Autor Wątek: Logo jednostki jako tatuaż  (Przeczytany 23182 razy)

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 28, 2007, 15:29:39 »
można miec tatuaż w straży (sam znam parę osób) ale... z tego co wiem psychologowie uwazaja tatuowanie, za forme samookaleczania  :wacko:

Offline retro

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 28, 2007, 15:38:29 »
panowie - za dużo MAD Maxów żeśta się naoglądalii..

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 28, 2007, 15:47:49 »
Miałem sobie zrobic dziare na ramieniu, ale jednak poczekam do dnia egzaminow czy dostane sie do strazy bo zostawie ramie na Logo Strazakow teraz juz sie nakrecilem na to :)

Tak dokładnie!!! A według innych  Tinky Winky z Teletubisiów jest gejem… Niektórzy przeginają już pałę maksymalnie. Strażak z tatuażem będzie mnie sprawny mniej wydajny??
Moim zdaniem dyskusji może podlegać jedynie treść tatuażu… Swastyka na czole raczej wyglądałaby beznadziejnie.
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 28, 2007, 15:59:45 »
MGNACZUS ja moge sobie zrobic cos w stylu Twojego obrazka :) tylko wstawie moze Polski kask :)
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 29, 2007, 11:08:13 »
Wiesz komendant jak jest dobry ziomek to tez zrobi :P a koszty hmm zalezy jaka grupa pojdziecie jesli indywidualnie to w Poznaniu taki bajerek moze Cie kosztowac od 200-400zł zalezy tez do jakich ludzi z tym pojdziesz.
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 29, 2007, 12:20:36 »
Pewnie ze jest tak mozliwosc cena wtedy tez powinna sie znalezc w tym zakresie co Ci mowilem. Jesli masz juz robic logo jednostki lub motyw strazaka to tylko kolorowy bo przeciez czarny nie odda tego plomienia lub czegos tam co sobie wymyslisz.
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline piotrfire

  • PSK
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Już emeryt
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 29, 2007, 15:57:27 »
Mam tatuaż od 7 lat i nigdy nie widział go mój przełożony - dlaczego? obawiam się jego reakcji , a na komisji miałem problem z psychologiem podobno przez ten tatuaż mam zaburzenia w nawiązywaniu kontaktów i jakieś tam inne dziwne - śmieszne bo mam wielu znajomych i łatwo nawiazuje kontakty. Musiałem wiele tłumaczyć dla czego po co w końcu wytłumaczyłem , że zrobiliśmu sobie z żoną aby uczcić 10 rocznicę ślubu i jakoś przeszło  ^_^
ab alio exspectes, alteri quod feceris

Offline diabeł-wichetr

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 29, 2007, 17:10:17 »
Ja mam tatuaż kolorowy Logo OSP Jeziorna http://www.ratownictwo.org.pl/details.php?image_id=16270 taki sam jak na kapeluszu mam fotkę ramienia z tatuażem ale nie wiem jak wkleić  sebekosp  może napisze mi jak wkleił swój
Pozdrawiam Diabeł :wacko:

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 29, 2007, 17:29:43 »
Diabeł tio wyglada tragicznie bez urazy

Offline sebekosp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
  • gdzie jest dym i ogień tam muszą być strażacy
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 29, 2007, 18:03:09 »
 :mellow: jak dołączyć: a skorzystaj z opcji dodatkowych w lewym dolnym rogu przeglądaj, załącz i wszyscy zobaczą twoją dziarkę sam jestem ciekawy jak to wygląda. Pozdro. :wacko:

Offline diabeł-wichetr

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 29, 2007, 20:42:10 »
Troche sie pomordowałem

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 29, 2007, 21:21:11 »
cóż.. można sie smiać z tego co pisałem o tatuażach i psychologach, ale wypowiedz piotrfire raczej przyznaje mi racje. kazdy może robic ze swoim ciałem co chce, ale ja uważam robienie sobie tatuaży z logiem straży itp, za małopoważne i objaw niedojrzałości. Ci ktorzy to robia pewnie nalezą do ludzi lubiących się chwalić tym że są strażakami i opowiadać jacy to są dzielni, a przy podrywaniu dziewczyny pewnie jeszcze w pierwszym zdaniu mówia: "jestem strażakiem i jestem bardzo odważny i dzielny"  :wacko: jestem strasznie ciekaw jaka jest srednia wieku piszących tutaj osób... pewnie teraz wszyscy pojadą po mnie równo i dokładnie, ale jestem ciekaw czy chociaz jedna osoba podejmie polemike i bedzie uzywać inteligntnych argumentów, a nie takich jak te z teletubisiami  :wacko:

