Autor Wątek: SGSP - rekrutacja  (Przeczytany 8302 razy)

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
SGSP - rekrutacja
« dnia: Maj 11, 2007, 11:06:31 »
Nie wiecie przypadkiem do kiedy można składac podania na SGSP??? Na stronce nic nie ma na ten rok tylko sa podane terminy ubiegłoroczne

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2007, 12:04:34 »
W tym miesiącu zostaną zamieszczone na stronie inf. o terminach i zasadach rekrutacji. Pani w sekretariacie powiedziała żeby śledzić aktualizacje na stronie, gdyż niedługo wszystko zostanie podane.

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2007, 12:06:53 »
z tego co sie dowiedziałem na dniach otwartych to do 31 maja..

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2007, 13:49:00 »
Pisałem do nich maila i odpisano mi że niedługo będzie wszystko na stronie internetowej, bo jeszcze nie przyszła im odpowiedź z ministerstwa o zasadach naboru

Offline Herflik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2007, 18:29:09 »
No i wszystko wiadomo. Jak ktoś nie pisał matury z fizy i matmy w tym roku, lub pisał tylko jeden przedmiot licząc na egzamin wstępny to dupa zbita.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2007, 18:33:38 wysłana przez Herflik »
Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2007, 18:39:11 »
Na szczęście ja pisałem. Ufff.... :)
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2007, 18:46:55 »
No i wszystko wiadomo. Jak ktoś nie pisał matury z fizy i matmy w tym roku, lub pisał tylko jeden przedmiot licząc na egzamin wstępny to dupa zbita.
czy to znaczy że mają 0% z danego przedmiotu i nie mogą pisać go na egzaminie wstępnym???

Offline Herflik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2007, 18:58:20 »
Ci, którzy nie pisali matury z matmy i fizy mają 0% i nie piszą wstępnego.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2007, 18:59:54 wysłana przez Herflik »
Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2007, 19:08:45 »
a co jest w przypadku gdy jestem ubiegłorocznym maturzystą, na maturze pisałem matme... ale chcąc zwiększyć szanse poprawiałem ją w tym roku. :)  kwalifikuje sie do ubiegłorocznych i zdaje egzamin wstępny z fizyki(świstek z poprawioną matematyką z tego roku) czy kwalifikuje sie do tegorocznych maturzystów i mam plecy z fizy?? jest też możliwość że nie pokazuje świstka z poprawioną maturą i spokojnie zdaje fize :)

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2007, 19:11:38 »
Tegorocznych maturzystów nieźle wyruchali... Zawsze podają w ostatniej chwili zasady rekrutacji...

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2007, 22:14:19 »

Nie mam zielonego pojęcia na jakiej podstawie tak postąpili... wydaje się, że komuś takie rozwiązanie było wybitnie na rękę. Jak komuś naprawdę zależy powinien uderzyć w dzwon i wyjaśniać tą absurdalną sytuację. Myślę, że jest sporo takich osób, bo daje się słyszeć opinie, że testy wstępne do SGSP są zdecydowanie łatwiejsze od matury...
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2007, 15:42:17 wysłana przez nowy88 »

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 25, 2007, 16:50:16 »
Niestety, to my sami wybraliśmy PiS do władzy, a teraz mamy za swoje. Nie dość, że wszystko jest robione na ostatnią chwilę a władza w KG PSP zmienia się z dnia na dzień to jeszcze wyjechali z takim numerem. Mimo, że ja pisałem i matmę i fizę na maturze w tym roku, to uważam, że coś tu jest nie w porządku. Pozdrawiam moherową koalicję.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2007, 22:13:28 »
witajcie druhowie czy to prawda zeby sie dostac do aspirantki trzeba miec 4 min z chemii i fizy prosze o odp

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 27, 2007, 10:06:04 »
no coś dzwoni tylko nie wiesz gdzie. Aby się dostać do aspirantki trzeba przejść testy fizyczne oraz wiedzy itd. Co do minimum 4 z chemii i fizyki to dotyczy tych którzy zajeli miejsca 1-3 w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Jak taki kolo ma takie oceny i chce iść do aspirantki to jest przyjmowany bez egzaminów wstępnych.

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2007, 21:07:13 »
http://www.sgsp.edu.pl/studia/wibp/dsz_pk/opis_dsz_pk.php

Zmiana zasad rekrutacji? Nie ma pkt 1.5. Czy to oznacza, że można zdawać mat. i fiz. w sgsp, gdy się nie wybrało tych przedmiotów na maturze?

Offline Herflik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2007, 21:28:26 »
To są JAJA co się wyrabia, jawne wprowadzanie w błąd. 2 dni przed końcem składania podań, kolejna zmiana, spoko.
 Jutro  rano podanie muszę wysłać, myślę że data stempla pocztowego będzie się liczyć.
Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 29, 2007, 22:27:13 »
I wszystko przez ten  je***y PiS;/ ciagła wymiana stołkow i brak organizacji!!!
Szkoda ze egzaminy go SGSP sa praktycznie w tym samym czacie co egz do Aspirantek;/
Pozdro all

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 30, 2007, 09:16:15 »
Cytuj
# Kandydaci z grupy 1.3. i 1.4. zdają egzamin wstępny w SGSP z matematyki i fizyki. Z każdego z tych przedmiotów na egzaminie można uzyskać maksymalnie po 60 punktów.
Czegoś nie do końca rozumiem. Z tego wynika że osoby z grup 1.3 i 1.4 zdają podczas rekrutacji mat i fiz nawet jak ma się to na świadectwie. Ja tak to rozumiem.

Liczy się data stempla pocztowego bo ja wysyłałem do aspirantki 14 i przyjeli
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2007, 09:18:29 wysłana przez miggru »

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 30, 2007, 10:16:23 »
I wszystko przez ten  je***y PiS;/ ciagła wymiana stołkow i brak organizacji!!!
Szkoda ze egzaminy go SGSP sa praktycznie w tym samym czacie co egz do Aspirantek;/
Pozdro all
Co do PiSu to 100% racji. A co do SGSP to ja startuje do SA PSP Poznań i SGSP. Zadzwonię do szkoły i ładnie poproszę, żeby tor przeszkód dali mi na 4 albo 5 lipca. Wtedy na pewno się wyrobię :)
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2007, 10:34:37 »
no to chyba większość tak będzie prosiła :D i w końcu egzaminy będą 4, 5, 6. Rok temu było wszystko OK bo najpierw aspirantki, a potem SGSP i nie kolidowało ze sobą

Offline ratowniczka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 30, 2007, 17:26:43 »
To już nic nie rozumiem. Jeżeli ja zdawałam w tym roku tylko fizykę to mam prawo zdawać matematykę na egzaminie wstępnym?

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 30, 2007, 17:41:27 »
Jeśli złożyłaś podanie to możesz zdawać matematykę...

Offline ratowniczka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: SGSP - rekrutacja
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2007, 17:43:17 »
Dzięki ;)