Autor Wątek: opinie o sprzecie  (Przeczytany 2027 razy)

Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
opinie o sprzecie
« dnia: Maj 22, 2007, 10:02:52 »
szanowni strazacy
wypowiadacie wiele opini o sprzecie od strony uzytkowej placzac watki z parametrami technicznymi
opiniujecie sprzet nie widzac go na oczy ( jeden z uzytkownikow zaopiniowal helm pab fire bo slyszal od kolegi )
opiniujecie sprzet oceniajac go optycznie - np hełm galleta ma najsłabsze parametry z dostepnych na rynku ale to gallet ( najlepsze ma pacyfik gwoli scislosci)
słyszycie jakies dane nie do konca zweryfikowane - ktos wygral przetarg za 250 ,- zł smiesznie niska cena
posprawdzajcie dane przed zajmowaniem stanowiska
firmy chetnie w dzisiejszych czasach udzielaja informacji
przestancie bic piane , lepiej jej uzywajcie :)
pozdrowienia dla wszyskich strazaków
mariusz przybytniak

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: opinie o sprzecie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2007, 14:47:12 »
Panie Mariuszu z firmy Kadimex,

Jakie hełmy PAB Fire są myślę, że wie tutaj wiekszośc tych, które je użytkować miała mozliwość. Skoro Gallet ma niższą jakość niż Pana hełmy to pytam dlaczego większość strażaków woli jednak te hełmy? Dlaczego większość strażaków z Europy Zachodniej woli właśnie Galleta a nie PAB Fire?
Dlaczego jego cena jest niższa niż KZPT? Wie Pan doskonale, że jedynie Schuberth może poszczycić się nowoczesną technologią oraz zastosowaniem w swoich hełmach DUROPLASTU. Wie Pan także zapewne, co to duroplast skoro pracuje Pan w tej branży.
Proszę odpowiedzieć mi na pytanie jaki jest okres żywotności hełmu PAB Fire? Jeśli odpowie Pan, że do tzw "śmierci technicznej" to proszę mi powiedzieć co to znaczy. Czy to raok a może dwa> Czy producent Państwa hełmów ma laboratorium, które przeprowadza testy na starzenie się tych hełmów? Jaka jest wytrzymałość termiczna hełmu? 14 kW ? Więcej?

Jak Pan widzi można wiedzieć więcej niż się Panu wydaje.

Pozdrawiam


Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: opinie o sprzecie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2007, 18:39:24 »
WITAM
Właśnie wymieniliśmy wszystkie   hełmy PAB FIRE na Pacyfiki. Kolosalna różnica. Te hełmy to dwie różne klasy. Naprawdę warto dołożyć i kupić od Fenzy Pacyfika.
Pozdrawiam. :mellow:

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: opinie o sprzecie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2007, 09:08:36 »
WITAM
Właśnie wymieniliśmy wszystkie   hełmy PAB FIRE na Pacyfiki. Kolosalna różnica. Te hełmy to dwie różne klasy. Naprawdę warto dołożyć i kupić od Fenzy Pacyfika.
Pozdrawiam. :mellow:

I wyszło szydło z worka :P

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: opinie o sprzecie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2007, 20:50:46 »
WITAM
Ostatnio widziałem nowy produkt z Kalisza. Całkiem fajny, oczywiście mam na myśli wygląd. Myślę że parametry też ma całkiem dobre , no i pewnie cena przystępna. Ponieważ firma Kalisz coraz częściej zaskakuje nas strażaków oczywiście pozytywnie, uważam że warto zapoznać się z ich nowym hełmem.
Pozdrawiam. :mellow:

Offline OSPwonski

  • http://strazacki-konin.pl.tl/Akcje.htm
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 160
Odp: opinie o sprzecie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2007, 07:09:35 »
cuś ucichł pan reklamiarz, chyba jednak zweryfikował swój pogląd na hełmy pab fire, a może słabo jednak reklamował i wylali z roboty? jaki hełm, taka reklama