Autor Wątek: Dziwne zgłoszenia?  (Przeczytany 15814 razy)

Mariusz_43

  • Gość
Dziwne zgłoszenia?
« dnia: Czerwiec 03, 2007, 19:24:12 »
Wymieniajcie tu wszystkie zgłoszenia które Waszym zdaniem nie są zwyczajne. Możecie chwalić się tutaj różnymi rodzaju telefonami na 998  -_-
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2007, 21:13:10 wysłana przez Mariusz_43 »

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2007, 21:08:29 »
Witam!
Książkę chcesz jakąś nt. napisać  ^_^ ? To przecież temat rzeka codziennie... Wrrr! Kto, by to spamiętał i tym bardziej się jeszcze przejmował  :wacko:
Wydaje mi się, że chodziło Ci o dziwne zgłoszenia /akcje/, a nie tzw. "upierdliwe" tel. a to są dwie różne rzeczy.
Tak mi się coś jeszcze wydaje, że wiele znasz, ze słyszenia właśnie?
Cytuj
Ja wymienię tutaj sytuacje gdy do dyżurnego dzwoniła kobieta
Pozdr.

Hm.. Zmieniłeś post - dobrze! Jest jeszcze tel. 112 i na rtf. oraz "bezpośrednio" na SK trafiają się <ciekawe> na co dzień przypadki  ^_^
Cytuj
Możecie chwalić się tutaj różnymi rodzaju telefonami na 998

Chwalić - chyba bardziej żałować, co niektórych "oszołomów"!
Jest zresztą dział <A u nas Panie to...>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2007, 22:34:09 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline jrgpsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2007, 23:18:46 »

Pewnego razu zadzwoniła pijana kobieta i wykrzyczała do słuchawki : cipa mi gore !!!! I grzecznie odłożyła słuchawkę.
Chyba nie o takie zgłoszenia chodziło ale my długo się z tego śmialiśmy.

Offline how

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2007, 18:54:01 »
jakiś tydzień temu zadzwonił do mnie pewien rolnik, który podczas prac na polu (zbieranie trawy, czy czegoś tam) zauważył, że co chwilę bardzo nisko nad głową przelatuje mu helikopter, który "terroryzuje go i nie daje pracować".

swoją drogą miał chłop rację, praca w hałasie do przyjemnych nie należy  -_-
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2007, 19:02:01 wysłana przez how »
get up, stand up

Offline MOR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2007, 19:52:08 »
Dostałem informację z Policji,że w miejscowości "R" Facio ,który wszedł do wychodka z papierosem doznał "ognistego podmuchu"   :wacko: Wiarygodność policjanta była potwierdzona obecnym na miejscu radiowozem. Zadysponowałem dwa zastępy miejscowej  OSP i powiadomiłem Pogotowie Ratunkowe.Trudno mi było opanować śmiech (sytuacja jak na Benny Hillu) .Na miejscu był Facio z opalonymi gaciami a kibel cały, tylko się dymiło szambo.Zgłaszając do WSKR-u powiedziałem aby się nie śmiali - chwila ciszy i gromkie śmiechy kilku osób  ^_^.Ale powiedzieli mi,że i tak mieli lepsze zgłoszenie zazdrosna żona założyła mężowi kłódkę na klejnoty ,które zaczęły puchnąć i musieli dysponować zastęp na izbę  przyjęć .   

Offline tomas molina

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2007, 21:00:17 »
Wymieniajcie tu wszystkie zgłoszenia które Waszym zdaniem nie są zwyczajne. Możecie chwalić się tutaj różnymi rodzaju telefonami na 998  -_-

OK bawią Cie takie scenki a ja mam tego powyżej uszu, teraz dla nas najwaznieszjszy jest czas służby więc darujcie sobie zabawy i deklarujcie swoje poparcie dla starego sprawdzonego sytemu

Offline MOR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2007, 21:49:13 »
Wymieniajcie tu wszystkie zgłoszenia które Waszym zdaniem nie są zwyczajne. Możecie chwalić się tutaj różnymi rodzaju telefonami na 998  -_-

OK bawią Cie takie scenki a ja mam tego powyżej uszu, teraz dla nas najważnieszjszy jest czas służby więc darujcie sobie zabawy i deklarujcie swoje poparcie dla starego sprawdzonego sytemu

Kolego  :wub:wyluzuj to jest temat na odstresowanie i na rozwinięcie innego wątku.Te tematy, o które ci chodzi to :Akcja - zmiana systemu służby na PSK,MSK,  PSK a związki zawodowe, itp .Gdybyśmy tylko  o tym myśleli to" musielibyśmy zabierać robotę do domu "( cytat żony do Policjanta). Owszem sytuacja jest poważna ale to nie wątek.

