Autor Wątek: Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.  (Przeczytany 3188 razy)

Mariusz_43

  • Gość
Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.
« dnia: Czerwiec 09, 2007, 20:14:32 »
W tym wątku proszę o umieszczanie TYLKO i wyłącznie zdjęć wozów bojowych z Waszych jednostek. Mogą być to pojazdy Psp, Osp tudzież inne. Róbcie zdjęcia i umieszczajcie je na forum - aby wszyscy mogli je zobaczyć. Pod zdjęciem można podpisać ukazywany pojazd np. "GBA Star 244 Osp Kaczogród."

Wszystkie posty komentujące zdjęcia innych użytkowników, oraz zawierające tekst pisany, nie wykorzystany do podpisu zdjęcia, będą zgłaszane do moderatora.

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2007, 20:56:57 »
Mała galeria strazak.pl?? Czemu nie ^_^ !

Wprawdzie sprzęt był już opisywany w innym temacie, – ale tylko opisywany a pooglądać zawsze można.

OSP Kamieniec Ząbkowicki










„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline bialyKsiaze

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
  • "Jeśli chcesz być kimś najpierw musisz być sobą...
    • OSP LEŚNA JANIA
Odp: Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2007, 13:51:16 »
mariusz 43     sorki, ale powiedzcie mi jak te foty wrzucić??:D pozdro


Dop. moderatora: Pytanie kierowane do jednego uczestnika proszę zadawać przez PW. Pytania o sprawy techniczne należy zadawać w dziale technicznym: http://www.strazak.pl/forum/index.php/board,5.0.html Przed zadaniem pytania warto użyć funkcji szukaj wtedy można znaleźć np to: http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,3198.0.html /Sylwek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 14:55:28 wysłana przez Sylwek »
" Tylko ktoś kogo wdeptano w błoto i w śnieg, pozbawiono chleba, i kto własnymi pięściami wywalczył sobie prawo do życia, zdolny jest pokazać pewnego dnia, że jest NAJLEPSZY"

W.Suworow

Offline toma

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2007, 00:05:52 wysłana przez toma »

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2007, 07:40:26 »
Proponuję zamknąć wątek.
1. Zainteresowanie niewielkie.
2. Są specjalne witryny, gdzie można umieszczać zdjęcia swoich samochodów (myśle, że to dlatego jest tak małe zainteresowanie).
3. Podawanie publicznie informacji o posiadanym sprzęcie wraz z podawaniem swoich namiarów w dziale "Skąd jestem" może być ułatwieniem dla potencjalnych złodziei.

Proszę o uwagi na PW

Sylwek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2007, 07:42:41 wysłana przez Sylwek »

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 21, 2007, 12:20:02 »
Proponuję zamknąć wątek.
1. Zainteresowanie niewielkie.
2. Są specjalne witryny, gdzie można umieszczać zdjęcia swoich samochodów (myśle, że to dlatego jest tak małe zainteresowanie).
3. Podawanie publicznie informacji o posiadanym sprzęcie wraz z podawaniem swoich namiarów w dziale "Skąd jestem" może być ułatwieniem dla potencjalnych złodziei.

Proszę o uwagi na PW

Sylwek


Też tak sobie właśnie pomyślałem. Jest to ułatwianie złodziejom zadania. Krótko mówiąc będą mieli tutaj niezły wybór.

Pozdrawiam

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2007, 15:13:06 »
Proponuję zamknąć wątek.
1. Zainteresowanie niewielkie.
2. Są specjalne witryny, gdzie można umieszczać zdjęcia swoich samochodów (myśle, że to dlatego jest tak małe zainteresowanie).
3. Podawanie publicznie informacji o posiadanym sprzęcie wraz z podawaniem swoich namiarów w dziale "Skąd jestem" może być ułatwieniem dla potencjalnych złodziei.

Proszę o uwagi na PW

Sylwek


Też tak sobie właśnie pomyślałem. Jest to ułatwianie złodziejom zadania. Krótko mówiąc będą mieli tutaj niezły wybór.

Pozdrawiam

Eee tam, bez przesady. Jak ktoś remizy nie zamyka to niech się później nie dziwi że samochody kradną... Ponadto nikt nie zmusza do pokazywania zdjęć. Jeżeli ktoś nie zechce to nie pokaże  -_- Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2007, 18:15:52 wysłana przez Mariusz_43 »

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2007, 15:30:30 »
Przepraszam za Ot, ale : ze złodziejem przesadzasz, równie dobrze nie róbmy pokazów, wycieczek do remiz, z drugiej strony - złodziej to swój, a nikt z  "zewnątrz".  :wub:
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2007, 15:31:00 »
Proponuję zamknąć wątek.
1. Zainteresowanie niewielkie.
2. Są specjalne witryny, gdzie można umieszczać zdjęcia swoich samochodów (myśle, że to dlatego jest tak małe zainteresowanie).
3. Podawanie publicznie informacji o posiadanym sprzęcie wraz z podawaniem swoich namiarów w dziale "Skąd jestem" może być ułatwieniem dla potencjalnych złodziei.

Proszę o uwagi na PW

Sylwek


Też tak sobie właśnie pomyślałem. Jest to ułatwianie złodziejom zadania. Krótko mówiąc będą mieli tutaj niezły wybór.

Pozdrawiam

Eee tam, bez przesady. Jak ktoś remizy nie zamyka to niech się później nie dziwi że samochody kradną...

Znam liczne przypadki kradziezy nawet w dobrze zamkniętych miejscach.

Przepraszam za Ot, ale : ze złodziejem przesadzasz, równie dobrze nie róbmy pokazów, wycieczek do remiz, z drugiej strony - złodziej to swój, a nikt z  "zewnątrz".  :wub:

Mus to mus. Pisałem o UŁATWIANIU IM ZADANIA.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2007, 15:35:15 wysłana przez Butel »

Offline Curahee

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Nie proszę nikogo o ogień
Odp: Zdjęcia wozów bojowych z Waszych jednostek.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2007, 18:01:50 »
OSP Żydowo (Wielkopolska, pw. Gnieźnieński, gm. Czerniejewo)