Autor Wątek: Pytanie NOWY  (Przeczytany 1780 razy)

Offline woszo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Pytanie NOWY
« dnia: Czerwiec 26, 2007, 22:07:53 »
Cześć mam pytanie Zaczynam słube w Straży i z tego co wiem mam byc dyspozytorem. I chcialem sie dowiedziec od kogoś z doswiadczeniem jak to wyglada. WIem że pójde na szkole 3 mieś. a pózniej co ?? wydaje mi sie że w celu nabycia praktyki powinienem być na podziale. Jak to wyglada? Dzieki

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Pytanie NOWY
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2007, 22:29:55 »
Hmmm
Nie to żebym się czepiał, ale jak „świeżak”, który jeszcze niedawno tu na forum pisał, że nie wie jak wygląda kurs podstawowy nagle z dnia na dzień ma zostać dyspozytorem… Coś kolego albo ściemniasz albo nasłuchałeś się głupot…
Pozdrawiam
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline sasza

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Pytanie NOWY
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2007, 13:14:57 »
Jaka formacja tacy dyspozytorzy ehhehehehehheh

Offline dżagulator

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
Odp: Pytanie NOWY
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2007, 14:18:48 »
stanowisko dyspozytor - kurs podoficerski - 3 lata słuzby
to Ci jeszcze troche brakuje do minimum kwalifikacji na tym stanowisku i nie martw się na zapas :mellow:

Offline woszo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Pytanie NOWY
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2007, 16:01:18 »
No wiesz ja sie na tym jeszcze nie znam :/ wiem ze na moim skierowaniu bylo napisane ze Kandydat przeznaczony na stanowisko dyspozytora . Pytam dlatego bo to dla mnie dziwne. Wg mnie to powinienem nabyc solidne doświadczenie. Mam nadzieje ze tak bedzie bo chce zobaczyć prawdziwą robote Strażaka na PB :) Pozdrawiam

A propos dyspozytorów to mam wrażenie, ze chyba koledzy z PB nie dażą szacunkiem z nimi. Mam rację ??  :huh:

@ Połączono dwa posty. Nie piszemy post po swoim poście. Jeśli chcesz coś zmienić – dopisać użyj funkcji MODYFIKUJ. Patrz punkt 11 regulaminu. Pozdrawiam Moderator
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2007, 08:42:54 wysłana przez Butel »

Offline DEX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 492
Odp: Pytanie NOWY
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2007, 00:12:50 »
A propos dyspozytorów to mam wrażenie, ze chyba koledzy z PB nie dażą szacunkiem z nimi. Mam rację ??  :huh:

Całkowicie – nie masz racji. U mnie znaczna część dyspozytorów i dyżurnych to ludzie z kilku lub kilkunastoletnim stażem na PB. Koledzy, którzy przeszli na SK z różnych względów.

Cytuj
No wiesz ja sie na tym jeszcze nie znam :/ wiem ze na moim skierowaniu bylo napisane ze Kandydat przeznaczony na stanowisko dyspozytora .

czytaj

Cytuj
stanowisko dyspozytor - kurs podoficerski - 3 lata słuzby

albo faktycznie ściemniasz, albo twoja kadrowa i k-nt nie znają przepisów.

Pozdr...
W pewnych kwestiach zgadza się z tobą, ale są i takie, w których mam odmienne zdanie.

Offline dżagulator

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
Odp: Pytanie NOWY
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2007, 13:24:04 »
Cytuj
A propos dyspozytorów to mam wrażenie, ze chyba koledzy z PB nie dażą szacunkiem z nimi. Mam rację ?? 


no tutaj to pojechałeś
a dlaczego mieliby nie dażyc szacunkiem kolegów ze stanowiska kierowania, może jakieś pojedyńcze przypadki, ale tak ogólnie to siędzę tam porządni ludzie często z wieloletnim stażem i przeszłością pracy w pierwszej linii.