Autor Wątek: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!  (Przeczytany 11130 razy)

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« dnia: Kwiecień 28, 2007, 09:29:52 »
Może wspólnie uda Nam się rozwiązać problemy które Nas nurtują.Mam nadzieję iż rozmowy z Nowym KG będą bardziej konstruktywne niż te z Jego poprzednikiem.

Offline HAZMAT

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 377
  • jeden wielki rozpiździej
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2007, 14:18:32 »
Popieram...KG będzie od razu na bierząco z problemami PB...Panie Komendancie Serdecznie Zapraszamy

Pozdro dla wszyskich PODZIAŁOWCÓW i Chemików po fachu

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2007, 14:20:32 »
ja również zapraszam może rozmowy ze zwykłymi strażakami pomogą naszej służbie a to chyba wszystkim leży na sercu

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2007, 15:44:27 »
również jestem za . Ale wątpię aby jak KG chciałby uczestniczyć w dyskusji po tym jak poprzednik troszkę namieszał z obietnicami .

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline strazak1972

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2007, 16:59:36 »
Wystarczy,że przesledzi niektóre posty kierowane do P. Skomry - na poziomie agresji i czasem wyzwisk, na pewno sie zdecyduje. Mamy to jak w banku.

Offline ognista fala

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 407
  • wchodzę tam skąd ty uciekasz
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2007, 22:50:32 »
Witam
Zastanówmy się wszyscy czy NEW KG po przeczytaniu wszystkich naszych spraw do OLD KG nie bedzie bał się cokolwiek tu napisać bo myśle że można bedzie robić zakłady bukmacherskie jak długo utrzyma się na "rozwścieczonym byku" (rozum stołek KG)
pozdrawiam i oczywiście jak najbardziej zapraszam w swoim imieniu.

Offline HAZMAT

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 377
  • jeden wielki rozpiździej
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2007, 22:55:07 »
myślę, że jeżeli wszystko jest ok, to czemu miałby się bać, przecierz wtedy będzie miał informację z pierwszej lini frontu
Pozdro dla wszyskich PODZIAŁOWCÓW i Chemików po fachu

Offline tuniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2007, 22:59:12 »
Panie Kg zapraszamy na forum. W końcu może otrzeźwieje :wacko:

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 29, 2007, 01:51:24 »
Wystarczy,że przesledzi niektóre posty kierowane do P. Skomry - na poziomie agresji i czasem wyzwisk, na pewno sie zdecyduje. Mamy to jak w banku.

Albo tak jak Ty już napisałeś :
Cytuj
Kolejny po Krzowskim, który [...] byle tylko sie przypodobać NSZZ i wskoczyć na fuchę
Ale tu przecież nie ma nic agresywnego.... i tylko zachęca KG do pisania na forum, prawda ??

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 29, 2007, 10:07:07 »
Popieram...KG będzie od razu na bierząco z problemami PB...Panie Komendancie Serdecznie Zapraszamy


:huh:Nie zapraszamy nowego KG aby był tylko i wyłącznie na bierząco z problemami PB, ale z problemami Wszystkich strażaków czy to Podział czy SK czy Komenda,przestańmy w końcu to rozgraniczać bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia jeśli sami  :huh:"sramy'  :huh: :mellow:we własne gniazdo!!!!!!!Szacunek,zgoda.Tylko takie postępowanie może Nas strażaków zjednoczyć.Bo w przeciwnym razie dalej będziemy się pograżać w tym bagnie,a naszy włodażom to na rączkę,bo łatwiej kierowac skłóconymi ludźmi.Pozdrawiam HAZMAT'A i Wszystkich strażaków obojtnie gdzie przyszło im słuzyć. :mellow:

Offline melman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 29, 2007, 12:21:40 »
Sly - no brawo, byle więcej osób na forum, które widzą, że "wojna" między górą a dołem (komendą a podziałem) przyczynia się tylko do tego że nie zauważamy ważnych problemów jakimi są np. zmiana naszej ustawy emerytalnej czy też zmiany jakie przeprowadził poprzednik pana Skomry.
PS. Ja również zapraszam nowego Komendanta na forum :)
Pozdrawiam wszystkich kolegów z dołu i z góry i z samej góry również ;)

