Autor Wątek: Kasa Z Uni  (Przeczytany 2424 razy)

Offline antekstrazak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
    • http://
Kasa Z Uni
« dnia: Marzec 05, 2004, 19:54:24 »
DRODZY DRHOWIE CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC CZY OSP z KSRG MOŻE DOSTAC KASE Z UNI nap. (z jakis programów PHARE, itd.) NA ZAKUP AUTA LUB SPRZETU SAMI WIECIE ZE KASA Z KRSG TO ????? MOZE JEST JAKIS PROGRAM UNIJNY ZE MOZNA BYLO BY WALCZYC MOZE SIE UDA POZDRAWIAM !!! :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  

Offline hunter

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 172
Kasa Z Uni
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2004, 10:26:55 »
z tego co sie orientuje, to bezposrednio nie mozna skorzystac z takiej pomocy. za to mozna wnioskowac o dofinansowanie np. zorganizowania zawodów, ćwiczeń lub innych imprez. liczy się pomysł! w ramach takiej imprezy mozna wtedy kupic jakis sprzet, wystarczy odpowiednio umotywować zakup np. był on niezbedny do cwieczen itd.
nie wiem czy sie coś zmieniło, ale w ubiegłym roku byłem na seminarium dot. środków unijnych, wtedy uzyskałem taka odpowiedz.pozdrawiam
... i ósmego dnia Bóg stworzył strażaka..

Offline Mark1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
    • http://
Kasa Z Uni
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2004, 15:51:01 »
Fundusze typu FHARE przeznaczone się dla gmin. To gmina powinna opracować program do tego funduszu np. bezpieczeństwa. Co do samego funduszu FHARE to jego żywotność kończy się w dniu 31.04.2004r. jest to fundusz stowarzyszeniowy i po wejściu Polski do UE przestanie obowiązywać?
Wystarczy czasami pomyśleć, to nic nie kosztuje.

Offline bulson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
  • OSP i PSP
Odp: Kasa Z Uni
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2006, 21:27:19 »
Widze że ten temat się nie rozwinął a teraz ja chciałbym uzyskać jakiś informacji o dotacjach z Unii Europejskiej. Może się coś zmieniło jak ktoś coś wie na ten temat to niech pisze. Bo chcemy zakupić samochód ale brakuje nam troche kasy bo dostaliśmy mniej z KSRG. I teraz musimy szukać innych środków na zakup auta.

Offline strazak59b

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Kasa Z Uni
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2006, 21:33:22 »
nam sie udalo 2 razy pozyskac srodki z unijnych programow.ostatnim razem,czyli w ubieglym roku zorganizowalismy oboz dla MDP z Polski i Czech pod nazwa "Z Pradziadem przeciw pozarom".bo nalezymy do euroregionu Pradziad.blizszych informacji na temat pozyskania takich srodkow musicie szukac w siedzibach euroregionow w waszych regionach.pozdrawiam i zycze powodzenia
Nigdy nie wiadomo, co jeszcze moze nas spotkac w tej firmie..

Offline bulson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
  • OSP i PSP
Odp: Kasa Z Uni
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2006, 10:56:25 »
Tak ale dostaliście je na organizacje imprezy. A nie wie ktoś jak to jest z dofinansowaniem na zakup sprzętu? W naszym przypadku chodzi o zakup samochodu lekkiego?

Offline adamgo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kasa Z Uni
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2006, 22:40:55 »
Też szukałem i dzisiaj coś znalazłem może trochę pomoże

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline OSP kreda

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Odwaga jest dobra, lecz wytrwałość lepsza.
Odp: Kasa Z Uni
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2006, 12:54:52 »
ktos moze skorzystal z tego programu???
Należy zawsze stosować wydatki do dochodów, bo jeżeli człowiek nie urządzi się tak, aby żył uczciwie ze swej pracy, to będzie zmuszony żyć nieuczciwie z pracy drugich.