Autor Wątek: Drabina Hakowa  (Przeczytany 3721 razy)

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Drabina Hakowa
« dnia: Maj 16, 2007, 21:25:38 »
Witam !!! Jeśli ktoś posiada jakieś cenne wskazówki dotyczące chodzenia po Haku to bardzo proszę o pomoc bo zawody już za pasem  ^_^

Offline rajdek79

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Drabina Hakowa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2007, 15:40:00 »
witam
jezeli chodzi o wskazówki to nie da sie tego napisać trzeba być na treningu i wtedy można podpowiedzieć ale dla mnie ważny jest pion i zacięcie i to ćwicze najwięcej!!!
od zeszłego roku poprawiłem się o 3 sekundy i robie już 21 sek.
tak więc trening i jeszcze raz trening
pozdrawiam

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Drabina Hakowa
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2007, 19:49:26 »
po prostu musisz przebierać nóżkami i rączkami jak mały motorek a wtedy wykrecisz dobry czas      a tak na poważnie jak pisał rajdek79 trzeba trenować i wskazówek nikt raczej nie poda na piśmie bo to nierzeczywiste

Offline cobra

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Drabina Hakowa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2007, 08:21:28 »
witam!

informacja dla osób, którzy chodzą po drabinie hakowej lub chcą rozpocząć zabawę z hakówką - w 2006 roku ukazała sie książka "teoria i technika wykonywania konkurencji sportu pożarniczego"; książka została napisana przez piotra sokołowskiego - wieloletniego zawodnika, aktualnie trenera kadry polski w sporcie pożarniczym; zawarty tam materiał jest przydatny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych zawodników; wydana przez "edurę" i tam dostępna, ponadto część województw zakupiła znaczne ilości i powinny one być dostępne w każdej jrg; pomocą mogą służyć również zawodnicy i trenerzy /z dorobkiem/; jeżeli te informacje będą niewystarczające proszę o kontakt tel. 607 64 12 68. pozdrawiam sympatyk sportu pożarniczego   
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2007, 08:24:00 wysłana przez cobra »

Offline Kielonsky

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
    • Zygry zobacz
Odp: Drabina Hakowa
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2007, 20:32:03 »

Offline szerszen

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Drabina Hakowa
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2007, 14:33:24 »
witam
jezeli chodzi o wskazówki to nie da sie tego napisać trzeba być na treningu i wtedy można podpowiedzieć ale dla mnie ważny jest pion i zacięcie i to ćwicze najwięcej!!!
od zeszłego roku poprawiłem się o 3 sekundy i robie już 21 sek.
tak więc trening i jeszcze raz trening
pozdrawiam


tak kolego masz racje ze pion i zaciecie jest najwazniejsze bo bez tego zadnego czasu nie osiagniesz to podstawa przeciez samego dobiegu nie bedziesz trenowal bo chyba wiekszosc z nas biegac potrafi hehe :D moze sie na tym nie znam gdyz trenuje dopiero od kwietnia tego roku wiec pol roku ;) ale moj najlepszy czas to 20sek ;)