Autor Wątek: Mistrzostwa Polski w sporcie pożarniczym... nic nowego  (Przeczytany 2205 razy)

Offline intruder

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • wszystko jest trudne zanim stanie się proste
Mistrzostwa Polski w sporcie pożarniczym... nic nowego
« dnia: Czerwiec 18, 2007, 15:04:07 »
witajcie . pod koniec tygodnia odbyły sie mistrzostwa w sporcie poz, nie macie wrazenia ,że staje sie to nudne... od lat te same druzyny wygrywają  casami zmieniając sie miejscami . staje się to nudne już. byłem przez chwilę  ... wieje nudą. nie ma atrakcji zadnych a mógłby byc to taki festyn dla strazaków tak by z dzieciakami przyjść kiełbache zjeść piwo wypic, tak po normalnemu.a tu ... nawet jak kumpel miał papierosa to go przegonili bo nie wolno... moze to i dobrze ale po co takie dziwactwa.gości mało, ludzi tym bardziej ... może szkoły powinni zainteresować...albbo ....walnac pokazy pod hasłem ... ,,i ja bedę strazakiem<< dla dzieci byłaby frajda.... a tak... nuda....

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Mistrzostwa Polski w sporcie pożarniczym... nic nowego
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2007, 20:17:22 »
Ja na mistrzostwach nigdy nie byłem ale u nas po gminnych zawodach jest zawsze jakas tam zabawa po powiatach już gożej a na wojewudzkich kicha czemu tak jest niewiadomo. Ale jak zostało pokazane powinni potem dac jakis pokazy by ludzi przyciągnąc wyznaczyc strefe palenia po prostu jakis festyn u nas np mielismy pokazy jak dzieci 4 lat przeleciały bojówke a na koniec gasiły stogi siana

Offline Trudertwincam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Mistrzostwa Polski w sporcie pożarniczym... nic nowego
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2007, 20:09:35 »
Jak dla mnie impreza spoko.. brałem udział pierwszy raz więc logistycznie i organizacyjnie CS PSP dużo przewyższa ine imprezy, memoriały itp. Co do wygranych drużyn to w pewnym sensie masz rację ale skoro są faktycznie najlepsi w Polsce to im się należy nikt nikomu nie zabrania ćwiczyć i wygrywać...:) My zdobyliśmy 9te miejsce na 20 ekip...o 4 oczka w górę w stosunku do zeszłego roku więc na naszym przykładzie widać ze co rok się coś zmienia...

Pozdro dla sportowców w PSP do zobaczenia na turniejach ...w tym roku Małopolska szykuje dwubój w Andrychowie, ale to tylko plany...:) ^_^