Offline strazakRob

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 29, 2007, 22:21:31 »
Wypadało by aby zaprosić NEW KG. Może za tą przyzcyną pozna pracę strazaków z prowincji a nie z otoczki KG. Zapraszamy Panie Komendancie.
Gdy obowiązek wezwie mnie tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj bym życie ludzkie ocalił.
Pozwól niech dziecko póki czas z płomieni cało wyniosę.
Przerażonego starca daj ustrzec przed strasznym losem.  Daj Panie, czujność abym mógł najsłabszy słyszeć krzyk  Daj sprawność i przytomność bym ugasił pożar w mig.  Swe powołanie pełnić chcę i wszystko z siebie dać. A jeśli taka wola Twa bym życie dał w ofierze.  Ty bliskich mych w opiece miej, o to Cię proszę szczerze.

Jaca

  • Gość
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 29, 2007, 23:15:18 »
Wypadało by aby zaprosić NEW KG. Może za tą przyzcyną pozna pracę strazaków z prowincji a nie z otoczki KG. Zapraszamy Panie Komendancie.

Mysle, ze nowy KG zna bolaczki sluzby, wystarczy przesledzic jego kariere - pare miejsc zaliczyl, wiec moim zdaniem ma pojecie o problemach na poszczegolnych szczeblach -_-

Offline jerrykool

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 29, 2007, 23:21:07 »
Panie Komendancie gratuluję nominacji
Na początek pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.Pytam.
Dlaczego funkcjonariusz PSP w stopniu aspiranta po ukończeniu zaocznie SGPSP za własne pieniadze, jeżdżąc na zjazdy z własnego urlopu nie zostanie mianowany na stopień oficerski jako jedyny z całego rocznika? Zgody na nominację nie wyraził KW w Łodzi. W/w aspirant nie oczekiwał stanowiska wymaganego dla stopnia oficerskiego jest d-cą zastępu w podziale bojowym i godzi się nim być nadal. To fakt nie był skierowany przez KW ale jego chęć krztałcenia się i ponoszenia kwalifikacji zawodowych a także tradycje rodzinne były tak duże że postanowił krztałcić się na własną rekę z góry zakładajac  że stanowiska i tak nie zmieni z powodu braku wolnych etatów w obecnej chwili.
Cała rzecz dzieje sie w roku 2007 w woj łódzkim. Skandal to mało powiedziane, aż cisną się bardziej dosadne słowa na język. Zaznaczę tu jeszcze że nieskierowanych do SGPSP z rocznika w/w aspiranta było 12 osób, wszyscy, podkreślam wszyscy, prócz niego będą mieli promocję i poprzedzony ciężką pracą pierwszy stopień oficerski.
Czy PSP nie potrzebuje już inzynierów wykrztałconych w SG?, o co chodzi? może mi Pan Komendant wyjaśnić. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam
P.S.
Nie jestem uprawniony do podawania danych personalnych w/w aspiranta ale nie potrzeba zbyt wiele trudu by zlokalizować ten kuriozalny wyczyn KW w Łodzi, gdyż jak sądzę jest to do tej pory jedyny taki przypadek w historii PSP by uniemożliwić INZYNIEROWI POŻARNICTWA mianowanie na stopień oficerski i wrzucenie go do jednego worka ze studentami rolnictwa, pedagogiki, historii, ochrony środowiska i Bóg jeden wie jakich jeszcze kierunków.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 29, 2007, 23:21:27 »
Większość tzw. czytaczy forum to osoby pełniące funkje kierownicze w PSP, często sami pisząc o różnych problemach poddajemy tym osobą gotowe rozwiązania, czy Komendant bedzie bywalcem forum czy też nie zależeć będzie tylko od niego ja osobiście przyłączę się do zaproszenia, jednak w głębi serca wolałbym aby obecnie zają się reanimacją PSP niż klepaniem w klawiaturę i odpowiadaniem na pytania. Jeżeli KG pozostanie człowiekiem to może i pacjent przezyje :)

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 01, 2007, 08:08:06 »
Może jednak niech nie traci narazie czasu na forum , tylko niech prostuje szybko zaje....ste rozwiązania poprzednika.

Offline wojtekstr

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
    • http://www.kmpspmyslowice.madnet.pl
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 02, 2007, 01:34:37 »
Również popieram. W końcu tu się można sporo dowiedzieć!!!!!!!
Moja Stronka o mojej komendzie PSP
POZDRAWIAM
Wojtek Strażak SAM:-)

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 04, 2007, 21:18:14 »
Jestem za.

Offline jozef998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 04, 2007, 23:44:55 »
o co wam chodzi nowego szefa mamy raptem pare dni a tu każdy ma problemy i płacze że to nie tak a tamto nie pasuje i bo stopnia nie dostał bo studia skonczył i już mu się należy .... podoficer o nich nikt .......... i

Offline DEX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 492
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 05, 2007, 00:34:54 »
o co wam chodzi nowego szefa mamy raptem pare dni a tu każdy ma problemy i płacze że to nie tak a tamto nie pasuje i bo stopnia nie dostał bo studia skonczył i już mu się należy .... podoficer o nich nikt .......... i

Bo nie każdy miał możność przeżyć nadanie stopnia st. str., czy sekc., a wielu w pogoni za ** już pewnie zapomniało, jaka była to radość. Nie mniej jednak są i tacy co pamiętają i tamte chwile i teraz o swoich kolegach, którzy idą tą samą drogą.
Jeszcze raz Pozdrawiam.
W pewnych kwestiach zgadza się z tobą, ale są i takie, w których mam odmienne zdanie.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 05, 2007, 00:48:22 »
Nowy@. miałem możliwość cieszyć sie z sekcyjnego, miałem możliwość cieszyć się z innych stopni w innych korpusach i będę się cieszył z każdego stopnia. powiem Ci więcej czekam kilka lat na awans w stopniu co jak wiesz a może i nie dla mnie jest "radochą". Wiele w PSP widziałem i zobaczę jak mniemam, nie wstydzę się natomiast słuchać i uczyć od niektórych st.ogn., którzy maja niesamowitą wiedzę praktyczną, której nikt mi nawet w teorii nie sprzedał. Co więcej z ust ani poczynań takich ludzi nigdy nie dostałem "węża" co niestety zdarzało się ze strony kilkulatków pracujących w PSP.

Jozef998 - rozumię to co piszesz ale czy to jest nowy stary KG mnie to nie interesuje nie traktuję tego stanowiska personalnie i jest mi obojętne kto je zajmuje, ciągłość tej instytucji jest od 1992 roku i z przykrością stwierdzam, że każdy z KG sprzedawał nas - strażaków ratowników, za jakieś swoje interesiki. Choć muszę przyznać jak się zmiany na niekorzyść kroiły to p. Krzowsski wg mnie wyszedł jako nieliczny z twarzą choć odszedł.

Offline bartas 2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 05, 2007, 09:20:27 »
wkrótce spotkania nowego kg ze związkami myśle że przez moją organizacje związkową przekaże komendantowi potrzebe zagladania na forum.niestety z tego co wiem nie był on zwolennikiem przekazywania nie pewnych info tak jak to robił pan skomra siejąc tylko zamęt.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 05, 2007, 09:34:40 »
wkrótce spotkania nowego kg ze związkami myśle że przez moją organizacje związkową przekaże komendantowi potrzebe zagladania na forum.niestety z tego co wiem nie był on zwolennikiem przekazywania nie pewnych info tak jak to robił pan skomra siejąc tylko zamęt.

Wg mnie to dobrze, że nie przekazuje się informacji niepewnych bo one faktycznie wprowadzają zamęt, a tego mamy już dość w PSP.


Choć czasami można pospekulować :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2007, 20:34:28 wysłana przez fireman »

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 15, 2007, 17:35:31 »
I w pełni popieram mojego przedmówce. A tak na marginesie dobrze wiemy, że na forum puszczaja niektórym wodze fantazji i inne rzeczy. Kierownie się nim moze wypaczyc poglądy. Sygnał impuls to jest ale nie wykładnia.

Offline jozef998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Zaprośmy Pana Komendanta M.Kubiaka na forum!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 15, 2007, 22:52:20 »
fireman ja już nie pisze na temat nowego stopnia st ogn sztabowego bo każdy prawie każdy według mnie korpus podoficerów olał  :wacko:a co do byłego komendanta Kazimierza Krzowskiego to już nigdy tak dobrego fachowca człowieka i komendanta głównego w psp nie było nie będzie chyba że się myle i obym się mylił i prosze  wszystkich kolegów powyżej korpusu podoficerskiego o poważne docenienie tego korpusu nie tylko pod względem poklepania  :wub:jozef998