Autor Wątek: Kształcenie pożarnicze, MEN, itd !!!  (Przeczytany 1817 razy)

Offline ASPIRANT 2007

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Kształcenie pożarnicze, MEN, itd !!!
« dnia: Czerwiec 26, 2007, 01:10:21 »
19 i 20.06.2007 zdawałem egzamin w CSPSP w Czestochowie. FARSA !!! Przede wszystkim jak można słuchacza powiadomic o takowym egzaminie w trakcie trwania roku szkolnego czyli ściślej w trzecim semestrze???????? Nasi władcy obudzili się w styczniu tego roku i zrobili nam próbny egzamin - totalna klapa na marginesie i dla zaocznych i dziennych. Bo jak można egzaminowa kogoś z kalkulacji sił i środków skoro tylko nieliczni oficerowie i to po SGSP potrafią to robic !!! Nie uczyli nas tego wcale od stycznia zorganizowali trzy dodtatkowe zjazdy po jednym dniu i to miała by ta pomoc :). Szkole faktycznie można podziękowa za chęci MENOWI NIE !!! Możliwe że zdałem więc niech ktoś nie myśli że się mszczę.Byłem przygotowany :) Wyniki i tak będą dopiero po 26.06.07 ??????. Tak trzymają nas w niepewności . Ogólnie mówiąc ministrowi od EN pokręciło w główce i to dokładnie a temu naszemu co wpisał szkoły PSP do MEN to ja już sam nie wiem ???? Kto układał test ???? co to za odpowiedzi ???? Na stronce CKE piszą że dawali testy po egzaminie - kłamstwo !!! Egzamin był na czterech salach 80,30,80 i chyba 50 osób. Ja byłem w takiej co nie można było glowy dac w bok bo chcieli wywalic a sąsiad siedział 2 metry odemnie natomiast kumple  pisali w laboratorium ponad 80 osób jeden koło drugiego zaglądali sobie w kartki - dziwne co ? Egzaminator wychodził z sali bo miał telefon - kpiny. Warunki conajmniej inne dla wszystkich grup. Mam to w nosie myślałem że PSP to poważna firma ale chyba pomyślę nad wyjazdem do Anglii (jak nie zdam egzaminu :) ) W tym kraju coś się pokiełbasiło i to bardzo.Pozdrawiam wszystkich strażaków .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2007, 08:14:59 wysłana przez bulon »

Offline intruder

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • wszystko jest trudne zanim stanie się proste
Odp: Kształcenie pożarnicze, MEN, itd !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2007, 12:31:10 »
dziwnym zbiegiem okoliczności tematy ... psp a men sa unikane. albo nie ma swiadomości , albo woli politycznej by o tym pisać. ciekawe dlczego? tym bardziej ,ze jeden z podobrych tematów został zamkniety...

Offline HAZMAT

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 377
  • jeden wielki rozpiździej
Odp: Kształcenie pożarnicze, MEN, itd !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2007, 22:32:31 »
poprostu odpowiedzialni za przepis zapomnieli dopisać "dotyczy również szkół pożarniczych"
Pozdro dla wszyskich PODZIAŁOWCÓW i Chemików po fachu

Offline HAZMAT

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 377
  • jeden wielki rozpiździej
Odp: Kształcenie pożarnicze, MEN, itd !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2007, 16:52:39 »
no i po egzaminach...a mówiłem ci synku, że się dostaniesz, przecież to że nie możesz się ani razu wciągnąć i nie masz pojęcia o fizyce, to nie może to przekreślić twojej kariery pożarniczej...Będziesz dobrym strażakiem tak jak twój tata...zobacz na jakim jestem stanowisku...


...ale tato...ja nie chcę być strażakiem...





i jak ci poszło...kurwa już czwarty raz zdaję i nic...ani OSP od 6 lat, ani BTLSy, ani ** CMAS nic nie dały rady...pozatym mam zapalenie stawu - przetrenowałem...wracam wieczorem...Pa




miałem sen....ufff...dobrze że tak w PSP się nie zdarza
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2007, 16:55:29 wysłana przez HAZMAT »
Pozdro dla wszyskich PODZIAŁOWCÓW i Chemików po fachu