Autor Wątek: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim  (Przeczytany 10825 razy)

Offline ken998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 30, 2007, 14:49:27 »
Powiem tyle i az tyle tracimy fachowców a bierzemy ludzi delikatnie mowiac takich jak ich ustawisz tacy sa a to ze ten gość pracował w czterech komendach tez pokazuje jaki jest znam go wiem z jakiej komendy sie wywodzi ale za to ze kiedys był w S teraz musi dostac nagrode i dostał. Czy jest strazakiem jak napisał od urodzenia nie wiiem .Zobaczymy jak bedą go zwalniac czy bedzie mowił ze strazakiem sie jest a komendantem bywa?

Offline Strażak_2007

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 01, 2007, 15:36:40 »
Fakt, iż trzeba było usunąć fachowca bo taki własnie bez wątpienia jest Pan M... w celu zrobienia miejsca dla nowego 02- Pana C. czyli kolegi K.A., który teraz walczy o to by być zastępcą Komendanta Powiatowego w ... .
Cóż My strażacy możemy zrobić na te układy związkowe, które K.A. wykorzystuje.
To właśnie polityka, a My zwykli pracownicy na tym cierpimy!
Czy jest ktoś w stanie to zatrzymać?

Offline jurek s

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 03, 2007, 13:57:26 »
Sam K.A. może nie będzie zastępcą K.P. ,ale da kogoś kim mógł będzie sterować, tak jak robi do tej pory.

Offline Andree

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 15, 2007, 19:49:15 »
On nie będzie, a może niedawno odstrzelany J.T.

Offline ken998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 16, 2007, 17:45:21 »
Powiem tyle i aż tyle zaczęto oceniac komendanta z małopolski mysle ze na naszego Komendanta Wojewódzkiego szkoda tylko czasu bo i tak nic dobrego nie mozna powiedzieć o nim oprócz tego ze jest dobrym wykonawcą poleceń kolegów z PIS stara sie to nawet przełożyć na OSP gdzie wmawia naiwnie ze dzięki PiS idą do KSRG lub mają sprzęt.
Co do związków zawodowych z tego co wiem w kazdej komendzie gdzie pracował miał zatarg z zwiazkami to osoba która walczy z ludzmi a ci którzy mu stają na drodze zwalcza bo wie ze są zagrożeniem. Ale te praktyki ma skad brac patrząc na swoich pryncypałów. I ostanie kolego Robard tak Komendant Wojewódzki ma prawo zmieniac ludzi a co powiesz na to jeśli za mądrzejszego wstawia głupszego to o czym to świadczy? Ale to chyba jako doświadzczonemu związkowcowi ci chyba nie przeszkadza :huh: :huh: :huh: :huh:

Offline jurek s

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 18, 2007, 16:58:16 »
J.T. poleciał bo za bardzo spoufalał się z K.A. więc teraz K.A. weźmie sobie go do siebie, wiadomo poco.Szkoda słów.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 18, 2007, 18:13:09 »
Ken998

Cytuj
I ostanie kolego Robard tak Komendant Wojewódzki ma prawo zmieniac ludzi a co powiesz na to jeśli za mądrzejszego wstawia głupszego to o czym to świadczy? Ale to chyba jako doświadzczonemu związkowcowi ci chyba nie przeszkadza

Po dłuzszej nieobecności spowodowanej oprzerwą wakacyjną nie bardzo rozumiem skierowany do mnie (cytowany tutaj) tekst kolegi ken998??
Bo jesli o mnie chodzi, to mam szczerze mówiąc w dupie to co z kogo na kogo zmienia komendantów powiatowych Komendant Wojewódzki w Świetokrzyskiem - nie moja sprawa, nie moje województwo, wiec nie rozumiem  dlaczego do mnie skierowane jest to zapytanie ???
Co to drugiej części Twojej wypowiedzi, to kto stwierdza, że wczesniejszy jest mądrzejszy od obecnego TY , czy robicie jakieś ogólne testy na inteligencję np. przy okazji badań okresowych?

PS. Na koniec, nie odnoś do mnie więcej żadnych wypowiedzi o zmianach na stanowiskach w świętokrzyskiem, bo naprawdę mam to w dupie jako postronny obserwator, jako związkowiec odpowiem Ci - nie mój teren.
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Strażak_2007

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 25, 2007, 13:11:24 »
W każdym województwie jest tak samo więc nie ma o czym gadać, a zmienić się tego Panowie niestety nie da.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2007, 11:58:12 wysłana przez Strażak_2007 »

Offline jurek s

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 15, 2007, 20:24:52 »
Może K. A. jest warty wotum nie ufności zarówno jako zastępca dowódcy JRG jak i przede wszystkim  jako przewodniczący  Z.Z .Solidarnośc. Zresztą jakie to są teraz związki ,gdy przewodniczący spoufala się z komendantem.

Offline jurek s

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 16, 2007, 19:57:32 »
Dodam tylko że pan  K.A. już z panem K.P. z S.....a  (wiemy o kogo chodzi największa c.pa PSP) skończył ,wepchnął swojego, teraz do niczego mu nie będzie potrzebny więc.... kiedy będzie goodbyy. panie W...k.

Offline jurek s

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Co sie dzieje znowu w świętokrzyskim
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 16, 2007, 09:21:38 »
Mam pytanie, które odnosi się do zeszłorocznej reorganizacji, mianowicie: przenosi się ludzi z biura na podział bojowy(wiadomo tak ma być),ale dlaczego przyjmuje się nierobów z CS PSP do tego samego biura, jest to błędne koło(dla niewtajemniczonych KP PSP SANDOMIERZ).