Offline diabeł-wichetr

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 29, 2007, 22:07:27 »
Ja jestem emerytem PSP od 10 lat i sie nie chwale jaki jestem dzielny itp nie podrywam dziewczyn bo mam 48 lat i nie w głowie podryw bo mam rodzine
tatuaż zrobiłem sobie 2 lata temu i wcale nie żałuje zrobił mi kolega co prowadzi studio tatuażu za darmo ale coś w podobie kosztuje około 400 stów

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 29, 2007, 22:18:29 »
Pomysł dobry..... fajnie by było wytatuować sobie ubranie koszarowe :)  w dobie upałów warto pomyśleć... A jakie oszczędności dla pracodawcy ;)  Albo np. na plecach stojak hydrantowy umocowany między pośladkami i od niego wąż W52 przechodzący na przednią część tułowia i zakończony na "prądownicy wodnej" ;)   To byłby hit.... :D

A tak poważnie to małe i oryginalne logo (broń Boże kopia logo PSP itp) mogłoby wyglądać całkiem fajnie.....

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 29, 2007, 23:38:35 »
madmax29 kazdy zachowuje sie jak chce. jesli uwaza ze fakt bycia strazakiem mozna uzwywac za pretekst do poderwania laski to niech tak robi Tobie przy tym nie szkodzi. Jesli inaczej nie potrafi poderwac laski jakas lepsza gadka to niech wiecznie opowiada o strazy. Ciebie to nie dotyczy, ale fajnie ze podjales temat i napisales co o tym myslisz za to wielkie Ci dzieki.
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: LOGO JEDNOSTKI JAKO TATUAZ
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 30, 2007, 09:42:58 »
temat raczej by nie przeszedł w naszych JRG... myślę że aż takich pasjonatów w straży nie ma ...... na szczęście....  ^_^ ^_^
Dla czego pomysł jest dobry pod warunkiem że zbyt często nie zmienia się jednostki  sam się kiedyś nad tym zastanawiałem tyle czy nie braknie wytrwałości chłopakom no i sprawa finansowa.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 30, 2007, 10:45:16 »
Dokładnie to jest ten bol ze nie wiesz ile razy Ci zmienia jednostke. A wiesz to sie dobrze prezentuje jak masz na ramieniu  i tylko jedna taka bo co potem kolejne ramie i plecy ?? nie to juz odpada :) jedna jednostka chyba ze dziara ogolnie z motywu strazy taka uniwersalna i przezwisko a numeru jednostki nie podawac
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline diabeł-wichetr

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 30, 2007, 11:30:36 »
Oczywiście że 400 złoty
sebekosp dzieki za pomoc

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 30, 2007, 12:26:30 »
A jak to wszystko się ma do regulaminu PSP można mieć tatuaż czy nie ,podejrzewam że przełożeni chyba by troszkę dziwnie patrzyli na strażaka z tatuażem.

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 30, 2007, 12:30:59 »
W wielu jednostkach pracuja jeszcze ludzi z tzw "dawnych lat" nie obrazajac nikogo i czesc z nich uwaza tatuaz jako symbol opisujacy jakiegos wieznia lub kogos bo tak faktycznie bylo, ale czasy sie zmienily i tatuaz jest rzeczna normalna :)
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 30, 2007, 12:34:52 »
A jak to wszystko się ma do regulaminu PSP można mieć tatuaż czy nie ,podejrzewam że przełożeni chyba by troszkę dziwnie patrzyli na strażaka z tatuażem.

Znam strażaków zawodowych z tatuażami, nie mają z tego powodu żadnych problemów.
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 30, 2007, 12:51:31 »
Dla mnie jak ktos ma pretensje ze inny ma tatuaz to przesada bo i tak go wcale nie widac.
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 30, 2007, 14:06:01 »
Piotrek ale teraz sie uniosles :)
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline Mati1987

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
  • I Ósmego Dnia Bóg Stworzył Strażaka
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 30, 2007, 14:46:46 »
Nio dokladnie. Tylko widzisz tatuaz jest juz teraz czyms popularnym ale do nei wszytskich to dociera. Pozdro
NAWET PIEKŁO NIE MA TAKIEJ ZAWZIĘTOŚCI, JAKĄ MA STRAŻAK

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: Logo jednostki jako tatuaż
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 30, 2007, 21:21:30 »
A jak to wszystko się ma do regulaminu PSP można mieć tatuaż czy nie ,podejrzewam że przełożeni chyba by troszkę dziwnie patrzyli na strażaka z tatuażem.
Tak było lecz nie jest teraz wolno .
Pozdrawiam Cięń em.