Autor Wątek: Trzeba podnieść alarm!!!  (Przeczytany 7033 razy)

Offline mlody.strazak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Trzeba podnieść alarm!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 07, 2007, 22:23:27 »
panie młody.straz ja tam swoje wiem. jak chcesz porozmawiać nie anonimowo to zapraszam. pewnie służba doskwiera.

młody.strazak.jak masz jakieś info. to się podziel.  rolleyes
Panie bartas2 (nie lubię po nazwiskach) skoro głosi Pan takie herezje to:
1. Proszę podać chociaż jeden przykład wypowiedzi, artykułu wcześniej przytoczonych osób o przejściu PSP pod samorządy (mam nadzieje, że sobie z palca Pan tego nie wyssał),
2. Jak to możliwe, że osoby które w jakiś sposób przyczyniły się do powstawania ustawy o PSP, a co za tym idzie uzyskania przywilejów dla funkcjonariuszy straży pożarnej, mieliby wpaść teraz na genialnie-odwrotny pomysł? Przecież przejście pod samorządy jest równoznaczne z likwidacją KG i KW, a chyba nikt nie podcina gałęzi na której siedzi (nawet jeśli oni odejdą/odeszli na emeryturę to jeszcze w służbie zostają ich znajomi).
Służba zdrowia pozwoliła się porozdzielać i popatrzmy co z tego wyszło.
3. Jedyną formacją, która jest w stanie nas rozbić (m.in. przerzucając pod samorządy) to zarządzanie kryzysowe (poczynając od poziomu powiatowego, a skończywszy na krajowym-ministerialnym). Starzy „zieloni” fachowcy od zarządzania widzą w PSP jedynego słusznego konkurenta, którego trzeba skłócić i osłabić. Czyżby im się udawało? Czytając posty na forum odnoszę wrażenie, że tak :-(

Proponuję przemyśleć motto: „Niektórzy mówią wszystko co wiedzą, inni wiedzą co mówią”. Mam nadzieje, że Pan zalicza się do tej drugiej kategorii kolegów, inaczej nie mamy co ze sobą dyskutować (oby owocnie, bo mieszania i podburzania nie lubię).

Gorąco pozdrawiam i życzę spokojnej służby.

Offline bartas 2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Trzeba podnieść alarm!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 08, 2007, 15:10:45 »
to znowu ja panie młody.strażak. troszke to dziwne że pan wie z kim rozmawia a ja nie. czyżby brak odwagi.wątpie. po dokładnym i wielokrotnym przeczytaniu tego co pan napisał domyślam się że pisze z osobą bardzo dobrze poinformowaną lub wiedzącą więcej niż inni.moje wnioski wynikają jedynie z obserwacji tego co się dzieje w służbie.forum jest również od tego aby pisać o swoich przemyśleniach.wnioskuje że ktoś poczuł się obrażony.jeśli tak to zrobiłem to w sposób niezamierzony.
p.s. już tacy się w historii zdarzali co podcinali gałęzie na których siedzieili.czasami nieświadomie.
gdybym nie był taki dociekliwy wiele rzeczy nie uległo by zmianie wokół nas i mam wrażenie że pan wie o czym teraz pisze.pozdrawiam

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Trzeba podnieść alarm!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 12, 2007, 10:26:45 »
Panowie szukacie tematu zastępczego, którego nie ma.