Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Szybka akcja dyżurnych PSK

<< < (2/6) > >>

robard:

--- Cytuj ---Nie wierz tak slepo ZZ, bo istnieje opinia, ze to wlasnie ZZ najwiecej namieszaly w sprawie zmiany systemu z 24 na 12h, czyli na nasza niekorzysc..
--- Koniec cytatu ---

A czy tej opinii nie głoszą komendanci?

gorex:
a czemu chcesz zmieniać system służby?

fireman:
na ten temat było na forum już wiele argumentów i nie bedę ich przytaczał dodam od siebie tylko jeszcze jeden. Może nie ważny z pkt widzenia pracodawcy. Jakbyś grafiku nie ułożył zawsze wypada ci tylko jeden weckend wolny. Wtedy gdy rodzinka ma wolne ty wiecznie w służbie.

BURY:
do moderatorow przeniescie ten watek do SK-CPR-CZK   

mada1:
to u ciebie i tak super bo masz jeden wekend wolny . Sprawa w tym że jak pisał marus w tej komendzie ustalono że nie będzie 4 zmian tylko wszyscy do jednego worka i losowanie kto będzie i kiedy pracował. Muszę Ci powiedzieć że jak narazie pracuję 10 wekend z rzędu i nie mam w ogóle czasu dla rodzinki.  A w kolejnym tygodniu mam 12/24 12/24 12/24 i chrzanie ten wolny  czas  którego niby mam więcej a przychodząc do domu po służbię praktycznie idę spać i tyle ze mnie ma rodzina.I wcale nie jestem bardziej wypoczęta pracując 12 godzin. 
Grafik jest pisany tylko na miesiąc i nie wiesz kiedy będziesz pracował np. w czerwcu - dowiem się jak dobrze pójdzie pod koniec maja. Naprawdę super system. :angry: Dla tych co mają stałe 4 zmiany to może jest jeszcze do zniesienia ale w takiej sytuacji jak jest u nas to istne wariactwo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej