuacje ze sie klucilem z kolesiem ale jak wyszedlem od lekarza to mnie za reke chwicil i sie plul ja go odepchnolem na sciane i pokazalem ladnie karteczke na dziwach ze my bez kolejki wchodzimy i sie uspokoil ale byl tak mniej wiecej moj wiek czyli 20 lat ale zanim weszlem do lekarza mowielm ze wchodze bez a i tak sie czepial ale kit z nim :)
Gościu co ty sobą reprezentujesz? Wróć się chłopcze do podstawówki a potem myśl o straży. Nie mam słów poprostu.
Po pierwsze mialem prawo wejsc bez kolejki co zaznaczylem wchodzac do lekarza innym którzy czekali po drugie on mnie pierwszy zaczepil i to ze go odepchnąłem to w obronie wlasnej ze tak powiem a "strazak" to juz nie moze walczyc o swoje ?

A po drugie to ja chce do psp ma racje :)

Offline zoi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 27, 2007, 09:50:04 »
Piszę "ty" a nie "Ty" ponieważ trudno mieć szacunek dla kogoś takiego. Nie twierdzę że gość nie ma racji walcząc o swoje. Bardzo dobrze. Ale sposób w jaki to opowiada daje do myślenia czy to nie ów przysłowiowy "garb" pomógł mu się dostać do szkoły, o której mówi się że to "elita". Zasatanów się kogo bronisz:)

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 27, 2007, 10:16:01 »
Po pierwsze mialem prawo wejsc bez kolejki co zaznaczylem wchodzac do lekarza innym którzy czekali po drugie on mnie pierwszy zaczepil i to ze go odepchnąłem to w obronie wlasnej ze tak powiem a "strazak" to juz nie moze walczyc o swoje ?

A po drugie to ja chce do psp ma racje :)
,, Strażak'' moze a nawet powinien walczyc o swoje, ale nie w taki sposob jak Ty to zrobiles...Pomysl co sobie pomysleli o Tobie ludzie którzy stali w kolejce do lekarza. Mozna bylo zalatwic to na 1000 innych sposobów a Ty chyba wybrales najgorszy.

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 27, 2007, 10:17:00 »
Piszę "ty" a nie "Ty" ponieważ trudno mieć szacunek dla kogoś takiego. Nie twierdzę że gość nie ma racji walcząc o swoje. Bardzo dobrze. Ale sposób w jaki to opowiada daje do myślenia czy to nie ów przysłowiowy "garb" pomógł mu się dostać do szkoły, o której mówi się że to "elita". Zasatanów się kogo bronisz:)

tak jestem garbem :) i moj tato jest komendantem KW w Poznaniu :) Mama wykłada na SA w Poznaniu braciaki juz pracuje w JRG PSP jeden jest komendantem :) a siosta jest naczelnikiem w OSP:P HAHAHA POZDRO:)
to ze walcze o swoje to odrazu oznacza ze jestem garbem ;>? :wacko: :wacko: :wacko:

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 27, 2007, 10:22:20 »
Po pierwsze mialem prawo wejsc bez kolejki co zaznaczylem wchodzac do lekarza innym którzy czekali po drugie on mnie pierwszy zaczepil i to ze go odepchnąłem to w obronie wlasnej ze tak powiem a "strazak" to juz nie moze walczyc o swoje ?

A po drugie to ja chce do psp ma racje :)
,, Strażak'' moze a nawet powinien walczyc o swoje, ale nie w taki sposob jak Ty to zrobiles...Pomysl co sobie pomysleli o Tobie ludzie którzy stali w kolejce do lekarza. Mozna bylo zalatwic to na 1000 innych sposobów a Ty chyba wybrales najgorszy.

słuchaj musze cos wyjasnic jak przyszedlem pod dzwi lekarza oznajmilem ladnie ze jestem kandtdatem do SA PSP i ze tak jak pisze na dzwiach na kartce wchodze bez kolejki a wszyscy popatrzeli i na mnie i nic nikt nie mowil wiec jak wyszedla osoba z gabinetu wiec weszedlem i pozniej wychodze a to jakis kolo do mnie z ryjem ze mu sie przed kolejke wrylem to ja mu tlumacze drugia raz co i jak a on mnie za rek chwyta i tak jak by cos mi hccial zrobic wiec go popchnolem (ale wiecie nie myscie ze go tam jakos poturbowalem po prostu odepchnolem nie mocno nie lekko) a co miales sobie po mordzie dac nastrzelac a pozniej inni tam szli tez mowili ze bez kolejki wchodza ale juz wtedy nie mowili
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2007, 10:25:32 wysłana przez AdrianCR1 »

Offline kruger

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 124
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 27, 2007, 15:14:19 »
Witam
Ja też do przodu w Krakowie. Badania spoko w 3 dni. Na końcu w WKL kazali dzwonić do szkoły zapytać czy doszły papiery. Dzwoniłem dwa razy i mówili że żadne wyniki badań jeszcze nie doszły i nie chodzi tu o moje wyniki bo nie pytali sie o moje personalia.
OSTRY HAJC - lejesz wode a to h... daje

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 27, 2007, 21:39:10 »
Zdolny do służby :) <jupi> Cel zdobyty!!!

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: No i po egzaminach :D
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 28, 2007, 01:16:51 »
i o to chodzi coraz wiecej forumowiczow jest zdolnych do służby w PSP :D