Autor Wątek: mundur osp  (Przeczytany 2818 razy)

Offline maniek11

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
mundur osp
« dnia: Czerwiec 30, 2007, 21:07:23 »
witam wszystkich ochotników.od paru lat jestem młodym członkiem osp jednak nie mogę doczekac sie munduru wyjściowego.prezes twierdzi że na razie  nie ma kasy,Na każdej uroczystości występuje w koszarówce.ostatnio zastanawiałem się czy nie kupic munduru z własnej kieszeni.Co o tym myslicie!Opłaca się czy lepiej poczekac aż prezes sam kupi nam wyjściówki.

    Ps:mam już dośc wystepowania na każdej  uroczystości w koszarówce

Aha na koniec bym zapomniał.Jeśli ktoś zna to niech poda stronkę z tanimi mundurkami dla ochotników.

Dop. moderatora: Scaliłem 2 posty - na przyszłość funkcja modyfikuj./ Sylwek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2007, 09:11:22 wysłana przez Sylwek »

sikor

  • Gość
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2007, 22:20:09 »
ja ci radze narazie przeczekac i ciagle marudzic prezesowi aby wkoncu kupił ten mundur! jesli długo nie bedziesz dostawac tego munduru chyba bedziesz musiał z własnej kieszeni zapłaic

Offline kwas

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 744
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2007, 23:13:49 »
U nas przez ostatnie chyba 5 lat nie było kupowanych mundurów. W ten co miałem już się nie mieściłem. Nie było szans na nowy bo wielu chłopaków nie miało wcale. Wiec nie czekając kipiłem sobie sam aby wygladac przyzwoicie. W zeszłym roku kupiliśmy chyba z 6 mundurów dla 4 jednostek. Na pewno mało. Ale ustaliliśmy w gminie że co roku będziemy kupować po 4 mundury. Nie dużo to ale lepsze to niż nic. WIęc ja ci radze jak cie stać na zakup to kup sobie. Inaczej możesz czekać nie wiadomo ile.

Offline sebekosp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
  • gdzie jest dym i ogień tam muszą być strażacy
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2007, 08:42:33 »
 :mellow: ja Ci powiem tak. Ja gdybym nie miał munduru wyjściowego to bym na imprezy nie przychodził. Z dofinansowaniem koszt munduru to ok 250 zł ale sam bym go nie kupował. Z drugiej strony to nie mundur czyni z człowieka strażaka. wpisz w googlach wus brzeziny to firma z mundurami.  :wacko:

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2007, 12:54:27 »
A może jakiś kumpel odchodzi ze straży lub nie chodzi na uroczystości tak często jak ty i od niego weź mundur. Oczywiście jak będzie pasował. Sam raczej bym nie kupował sobie munduru. Trzeba walczyć o swoje.

Offline bialyKsiaze

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
  • "Jeśli chcesz być kimś najpierw musisz być sobą...
    • OSP LEŚNA JANIA
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:30:07 »
No faktem jest że w wiekszości jednostek mundury galowe kupowane są z częstotliwością podobną do wojen światowych:). Wszystko to przez permanentny brak środków w kasach gminnych i prywatnych OSP. Poza tym jak dla mnie to mundur galowy jest ostanitą rzeczą jaką bym kupił w dobie ciągłych braków sprzętowych, przemijania atestów i ważności sprzętu... Ja na szczęście mam galowy i w sumie większość druchów u mnie ma galowe ale mimo to powiem, że za własne pieniądze to bym galowego sobie nie kupił - już prędzej jakiś hełm, buty czy coś innego co przyczyniłoby się do poprawy mojego bezpieczeństwa.
" Tylko ktoś kogo wdeptano w błoto i w śnieg, pozbawiono chleba, i kto własnymi pięściami wywalczył sobie prawo do życia, zdolny jest pokazać pewnego dnia, że jest NAJLEPSZY"

W.Suworow

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 01, 2007, 17:05:52 »
660 910 689- to jest nr tel do gościa co szyje tanie ok 200 zł komplet z czapką
Zadzwoń dogadaj się.
Pozdro.

Offline OSPwonski

  • http://strazacki-konin.pl.tl/Akcje.htm
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 160
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2007, 21:13:08 »
Brzeziny wstrzymały produkcję mundurów, szyją mundurki dla zaspokojenia ego herr Giertycha.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2007, 21:51:55 »
tak podobno to maja byc brunatne koszule  i naszym MDP też chca takie uszyć :wacko:

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 03, 2007, 12:32:12 »
no prosze czyżby pan Roman :wacko: przyczynił sie do tego żeby w końcu nasze MDP miały nowe wzory mundurków?

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 03, 2007, 12:34:53 »
Co to wogóle za dyskusja? Przestańcie gadać o Giertychu i innym podbnym jemu. To czcze gadanie i tyle. Jedna wypowiedź i znikasz. Uważaj ZOMO jest wszędzie.

Offline maniek11

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2007, 21:23:45 »
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.Przemyślałem sprawę z mundurem i doszedłem do wniosku ze należy jeszcze trochę poczekac .Będe cały czas mowil naczelnikowi żeby kupił mi ten mundur to może w końcu mi kupi.

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: mundur osp
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 05, 2007, 14:28:08 »
Urząd Gminy, miasta ma zapewnić członkom umundurowanie, więc niech naczelnik idzie do wójta i dogada się ile można mundurów zamówić. Powtarzam - mają zapewnić umundurowanie, więc niech się wywiążą ... Muszą.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep