Autor Wątek: Konkursy na forum!!!  (Przeczytany 2888 razy)

sikor

  • Gość
Konkursy na forum!!!
« dnia: Maj 23, 2007, 19:32:10 »
Proszę o odpowiedzi!!!

Offline mlody

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Konkursy na forum!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2007, 19:43:06 »
NO forum mogło by przyciągnąć więcej osób ale też by była z tego zabawa..

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Konkursy na forum!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2007, 15:30:04 »
Ja się mogę ewentualnie zając niektórymi konkursami. Jak widać wpadłem na taki pomysł przed powstaniem wątku. Niestety coś zaobserwowałem, mianowicie: nie wiele ludzi zgłasza chęć brania udziału w takim konkursie. Może to mój konkurs jest taki nudny ? ^_^  Zachęcam do przeczytania jego zasad wszystkich ochotników dział "Forum ochotników", wątek podpięty pt. "Konkurs - moja Osp".
No i najważniejsza rzecz - trzeba by pomyśleć o jakiś fajnych nagrodach bo przecież "+" do karmy niektórych nie cieszą.

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Konkursy na forum!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2007, 15:02:44 »
No z nagrodami to będzie trochę trudniej ale można coś kombinować,ale w tym konkursie jak rozumiem mogą brac udział wszyscy nie tylko młodzież???

Którym konkursie? Domyślam się że chodzi o konkurs "Moja Osp", tak? Jeżeli tego właśnie dotyczy pytanie to w tym konkursie udział może wziąć każdy kto jest ochotnikiem lub nim kiedyś był i ma informacje o dzisiejszym życiu tamtejszej jednostki.

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Konkursy na forum!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2007, 16:49:52 »
Tak o tym mówię nie mieszkam już w tamtym mieście ale do OSP należałem i dalej jestm na liscie tylko że raz lub dwa w miesiącu ich odwiedzam.

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś coś napisał :-) Zapraszam.

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Konkursy na forum!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2007, 17:20:22 »
A powiedz mi dokładnei bo nie wiem może nie przeczytałem co dokładnie można tam napisać może historia???

Wymagania stawiane w pisaniu pracy: (Nieuwzględnienie tych zasad będzie skutkowało odjęciem punktów).
- Maksymalnie jedna kartka A-4 tekstu (czcionka 11).
- Maksymalnie jedna kartka A-4 zdjęć (rozmiar zdjęć dowolny).
- Podpis autora pracy (na każdej z kartek) - Imię lub pseudonim używany na forum.

Elementy pracy, które będą oceniane:

- Ciekawość tekstu.
- Poprawność tekstu.
- Uwzględnienie elementów takich jak m.in : Nazwa jednostki, historia, wyposażenie, działalność w gminie oraz inne propozycje uznane przez autora warte przedstawienia.
- Inne.

Dodatkowe informacje na temat przesyłania pracy itp. zawarte są wątku http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,4853.0.html