Autor Wątek: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.  (Przeczytany 9528 razy)

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« dnia: Czerwiec 10, 2007, 10:05:41 »
Witam wszystkich,
mam do was pytanie, gdzie zatrzymujecie się na czas egzaminów w Poznaniu ?? Szukam jakiegoś wmiarę taniego noclegu. Może znajdzie się ktoś kto w ubiegłych latach nocował i mi pomoże. Z góry dzięki za pomoc.

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:16:14 »
Hotel "Wilda" na ulicy Konarowej. W linii prostej około 500-700 metrów od szkoły. Aby do niego trafić trzeba iść w kierunku pętli tramwajowej "Dąbie" (o ile mnie pamięć nie myli, na bank w kierunku torów trzeba iść). Jest to blok mieszkalny z okresu "późny Gierek" który został zaadaptowany na hotel. :D
W grupie taniej wychodzi, a w mieszkaniach (pokojach) można po kilka łóżek "Zastać" :D
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:06:46 »
dzieki maldrin  :mellow:. Dawajcie znać kto jeszcze w hotelu będzie nocował i gdzie :D

zeyb0r

  • Gość
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2007, 22:12:40 »
elo. moge troche sie rozejrzec w pozku i kumpli popytac co do tych noclegow, jak bede cos ciekawego mial to napisze

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2007, 13:44:17 »
dzieki pucek :D przyda sie. Czekam na odzew tych co beda w hotelach na czas egzaminow :)

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:02:28 »
Witaj ja tez właśnie z kumplem bede szukac jakiegoś noclegu na czas egzamonów narazie jeszcze nic nie ustalalismy ale jak cos juz wymyslimy to dam Ci znac gdzie bedziemy nocowac :) najgorsze jest to ze ten dojazd na ten stadion jets przegibany :/

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:56:51 »
przegibany? Przegibane to jest dla kandydatów do krakowskiej aspirantki, ponieważ budynek szkoły znajduje się w Nowej Hucie.
TROUBLEMAKER

zeyb0r

  • Gość
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2007, 11:00:17 »
autobusy lini 82,91,93,95 przejezdzaja w poblizu KS"Olimpia"  ^_^ wiec dojazd jak na poznan jest ladny :mellow:
warto tez zajrzec nawww.mpk.poznan.pl pozdrawiam

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2007, 18:25:24 »
niby macie racje ba kursuja tam autobusy ale ja np. nie cierpie sie miejskimi tluc :/ a jesli patrzec to tez od skzoly to kawalek spory jest ten stadion :)

zeyb0r

  • Gość
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2007, 21:32:31 »
powiem Tobie tak, stadion jest blisko bardzo ruchliwej drozki :rolleyes: wiec czy autobusami czy samochodem rano dojazd czasowo masz ten sam ^_^ tylko radze bileciki kupic bo ja w sumie zakazdym razem jak jade pobiegac na olimpie(bus82) zawsze siedza te mendy"i dziendobry bilety do kontroli"  :angry:szczegolnie rano. a co do szkoly to jak sobie ulozysz dojazd to z olimpi do SA elegancko da sie dojechac , oczywiscie z przesiadkami ^_^

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2007, 22:49:58 »
Witaj ja tez właśnie z kumplem bede szukac jakiegoś noclegu na czas egzamonów narazie jeszcze nic nie ustalalismy ale jak cos juz wymyslimy to dam Ci znac gdzie bedziemy nocowac :)
No i wymyśliliśmy:) Jeden nocleg przy stadionie, a drugi przy szkole:P Najprawdopodobniej schronisko młodzieżowe na Biskupińskiej i hotel na Łozowej. Pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 15, 2007, 09:30:37 »
mamy mape z zaznaczinymi tranwajami i autobusami wiec napewno jakos trafimi do celu :P :)

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2007, 10:15:04 »
Grunt to zdazyc na egzamin... Kurcze juz o 7 trzeba byc na stadionie :/ Nauka fizyki i chemii idzie jak krew z nosa ale zobaczymy co to bedzie na egzaminach, jak nie SA to do wojska :D

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:29:59 »
do SA zazwyczaj można średnio napisać teorie i nadrobić sprawnością. zreszta nie wszyscy zdający do straży to osoby wybitne z przedmiotów ścisłych więc nie będzie tak źle. powodzenia
TROUBLEMAKER

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 16, 2007, 18:09:26 »
co do tego się nie zgodzę, w ub. roku do SA Kraków były osoby, które miały po 152 pkt i więcej i nie były nawet na liście rezerwowej (ostatni przyjęty miał 141 pkt), bo nie miały odpowiedniej liczby poprawnych odp. na testach. Czasem to tylko jedno pytanie, czasem dwa, a jednak... Ponadto łatwo policzyć, że za max na sprawnościówce (dla mnie to byłby fenomen) można dostać 54 pkt, a za testy 200 pkt... wnioski nasuwają się same.

