Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Przenoszenie z BP do PSK

<< < (2/3) > >>

dżagulator:
"Jeżeli można wsadzić na służbę 8-godzinnego, któremu potem trzeba oddać dodatkowo 2 dni"

mario68, a dlaczego trzeba 8 godzinnemu oddać 2 dni?
przykład: bierze gość służbę 12 godzin w poniedziałek od 8 do 20 i należy mu się tylko 4 godziny wolnego, bo na 8 i tak musiał przyjść, a po 2 takich służbach dostaje 1 dzień wolnego - 8 godzin = 2 x 4.

mario:
oczywiście, przy założeniu że mieścimy się w normatywach jak najbardziej jestem Twojego zdania.
Wcale nie mam nic przeciwko pełnieniu służb przez "ośmiogodzinnych" strażaków!
W mojej wypowiedzi wybiegłem do przodu (system 24) i obsadziłem pełną służbę.
Moja intencją było pokazanie co się stanie gdy strażak z KP/KM po służbie pójdzie na dwa dni wolnego - a przy stanach osobowych komend (w moim przypadku 8 osób z k-tami) roboty za niego raczej nikt nie wykona.
 

dżagulator:

--- Cytat: mario68 w Czerwiec 28, 2007, 12:32:52 ---Moja intencją było pokazanie co się stanie gdy strażak z KP/KM po służbie pójdzie na dwa dni wolnego - a przy stanach osobowych komend (w moim przypadku 8 osób z k-tami) roboty za niego raczej nikt nie wykona.
 

--- Koniec cytatu ---

i tu masz rację...a szczególnie z tym, że jak pójdzie biurowy na wolne to nikt za niego roboty nie zrobi, tylko dzwonią na chatę i trzeba zapylać bo nowa tabela przyszła do wypełnienia, a na dzień dzisiejszy tak jak napisałeś 8 osób z komendantem, nie ma już stanowisk 2 osobowych i nie ma kto zbytnio zastapić... nie wiem no np księgowej, albo kadrowej... ja by najmniej się nie podejmię naliczenia płac -_-, wolę zastapić dyżurnego PSK, czy dowódcę sekcji, zmiany, bo na tym się znam

piotrfire:
Obsadzają chłopakami z PB bo oni znają się na rzeczy 8-godzinni mogli by trochę namieszać

bart73:
panowie jak to jest w jednej jednosce da się obsadzić 8-godz., a w innych nie, tylko upycha się PB co automatycznie zmniejsza stan osobowy zmiany.
krótko mówiąc znowu mają w dupie nasze bezpieczeństwo. szkłem dupy się nie obetrze. ale to już przerabialiśmy na forum i nic to nie dało i nie da.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej