Autor Wątek: W pewnym mieście nie powiem gdzie,takie jaja dzieją się!!!!!!!  (Przeczytany 10234 razy)

Offline strażak 32

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: W pewnym mieście nie powiem gdzie,takie jaja dzieją się!!!!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 06, 2007, 22:17:50 »
Panowie brak lokalu nigdy nie był sprawiedliwym dodatkiem bo znam takich co maja gospodarstwa i biorą ten dodatek i znam takich co dostali mieszkania od miasta i muszą płacić wysokie czynsze i nikt im nie da dodatku a tym by sie należało. nie róbmy polowania na kolegów  za mało zarabiamy by rezygnować z takich dodatków jak idzie to niech kozystją !

Offline pożarnik92

  • asp.sztab.w stanie spoczynku
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Bądz zawsze sobą.
Odp: W pewnym mieście nie powiem gdzie,takie jaja dzieją się!!!!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 07, 2007, 20:54:41 »
Dodatek za brak mieszkania to następny dodatek dla cwaniaków i kombinatorów ,stale zamieszkują u mamusi, nieżujący tatusiowie im nic nie przepisali  ale inwestują w hacjendy cięzką kase oczywiście dla dobra mamy i innych spadkobierców. Niektórzy trwale stali się bezdomni jak biedota z Bangladeszu a przeważnie oficerowie mało zarabiający , bo chłopako z PB wzieli się za robote i pobudowasli domy.
"W służbach mundurowych zwyczaj salutowania wywodzi się z tego, że co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy ma się jeszcze własną głowę."
"Mało salutowałem i teraz wiem że  w odpowiednim czasie nie miałem głowy"

Offline sam998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: W pewnym mieście nie powiem gdzie,takie jaja dzieją się!!!!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 07, 2007, 20:59:27 »
Panowie brak lokalu nigdy nie był sprawiedliwym dodatkiem bo znam takich co maja gospodarstwa i biorą ten dodatek i znam takich co dostali mieszkania od miasta i muszą płacić wysokie czynsze i nikt im nie da dodatku a tym by sie należało. nie róbmy polowania na kolegów  za mało zarabiamy by rezygnować z takich dodatków jak idzie to niech kozystją !

Czyżbyś był jednym z tych którym pali sie grunt pod nogami?????? za niesłuszne pobieranie tego dodatku

Offline wiarus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: W pewnym mieście nie powiem gdzie,takie jaja dzieją się!!!!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 07, 2007, 22:24:36 »
Cytuj
Wiem ,że nasze ukochane Państwo zaczyna powoli przypominać "Państwo Policyjne" ale żeby inwigilować strażaków,wysyłać za nimi patrole,które mają za zadanie sprawdzić gdzież to w/w pomieszkują to już chyba zakrawa na  doniesienie do sądu lub prokuratury :huh:  :huh:.I jeszcze jedno "patrole " przeprowadzają wywiad środowiskowy!!!!!!!!!!!!!!!! Pytam ku... jakim prawem????? Czy nasi włodarze już całkiem Z PSP zrobili sobie prywatny folwark????? Oby się nie zdziwili bo we folwarku znajdują się takie rogate dusze,które mogą ich wziąć na rogi i wy...... za burtę ^_^  ^_^  ^_^ Pozdrawiam i namawiam jesli coś takiego lub podobnego spotyka kogoś z Was walcie na forum z problemem!!!! Są tu ludzie,którzy mimo tego ,że są anonimowi to zawsze służą pomocą.Wielkie dzięki dla FIREMANA  -_-  :rolleyes:  -_-  :rolleyes:Pozdrawiam wszystkich

oj robisz z tego wielką aferę, ten Pan po prostu ustalał tylko "faktyczny stan prawny". Popełnił zasadniczy błąd, że dokonywał tego w pojedynkę. Na tę okoliczność Komendant powinien powołać zespół, np. włącznie z czynnikiem społecznym, także psioczyłbyś na kilka osób, a nie na jednego - nie do końca zorientowanego o co w tym interesie chodzi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2007, 22:28:10 wysłana przez Butel »

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: W pewnym mieście nie powiem gdzie,takie jaja dzieją się!!!!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 07, 2007, 23:23:21 »
@pożarnik92
gościu, powiem Ci tak..... wzruszyła mnie Twoja historia..... ;-)
A w Straży zarabia sie tak miernie, że watro czasami znieść taki bełkot jak Twój dla tych dodatkowo 150 zł miesięcznie.... pozdr
EGO = 1 / wiedza