Autor Wątek: Ile czasu są ważne badania lekarskie?  (Przeczytany 1300 razy)

Offline DagUNIA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Ile czasu są ważne badania lekarskie?
« dnia: Czerwiec 12, 2007, 22:37:45 »
Mam takie pytanie czy ktoś może powiedzieć mi,poinformować na ile są ważne badania lekarskie?????bo z tego co wiem to na rok czasu,jeśli lekarz odrzuci a potem za rok można znów się starać!!!Więc jak to jest???jeśli ktoś dostał już w zeszłym roku decyzje od lekarza na oświadczeniu lekarskim że nie zdolny do słuzby a przeszedł wszystko to znaczy że na całe życie ma zamkniętą drogę do PSP?????Przecież badania są ważne chyba na czas określony??!!!!A potem można znów składać!!!Proszę o odpowiedz jak ktoś wie.


BARDZO PROSZę O POMOC I OCZYWIśCIE Z GóRY BARDZO DZIęKUJę!!!!!

Dop.moderatora (AniolStroz) : Mała rada na przyszłość. Proszę nadawać tytuł tematu tak, aby wiadomo było czego dany temat dotyczy! Tytuł tematu zmieniłem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2007, 23:52:45 wysłana przez aniolstroz »

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Oczywiście że tak, można się starać ponownie po roku, lecz uzależnione jest to też od przyczyny wydania negatywnego orzeczenia lekarskiego. Mogą być różne powody niezdolności tzn krótkie lub długotrwałe, np.wada nie do wyleczenia.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline DagUNIA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Bardzo dziękuję za odpowiedz,jesli ktoś jeszcze by wiedział cokolwiek na ten temat to bardzo proszę pisać.W zeszłym roku odrzucono z powodu cholesterolu,ale wszystkie wyniki,testy i badania były ok wiec mysle że przez cholesterol nie powinno zamykać się drogi.Dzwoniąc do PSP pewna pani stwierdziła że dokumenty złożone w tym roku nie wie gdzie są ale wzieła z zeszłego i przeczytała że na orzeczeniu lekarskim widnieje decyzja że nie zdolny do służby(cholesterol).Więc nie mogę się już starać.Może ktoś wie czy jest to możliwe,bo nie wierze że wyniki dają aż taką łatkę z zamkniętymi zupełnie mozliwościami.!!!!!!

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Nie jeden w PSP ma taki brzuch że wszystkie próby sprawnościowe skończył by z wynikiem -1 a nie 0 więc niech nie przesadzają bo pewnie miałeś za wysokie ciśnienie.