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2007, 21:57:27 »
macie link na odstresowanie....sory ze odbieglem od tematu  http://loituma.wixa.patrz.pl

Offline a_n_d

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
  • No. 1
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2007, 22:52:58 »
Cztery lata temu, zgłoszenie: Pomoc pogotowiu w wyniesieniu kobiety z domu. Przyjeżdżamy, lekarz, sanitariusz, kierowca upoceni i już trochę zmęczeni. Wchodzimy do domu a tam starsza kobieta, ważąca ok. 170 kg (albo lepiej), brudna, nie wspomnę już jak tam "pachniało". Miala kłopoty z oddychaniem (oczywiście przez swoją tuszę). Noszy nie można było wnieść i na nich jej wynieść, zaciasne korytarze, jakieś graty porozrzucane, bałagan.. W trójkę nie darady jej wziąć bo nie ma jak przejść, we dwójkę za ciężko, w końcu się udało, po ciężkiej walce. A co najciekawsze jakaś kobieta (nie wiadomo kto to był, nie darady było się z nią dogadać, najprawdopodobnie córka, też przy kości) obierała jakby nigdy nic ziemniaki, w ogóle nie przejmując się tym co się dzieje..
Wjeżdżamy do karetki i.. nie można zamknąć drzwi. Tak wszystko siadło.. Kierowca jakimś cudem i z truudem zakmnął. Dwie godziny walki, odjazd karetki, wjazd na główną drogę, otwierają się dzrzwi. Postój (dobrze, że kobita nie wypadła, zakmnięcie drzwi i obwiązanie ich sznurkiem, pojechali...
Cyrk.. Ale śmiechu potem było..
Pozdrawiam!!!

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 19, 2007, 23:53:14 »
tel 112
Mąż prosi o pomoc dla swojej żony, którą sąsiedzi chcą zabić za palenie papierosó.
Sam mówi, że też ma na to ochotę ale to jednak żona :)

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2007, 20:35:37 »
macie link na odstresowanie....sory ze odbieglem od tematu  http://loituma.wixa.patrz.pl

Łooo korce, ale mają poczucie rytmu. Chciałem wytypować który ma największe zadatki na tancerza, ale się po prostu nie da ! Ja myślę że wszystkich trzeba skierować na jakiś kasting. A tak na poważnie - mają poczucie humoru  ^_^

Offline el Fuego

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2007, 15:12:38 »
Pewnie słyszeliście zgłoszenie pożaru stogu na terenie powiatu poznańskiego (Poli sie słuma u pona linczoka).
Ale jedno z moich ulubionych to jak zadzwoniła do nas babka z hotelu i zgłaszała nam, że "ma w recepcji szerszenia i on jest bardzo duży". Niby w tym nic dziwnego, ale ona dzwoniła do nas koło 1.00 w nocy a jej głos i to jak dobierała słowa jest nie do odtworzenia. Rozmowa trwała jakieś 3 minuty a na koniec usłyszeliśmy, że szerszeń został zgładzony butem przez kolegę zgłaszającej :-)

Offline firetom

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 310
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2007, 15:56:08 »
Nie tak dawno otrzymaliśmy zgłoszenie o bocianie który wypadł z gniazda.
Na miejscu okazało się, że bocian owszem opuścił gniazdo ale dnia poprzedniego, natomiast dziś jest już w gnieździe. Lokalsom wydawało się, ze jak znajduje się na ziemi to musiał wypaść, bo kto to słyszał o tym, żeby ptaki latały. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że zdarzenie miało miejsce na wsi.
Bociany schodzą na ziemię, wieś schodzi na psy... eech
Doświadczenie jest czymś, co zdobywamy, kiedy nie zdobywamy tego, co chcemy zdobyć

Grześ89

  • Gość
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2007, 22:18:26 »
Kilka tygodni wstecz mój wójek miał zgłoszenie od plicji o leżącej na ulicy płycie betonowej. Chłopaki załadowali cały samochód ludzi i jazda zajeżdżają na mejsce a tam kamień który dowódca kopnął i po sprawie. Taką mądrą mamy policje żałośni policjanci. Ale przynajmnie przez to zgłoszenie mieli słóżbę wyjazdową hehehe

Offline to.mash

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2007, 06:32:16 »
Na Policję "zawsze" trzeba brać poprawkę albo "wychować" sobie - dzisiejszej nocy chcieli mi sprzedać kotka który spadł z dachu i chyba się ciut połamał. W efekcie policjant dostał wszelkie nr weterynarzy odpowiedzialnych za takie przypadki, instrukcję co ma robić i krzyżyk na drogę ;)
Radiowozy więcej mogą sobie pojeździć po mieście ;)

A odnośnie ptaszków - co roku znajdzie się jakaś dobra duszyczka chcąca byśmy wkładali pisknęta do gniazda - oj długo trza tłumaczyć prawa natury takim (zielonym) osobnikom.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2007, 06:35:45 wysłana przez to.mash »

