Autor Wątek: Sprzęt od sponsorów, fundacji...  (Przeczytany 352011 razy)

Offline mkl

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #525 dnia: Listopad 04, 2011, 21:42:01 »
Czy dostaliście coś z fundacji Bezpieczni w Ruchu Drogowym w ostatnich miesiącach? Na wiosnę wysyłałem wniosek i w pierwszych dniach kwietnia zadzwonili, że przyznają deskę z szynami ale musimy zaczekać do jesieni bo wtedy kasę będą mieli. Nie chcę być upierdliwy i co chwilę się ich dopytywać. 2.09 jak po zapytaniu mailowym napisali żeby czekać, odezwą się.

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #526 dnia: Listopad 04, 2011, 21:48:33 »
również czekam na jakiś odzew z BWRD. Już w zeszłym roku przyznali nam sprzęt i narazie cisza. Miałem dzwonić na początku jesieni więc dzwoniłem już do nich 3x i nikt nie odbiera telefonu...

Offline tomek3344

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #527 dnia: Listopad 04, 2011, 21:52:38 »
Mi się udało dodzwonić do BWRD i porozmawiałem sobie chwile z nimi, dostałem odpowiedz że szykują się do przekazywania sprzętu, nam przyznali R1 pisałem o nią w czerwcu.

Offline Bubu

  • So Others May Live
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #528 dnia: Listopad 04, 2011, 22:00:38 »
Spróbuj 585523938 w godzinach pracy zawsze odbierali, mi w tym roku AED nie przyznali;/
So Others May Live

Offline tomek3344

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #529 dnia: Listopad 04, 2011, 22:15:33 »
Ja też pod ten numer dzwoniłem i dostałem odpowiedz.

Offline mkl

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #530 dnia: Listopad 04, 2011, 22:18:09 »
Jak dzwonił do mnie gość z tej fundacji to zapisałem sobie ten numer i muszę po niedzieli zadzwonić. Zaczynam z pozyskiwaniem sponsorów itd. a więc nie chcę być natrętny.

Offline meli

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
    • OSP OPALENICA
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #531 dnia: Listopad 04, 2011, 22:26:02 »
a możecie podać wzór tego pisma do WORD-u lub BWRD ? -_- będę bardzo wdzięczny;) a z Poznania może ktoś coś dostał?
www.osp-opalenica.pl <-- serdecznie zapraszam;)

Offline tomek3344

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #532 dnia: Listopad 04, 2011, 22:27:42 »
JA pismo do BWRD zrobiłem w formie zwykłego wniosku  o przekazanie sprzętu i przeszło.

Offline speedxxx

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 110
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #533 dnia: Listopad 04, 2011, 23:09:48 »
ale od fundacji BWRD dostają tylko jednostki które są w KSRG. przynajmniej tak było ze dwa lata temu...??

Offline basti007

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #534 dnia: Listopad 05, 2011, 00:10:21 »
czy z BWRD dostają jednostki z całej Polski czy tylko z danego województwa?

Offline meli

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
    • OSP OPALENICA
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #535 dnia: Listopad 06, 2011, 11:56:07 »
Z tego co widać wyżej to jednostki z całej Polski.
Panowie a co sądzicie o napisanie pisma do PKP Intercity, PKP Cargo jeżeli przez moją miejscowość biegnie linia kolejowa E20  Berlin - Warszawa oraz jest rozładownia towarów. Zaznaczam, że już kilka razy interweniowaliśmy w związku z wypadkami z udziałem pociągów oraz ich pożarów. Czy ktoś z was próbował do tych firm pisać?
www.osp-opalenica.pl <-- serdecznie zapraszam;)

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #536 dnia: Listopad 06, 2011, 12:10:22 »
Z tego co widać wyżej to jednostki z całej Polski.
Panowie a co sądzicie o napisanie pisma do PKP Intercity, PKP Cargo jeżeli przez moją miejscowość biegnie linia kolejowa E20  Berlin - Warszawa oraz jest rozładownia towarów. Zaznaczam, że już kilka razy interweniowaliśmy w związku z wypadkami z udziałem pociągów oraz ich pożarów. Czy ktoś z was próbował do tych firm pisać?
Powiem ci że niezły pomysł u mnie też przebiega linia kolejowa i chyba ta też zrobię ale myślę że powinni dać coś :)

Offline meli

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
    • OSP OPALENICA
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #537 dnia: Listopad 06, 2011, 12:16:09 »
no my właśnie planujemy zakup poduszek do podnoszenia więc myślę, że powinni się dorzucić -_-
www.osp-opalenica.pl <-- serdecznie zapraszam;)

Offline vibi12

  • Naczelnik OSP
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #538 dnia: Listopad 06, 2011, 12:44:17 »
Ja koledzy pisałem jakiś czas temu do pkp i jej spółek i niestety nikt się nie odezwał ale bede dalej probował bo przez moja miejscowości biegnie trasa gdynia- warszawa no i tez nie raz interweniowalismy przy torach