pozdro

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 16, 2007, 18:21:21 »
oczywiście że ważniejsza jest teoria, tylko średnia pkt zdobywanych z teorii przez kandyudatów zawsze jest przeciętna. jak ktoś jest bardzo, bardzo dobry z teorii to składa do sgsp. Zresztą skoro przez wiele lat do aspirantek dostawało się dodatkowe pkt za zdaną maturę to chyba dużo wyjaśnia. Teoria do aspirantek jest ważniejsza niż egzamin sprawnościowy, ale nie jest kluczowa, jak to ma miejsce w SGSP. W Warszawie czas uzyskany na torze ustala kolejność jeśli kandydaci mieli tyle samo pkt z teorii, nie na odwrót.
TROUBLEMAKER

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 16, 2007, 19:24:46 »
Wydaje mi się, że w aspirantkach przy takiej samej liczbie punktów z testów również decydowałby wynik sprawnościówki...

Szczerze mówiąc, z moimi wynikami w nauce spokojnie mógłbym startować do SGSP ale po prostu nie chcę, nie chcę być później (oby :D ) postrzegany jako... no właśnie, tutaj niech każdy sobie odpowie. Poza tym, jak można przeczytać o absolwentach SGSP, którzy chcieli brać udział w bezpośrednich działaniach rat. a trafili np. na wydział kwatermistrzowski bo nie było oficerów, żeby obsadzić takie stanowiska, to mi się odechciewa SGSP.

pozdro

edit: lekko zeszliśmy z tematu  ^_^

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 16, 2007, 20:20:45 »
święta prawda nowy88. Prawda jest taka że w SGSP jest się niby 4 lata, ale wyjazdów do akcji ma się najmniej ze wszystkich szkół. a potem najczęściej robota w biurze do tego.. lipa jak nic. a i jeszcze jeden news: jakbyś poszedł w tym roku do SGSP to i tak niedostałbyś młodszego kapitana na koniec. tralala.
TROUBLEMAKER

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 17, 2007, 16:48:02 »
Powiem wam ze jak dla mnie ta sytuacja jaka jest przy naborze jest chora. 40 miejsc dali a podan 600... A do tego te malwersacje, znajomosci i kasa...

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 17, 2007, 17:05:11 »
tak a jak ja zdawałem było miejsc 94 a podań ponad 1300 spytaj sie sprawdź a sie przekonasz nie ma co lamentować jesteś dobry będziesz w szkole
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2007, 17:12:10 wysłana przez Butel »

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 17, 2007, 18:20:09 »
600/40=15
1300/94=13,83
i tak miałeś łatwiej
TROUBLEMAKER

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 18, 2007, 18:44:31 »
a i jeszcze jeden news: jakbyś poszedł w tym roku do SGSP to i tak niedostałbyś młodszego kapitana na koniec. tralala.
Skąd Ty masz takie śmieszne informacje? SGSP to szkoła oficerska, więc młodszego kapitana musi się mieć, bo niższego stopnia oficerskeigo nie ma. Podejrzewam, że te informacje są wyssane z palca albo pochodzą od bardzo niepoinformowanej osoby. Pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 18, 2007, 19:41:49 »
przeczytaj sobie na stronie SGSP. W info o szkole nie jest już napisane że szkołę kończy się z mł.kpt i tytułem inżyniera. teraz napisane tam jest tylko, że kończy się z inżynierem. zresztą SKĄD TY WIESZ ŻE SGSP TO SZKOŁA OFICERSKA?? to już nie jest SOP (szkoła oficerów pożarnictwa) ani WOSP ( WYŻSZA OFICERSKA SZKOŁA POŻARNICZA), tylko Szkoła Główna Służby Pożarniczej, i nie ma w statucie że to jest szkoła oficerska. Myśl. Zresztą zadzwoń do rekrutacji i się zapytaj.


Zmiana ta obejmie też prawdopodobnie obecny 1 rok, i oni mają gorzej bo zmieni się im zasady w trakcie gry
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2007, 19:51:17 wysłana przez goździkowa »
TROUBLEMAKER

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Nocleg na czas egzaminów do SAPSP Poznań.
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 18, 2007, 23:21:05 »
"Szkoła Główna Służby Pożarniczej (SGSP) jest jedyną w kraju i jedną z nielicznych na świecie wyższą państwową uczelnią kształcącą pożarniczą kadrę oficerską oraz specjalistów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i cywilnego o najwyższych kwalifikacjach zawodowych. SGSP jest państwową uczelnią techniczną resortu spraw wewnętrznych i administracji, mającą pełne prawa akademickie oraz jednostką organizacyjną Państwowej Straży Pożarnej (PSP). Myśl.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"