Offline el Fuego

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2007, 20:52:13 »
hehehe...
Jeśli chodzi o prawa natury, to najbardziej lubię sytuacje, kiedy dzwoni jakaś starsza osoba i opowiada nam o nieszczęsnym kotku, który jest na drzewie. Te sytuacje podobają mi się tak mocno przez mojego Szefa: on jest specjalistą od moherów. Rozbraja mnie jego stwierdzenie. Gada z taką babcinką, a jak ona nie ustępuje, to się wkurza i zadaje jej jedno proste pytanie: czy widziała pani kiedyś szkielet kota na drzewie? Mówię wam - złoty środek. Rozmowa kończy się momentalnie :-)

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 10, 2007, 13:53:52 »
U nas był taki przypadek że dzwoni jakiś facet o 5 rano do dyżurnego że słyszy jakieś niepokojące hałasy z kuchni właśnie wstawał do pracy na 6 i boi się tam iść do tej kuchni  bo jak twierdzi to całą noc drzwi miał otwarte i mieszka przy lesie i napewno jakieś potężne zwierze mu wpadło do domu i tłucze mu szklanki i kupę hałasu robi.
Więc dyżurny wysyła na miejsce zastęp i policję strażacy otwierają drzwi wystraszeni co tam może być a tu.............................................Szerszeń taki większy lata  :)))))

Grześ89

  • Gość
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 10, 2007, 20:13:52 »
To mój drugi wujek pojechał do os czy tam pszczół bez różnicy. Niby nic wielkiego ale przed nimi była tam wcześniej 3 i 1 zmiana. Dojechali na miejsce zdarzenia obeszli dom zlokalizowali skąd wylatują owady (miejsce roju). Kazali zgłaszającemu nawiercić większy otwór w ścianie żeby się tam jakoś dostać i wyjąć królową, b poprzednie zmiany to tylko muchozolem psiukały.  A on do nich wypier… wy takie nie takie a ci się zabrali pojechali  na jrg napisali protokół ze zdarzenia, że wyzwano ich itd. tak Jak to było. To dostali pochwałę od komendanta, że chociaż jedni umieją sobie poradzić w nietypowych sytuacjach. A gość przyszedł do komendanta na skargę to ten mu odczytał protokół gość zabrał się szybciej niż przyszedł spierniczał aż się kurzyło.

Offline slaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 01, 2007, 14:43:26 »
Witajcie!
Przed chwilą dostałem zgłoszenie, że facet ma szczura w WC. Facet mówił najzupełniej poważnie. Wczesniej próbował dodzwonić sie do SANEPID-u (dzisiaj sobota wiec sie nie dodzwonił), później dzwonił na policję, a oni skierowali go do nas. Myślał ze może mamy jakiś pułapki, albo coś... Normalnie ręce opadają.

Offline kamillo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 01, 2007, 15:51:10 »
Witam! Podobne zgłoszenie mialem ze szczurkiem, gdzieś siedział w kanalizacyjnych przewodach, tak robią z nas mcgajwerów  -_-

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 01, 2007, 15:58:06 »
Wczoraj znajoma pracująca w PSP mowiła o zgłoszeniu od faceta ktory trzymał kupe złomu w szafie.
Zadzwonił do PSK i mowi ze ma wrażenie ze się napromieniował i czy mogli by to sprawdzić ?  :wacko:
Odesłali go do Sanepidu.
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



strażak79

  • Gość
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 07, 2007, 12:48:38 »
Koledzy opowiadali, że swojego czasu mieli kobitkę, która twierdziła, że ją sąsiedzi czadem trują. A rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

Proszę Pana, sąsiedzi mnie trują czadem
PSK: A skąd Pani wie, że to czad?
Bo czuję!
PSK: Ale czad jest bez zapachu
Oni na pewno trują mnie czadem
PSK: A gdzie Pani mieszka?
Na ul.XXX
PSK: W bloku?
Tak
PSK: Ale u Pani nie ma piecy tylko centralne ogrzewanie
Oni mnie trują i musicie przyjechać

W końcu przekonali kobitkę ale czasem trzeba się nagimnastykować.

Offline el Fuego

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 07, 2007, 13:09:17 »
Hehehe... Też miewałem zatrucia czadem. Tylko u mnie nie dało rady wytłumaczyć. Trzeba było przyjechać. Niestety...

Offline Fires

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 10, 2007, 02:42:24 »
Ale UFO to jeszcze nikt nie szukał a u nas i owszem: Zgłoszenie było że widziano silnie oświetlony obiekt latający nad lasem a następnie z relacji świadków że miał on spaść na las .
Reakcja : Zastęp na poszukiwania niezidentyfikowanego obiektu latającego ,
Dodam że była noc, las a nie lasek a szukać mus bo lotnisko tuż .

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Dziwne zgłoszenia?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 12, 2007, 23:17:38 »
Dla mnie już na wstępie sam tekst.. <kot na drzewie, słupie lub dachu>, a gdzie ma niby być? Pies, koń, krowa - to może, bym się zdziwił  -_-. Podobnie łabędź na wodzie,rowie się jakoś nie rusza /bo- też czasem śpi/ Ech... coś media - jak zwykle "ptasia grypa", "wąglik" i Al^Kaida ^_^
No... ale mamy wielu czujnych "obywateli"
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.