Offline młody prezes

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #539 dnia: Listopad 07, 2011, 07:34:18 »
Z tego co widać wyżej to jednostki z całej Polski.
Panowie a co sądzicie o napisanie pisma do PKP Intercity, PKP Cargo jeżeli przez moją miejscowość biegnie linia kolejowa E20  Berlin - Warszawa oraz jest rozładownia towarów. Zaznaczam, że już kilka razy interweniowaliśmy w związku z wypadkami z udziałem pociągów oraz ich pożarów. Czy ktoś z was próbował do tych firm pisać?
Powiem ci że niezły pomysł u mnie też przebiega linia kolejowa i chyba ta też zrobię ale myślę że powinni dać coś :)

Szczerze wątpię żeby PKP chciało finansować OSP. Proponuję sprawdzić czy przez waszą okolicę przejeżdżają pociągi LOTOS Kolej to jest jedna z spółek grupy Lotos. Zajmuje się przewożeniem towarów tj. paliwa (dla grupy Lotos), gazy oraz TWR w tym kwasy, kontenery dla PCC INTERMODAL, węgiel, cement itd. Bardzo dynamicznie się rozwijają. Wiem, bo kiedyś tam pracowałem jako dyspozytor rewidentów w centrum Polski. Przymierzam się do złożenia pisma do nich z prośbą o dofinansowanie zakupu hydrauliki i deski. Tak się składa że nasza OSP jest 300 metrów od torów kolejowych głównej linii łączącej północ i południe Polski i ok 2 km od węzła kolejowego gdzie krzyżują się linie kolejowe wschód - zachód i jak wspomniałem północ - południe. A ta sprawa "kolejowa" była dobrym argumentem przy wniosku do środków UE na zakup auta.
Pociąg Lotosu najszybciej poznacie po lokomotywie z napisem firmy lub czarno pomarańczowe z napisem STK Lotos Kolej, zwykłe lokomotywy też mają. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Strażak to taki człowiek, który jest przygotowany na wszystko to na co inni ludzie nie są przygotowani...

Offline woytu89

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #540 dnia: Listopad 07, 2011, 12:13:23 »
A czy starał się ktoś kiedyś pozyskać wycofany samochód z pogotowia ratunkowego? Może oni też mają podobną procedurę, co policja, a auta bardziej zadbane? Poza tym, taki Sprinterek który jest większy od policyjnego T4, idealnie nadawałby się pod zabudowę na SLRt  :wacko:

Offline tomek3344

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #541 dnia: Listopad 07, 2011, 21:27:17 »
Karetki które jeżdżą do zdarzeń w szpitalach są bardzo intensywnie eksploatowane i nie wiem czy będą się nadawały do użytku w straży.

Offline Rudy102

  • Strażak
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #542 dnia: Listopad 09, 2011, 19:43:21 »
Witam.
Powiedzcie mi gdzie mógł bym napisać aby dostać jakiś sprzęt strażacki.
dodam jeszcze że jestem z województwa Mazowieckiego i moja jednostka nie jest w KSRG.
Proszę o pomoc gdyż jednostka w której jestem jest ubogo wyposażona.
Z góry dziękuj.

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #543 dnia: Listopad 09, 2011, 20:01:57 »
Witam.
Powiedzcie mi gdzie mógł bym napisać aby dostać jakiś sprzęt strażacki.
dodam jeszcze że jestem z województwa Mazowieckiego i moja jednostka nie jest w KSRG.
Proszę o pomoc gdyż jednostka w której jestem jest ubogo wyposażona.
Z góry dziękuj.
A przeczytałeś cały ten wątek?
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline Rudy102

  • Strażak
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #544 dnia: Listopad 09, 2011, 20:05:22 »
przeczytałem prawie cały

Offline Rudy102

  • Strażak
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #545 dnia: Listopad 09, 2011, 20:30:52 »
Mam jeszcze jedno pytanie czy mogli byście przysłać wzór takiego pisma do fundacji.  Przysyłajcie na maila: darek524@onet.eu

Offline basti007

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #546 dnia: Listopad 09, 2011, 20:49:10 »
Mam jeszcze jedno pytanie czy mogli byście przysłać wzór takiego pisma do fundacji.  Przysyłajcie na maila: darek524@onet.eu

Wszystko pisze w tym watku jak napisac, nikt nie da ci gotowca bo kazdy siedzial i poswiecil swoj czas na to. Niektore fundajce maja sowje pisma na www.

Offline tomek3344

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #547 dnia: Listopad 13, 2011, 20:23:41 »
Pisaliście wnioski do Fundacji Św. Krzysztofa o dofinansowanie sprzętu, wpisywaliście kwotę do wniosku, czy sami przyznają według swojego uznania.

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #548 dnia: Listopad 13, 2011, 22:15:48 »
do Krzysztofa nie pisze się raczej o kasę, lecz o sprzęt. Ja napisałem o deskę ortopedyczną i dostałem od razu po tygodniu odpowiedz, a po miesiącu deska była już u mnie ;)

Offline tomek3344

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #549 dnia: Listopad 13, 2011, 22:33:16 »
Deskę już mamy, teraz chcemy kupić średni zestaw hydrauliczny i zaczynamy zbierać środki na niego.