Autor Wątek: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]  (Przeczytany 2261 razy)

Offline małe z pytaniami

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« dnia: Maj 05, 2007, 14:24:42 »
POTRZEBUJĘ STRAŻAKA PSP!!!!! muszę przeprowadzić z nim wywiad do szkoły... szukam już bardzo długo i ktoś polecił mi to forum. Powiedział, że tutaj znajdę wielu chętnych do pomocy, zapalonych strażaków. Czekam więc, aż któryś z miłych panów zechce poświęcić mi swój, zapewne niezwykle cenny, czas. Z góry dziękuję.
Misia

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2007, 14:31:08 »
A OSP?
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline małe z pytaniami

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2007, 14:33:53 »
OSP raczej nie.... bo potrzebuję strażaka, który ma doświadczenie i ma ten zawód wyuczony.... Bo musi odp np. na pytanie: co go skłoniło, by pracować w tym zawodzie?

Offline MOR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2007, 15:07:31 »
Do małe z pytaniami chodzi ci o przeprowadzenie wywiadu osobiście czy na forum. Pytanie :co skłoniło mnie do tego abym został strażakiem? (odpowiedź na forum) Mieszkałem na przeciwko straży i zawód ten mnie nie pociągał. Było to dwadzieścia lat temu po służbie wojskowej zacząłem pracować w zawodzie, który nie dawał mi satysfakcji a zawód wyuczony nie mógł być kontynuowany ze względu na ówczesne czasy.Zatrudniłem się w straży (zwolniło się jedno miejsce podpowiedzieli  mi koledzy) w tej na przeciwko domu. Nie myślałem ,że tak mnie to wciągnie(jest w tym zawodzie jakiś magnes) i tak pozostałem do dziś.Teraz mój syn którego nie namawiam aby kontynuował schedę po ojcu zaczyna sie strażą interesować ale już nie mieszkamy na przeciwko straży .Straz się przeniosła i ja mieszkam gdzie indziej

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2007, 15:09:03 »
A strażak OSP nie ma doświadczenia? Też ma kursy, obsługuje sprzęt i w ramię w ramię działa z PSP.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 05, 2007, 15:40:06 »
POTRZEBUJĘ STRAŻAKA PSP!!!!! muszę przeprowadzić z nim wywiad do szkoły... szukam już bardzo długo i ktoś polecił mi to forum. Powiedział, że tutaj znajdę wielu chętnych do pomocy, zapalonych strażaków. Czekam więc, aż któryś z miłych panów zechce poświęcić mi swój, zapewne niezwykle cenny, czas. Z góry dziękuję.
Misia



FORUM TO NIE BAZAR!!
Nie przesadzaj z tymi pytaniami!! Jedno w odpowiednim miejscu wystarczy!
Wszystkie pozostałe wylądowały w koszu!! Proszę o przestrzeganie regulaminu!!
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline maniek998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2007, 16:10:51 »
jesli potrzebujeszpomocy pisz 10390867
żyj poto żeby ratować życie

Offline chyba_uczciwy

  • Chyba Uczciwy
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2007, 20:30:37 »
Hej Misia lepiej zgłoś się do jakiejś najbliższej Jednostki Ratowniczo-Gasniczej PSP. Ale jakby co to na priv.

Pozdrawiam Chyba_Uczciwy :)

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2007, 10:06:20 »
POTRZEBUJĘ STRAŻAKA PSP!!!!! muszę przeprowadzić z nim wywiad do szkoły... szukam już bardzo długo i ktoś polecił mi to forum. Powiedział, że tutaj znajdę wielu chętnych do pomocy, zapalonych strażaków. Czekam więc, aż któryś z miłych panów zechce poświęcić mi swój, zapewne niezwykle cenny, czas. Z góry dziękuję.
Misia


"Potrzebuję strażaka PSP"...wiek nieistotny, może być kawaler, najlepiej żeby miał wąsy (w kolorze oczu), może być lekko przechodzony, podwozie zdrowe - ewantualnie do malego remontu, dwie nogi i dwoje rąk, wszystkie zęby (niektóre mogą być mleczne), zapasowe koło mile widziane, ze znajomością budowy elektromagnesu wielotturenowego napędzanego płynnym chlebem, min, wymaganie dotyczące języków: chiński w stopniu średniozaawansowanym... co to ma być, nie uczą już w szkołach jak ładnie poprosić kogoś o przysługę - tylko "Potrzebuję strażaka PSP.."? A co to ogłoszenia drobne? Szkolnictwo idzie na psy!

Offline sagan555

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: POTRZEBUJĘ STRAŻAKA!!!!!!!! [misia]
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 20, 2007, 09:56:00 »
Służe pomoca Misiu.