Autor Wątek: Logo jednostki jako tatuaż  (Przeczytany 23181 razy)

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 30, 2007, 21:52:32 »
Nie wiem czy zauważyliście – temat tatuaży bardzo podobny do tego, w którym pisaliśmy o:. Oznaczenie grupy krwi na kasku.

Jak napisał Cień – jak nie ma w regulaminie to nie jest zabronione – proste.
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

barwa

  • Gość
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 30, 2007, 22:23:36 »
Jak ktoś ma problem ze zmianą jednostki to są jeszcze tatuaże "trzyletnie".

Ja mam tatuaż i jestem z niego dumna. Nurkuję i mam delfina na ramieniu.

A może sobie wytatuujcie znak nieskończoności?!
Dla dociekliwych i niewiedzących: oznaczenie dawców narządów.
Kiedyś był taki pomysł, ale jakoś się w Polsce nie przyjął (nie wiem jak napisać to słowo  ^_^)

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 30, 2007, 22:27:48 »
Nio tez dobry sposob z ta krwia albo niech wstawia dla strazakow tzw "niesmiertelniki" jak w wojsku i tam macie krew i mozna dopisac pobrac narzady to jest dobra mysl tylko gdzie by z tym isc by to rozwazali :)

__________________________________________________________

obra daje nowy watek by inni mogli sie wypowiedziec na temat niesmiertelnikow w strazy  ^_^ bo nie kazdy tu zaglada na ten temat akurat  ^_^


@ Połączono dwa posty. Nie piszemy post po swoim poście. Jeśli chcesz coś zmienić – dopisać użyj funkcji MODYFIKUJ. Patrz punkt 11 regulaminu. Pozdrawiam Moderator
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2007, 16:13:39 wysłana przez MGNACZUS »
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline piotrfire

  • PSK
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Już emeryt
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 30, 2007, 23:17:57 »
Cytuj
W dzisiejszych czasach mamy demokrację i każdy może nosić i chodzić w tym co lubi i niech nikogotonie obchodzi.Jak sobie zrobię taki tatułaż to wara innym od tego moje i tylko moje zdanie pozdro dla wszystkich zwolenników!!!

Też tak myslałem , dopuki nie zobaczył go psycholog  ^_^
ab alio exspectes, alteri quod feceris

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 30, 2007, 23:26:28 »
Ludzie ogolnie mowiac to mozna go miec. A reakcja psychologa itp ludzi to tylko zalezy od nich nigdy nie wiemy na kogo trafimy zawsze sie znajdzie ten komu nie bedzie sie to podobac wiec zrobic cos takiego mozna ale tylko na wlasna odpowiedzialnosc :) a na badaniach lepeij modlic sie o normalnego psychologa :)
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline diabeł-wichetr

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 31, 2007, 07:20:35 »
Lekarzy sie nie bójcie są spoko ja byłem w Lutym na komisji i nic
znam paru oficerów co na łysine przyklejają trezki i też im nie wolno

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 31, 2007, 07:53:33 »
A jak to wszystko się ma do regulaminu PSP można mieć tatuaż czy nie ,podejrzewam że przełożeni chyba by troszkę dziwnie patrzyli na strażaka z tatuażem.
Tak było lecz nie jest teraz wolno .

Czyli lekarz , nie będzie widział problemu , chociaż u psychologa trzeba (w ankiecie ) napisać czy posiadasz tatuaż .

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 31, 2007, 08:39:38 »
Dobra daje nowy watek by inni mogli sie wypowiedziec na temat niesmiertelnikow w strazy :) bo nie kazdy tu zaglada na ten temat akurat :)
No nie złe ale jakiś czas temu był temat blach tak jak policja  , i z moich obserwacji nie bardzo było zainteresowanie tą formą powiem nawet jednostkowa . Ja ją mam wraz z numerem , Fajny suwenir i niezła pamiątka. Ale nie wypaliło małe zainteresowanie , podobnie będzie z nieśmiertelnikami.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 31, 2007, 09:13:06 »
A u nas wręcz przeciwnie "blachy" zamówili prawie wszyscy. Fajny gadżet. Efektowny.

Offline OSP Lichnowy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 31, 2007, 09:18:29 »
 Uważam, że komisje lekarskie MSWiA mogą uznać, że osoby z tatuażami mają coś nie tak z głową
 i kandydat do PSP  może odpaśc w przedbiegach do pracy w PSP.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 31, 2007, 09:19:51 »
A u nas wręcz przeciwnie "blachy" zamówili prawie wszyscy. Fajny gadżet. Efektowny.
I na koniec fajna pamiątka zgadzam się z tym.

________________________________________________________

Uważam, że komisje lekarskie MSWiA mogą uznać, że osoby z tatuażami mają coś nie tak z głową
 i kandydat do PSP  może odpaśc w przedbiegach do pracy w PSP.
A na jakiej podstawie tak  sądzisz . W latach 80 owszem lekarz sprawdzał czy nie mam tatuaży ale pod kątem czy nie siedziałem . Swiat poszedł na przud i teraz to normalka , a nie zapomnij że komisja lekarska opiera się na przepisach.A z tego co  pamiętam to kandydat przechodzi i psychologa i testy psychologiczne zamykające przydatność do służby pod kątem korby w głowie.Postaraj się bardziej i nie pisz głupot.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2007, 14:56:51 wysłana przez MGNACZUS »
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 31, 2007, 12:11:39 »
Uważam, że komisje lekarskie MSWiA mogą uznać, że osoby z tatuażami mają coś nie tak z głową
 i kandydat do PSP  może odpaśc w przedbiegach do pracy w PSP.

Za każdym razem jak idziesz do psychologa to się pyta o tatuaż , więc może coś tam zakreśla jak masz go na ciele , więc chyba jeszcze są uprzedzeni do gości z tatuażem.

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 31, 2007, 12:32:26 »
No tak tyle że uprzedzenie to jedno adopuszczenie do służby to drugie  po co jest cały system odwoławczy WKL. do OKL . Czy nigdy nie spotkałeś się z klientem który się odwoływał od ożeczenia komisji wojewódziej bo ja nie raz jak również odrębną dodatkową expertyzą psychologiczną która musi być brana pod uwagę komisja sobie dokładnie zdaje sprawę że jak coś zknocą można założyć sprawę.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 31, 2007, 15:27:46 »
co do tego czy przyczepi sie komendant do tatuazu, zawsze mozna sobie wytatuować "kocham pana komendanta"  :wacko:

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 31, 2007, 17:01:04 »
oj po Tinky Winky okazuje sie ze Madmax29 przejawia jakies chore odchyłki hi hi hi                                                                   bez urazy w formie żartu

Offline sasza

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 02, 2007, 13:30:49 »
Pomysł dobry..... fajnie by było wytatuować sobie ubranie koszarowe :)  w dobie upałów warto pomyśleć... A jakie oszczędności dla pracodawcy ;)  Albo np. na plecach stojak hydrantowy umocowany między pośladkami i od niego wąż W52 przechodzący na przednią część tułowia i zakończony na "prądownicy wodnej" ;)   To byłby hit.... :D

A tak poważnie to małe i oryginalne logo (broń Boże kopia logo PSP itp) mogłoby wyglądać całkiem fajnie.....

Geddeon to trzeba OPATENTOWAĆ HAHAHHAHAHHAHAHHA PIONA ZA TEN POST HAHAHAHHAHdawno się tak nie ubawiłem pozdrawiam

Anonim

  • Gość
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 03, 2007, 23:34:52 »
Cytuj
Witam!!!

Ustawiłem ten temat, ponieważ jakiś czas temu czytałem w gazecie ciekawy artykuł o pewnym zjawisku które ma miejsce w Kanadzie.
W wielu tamtejszych jednostkach chłopaki ustalaja sobie ich logo Jednostki zamawiaja u jakiegos magika ładny rysunek i potem wszytscy sobie go wydziaraja na ramieniu co do jednego, a pod tym logiem kazdy umiesci swoje przezwisko. Ja osobiscie uwazam, ze fajne to. Pokazuje jednosc tych ludzi. I chetnie bym sobie tez na takie cos pozwolil. A Wy jak uwazacie? piszcie swoje propozycje.
Pozdrawiam

IMHO słaby pomysł, zresztą tego typu dziary to dla mnie swojego rodzaju "przedłużenie penisa" ^_^ ^_^.
Dziara owszem, ale dyskretna i niekoniecznie firmowa - jest tyle GOŁYCH BAB NA ŚWIECIE - można wizerunek którejś z nich nanieść na ciało.
Miło, estetycznie, polecam :mellow: ^_^ :mellow:

Offline piotrfire

  • PSK
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Już emeryt
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 04, 2007, 01:05:51 »
Uważajcie z tauażem bo to wciąga!!!! ja zacząłem od maleństwa a teraz mam całe ramię i kawałek pleców i wcale tego nie uważam za przedłużenie penisa - nie mam w tej kwesti kompleksów panie Anonim
ab alio exspectes, alteri quod feceris

Anonim

  • Gość
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 04, 2007, 01:07:52 »
Cytuj
Uważajcie z tauażem bo to wciąga!!!! ja zacząłem od maleństwa a teraz mam całe ramię i kawałek pleców i wcale tego nie uważam za przedłużenie penisa - nie mam w tej kwesti kompleksów panie Anonim

Miałem na myśli dziarę ostentatacyjną i nie jestem panem :mellow: ^_^

Offline diabeł-wichetr

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:43:29 »
Można kupić se CHIPSY tam jest wybór -coś dla BUREGO bo chyba nie dorósł do takich spraw?
BURY -bez urazy

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:47:36 »
Można kupić se CHIPSY tam jest wybór -coś dla BUREGO bo chyba nie dorósł do takich spraw?
BURY -bez urazy

Wybór jest ,tylko trochę są za małe jak dla nas  ^_^ ^_^ ^_^ może z 10 jak by wydziergał ?
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Grzes70

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Czasem sekunda decyduje o zyciu....
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 08, 2008, 21:57:48 »
Spokojnie panowie. Sam mam 3 tatuaże i to duze. W czasie badan lekarskich gdy mnie pani psycholog zapytała co to jest odpowiedziałem pytaniem, a pani paznokcie? Umalowane oczy i usta? Kazdy ma jakis sposob wyrazania siebie i chyba nie jest to zabronione. Jak wspomniała o samookaleczaniu zapytałem ja o kolczyki. Przestała głupio gadac i podpisała wszystko co trzeba było. Nic wam nie zrobia .
Pomyśl zanim palniesz głupstwo...

Offline Raddemenes

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 760
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 08, 2008, 22:22:54 »
Grzes70 - doskonałe...

Pamiętam sprzed kilkunastu lat podobne pytania na WKL w Dęblinie :)

"Optymista sądzi, że świat stoi przed nim otworem...
Pesymista wie co to za otwór..."

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 08, 2008, 23:09:34 »
Miłoby byłoby mieć na plecach Jelcza w zabudowie 010 by ZASADA GROUP, oczywiście z podpisem ;d
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Raddemenes

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 760
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 08, 2008, 23:13:41 »
Miłoby byłoby mieć na plecach Jelcza w zabudowie 010 by ZASADA GROUP, oczywiście z podpisem ;d

Twoje marzenie może się spełnić...

"Optymista sądzi, że świat stoi przed nim otworem...
Pesymista wie co to za otwór..."