Autor Wątek: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??  (Przeczytany 7886 razy)

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 08, 2007, 10:14:40 »
Pochwale się ze wygralismy . Z powodu złych warunków atmosferycznych (spory deszcz) rozegrana tylko sztafeta i ze wzgledu na bezpieczeństwo zawodników odwołana została bojówka

Jak jest mozliwe rozegranie tylko sztafety  :huh: jezeli sie rozpoczely zawody to powinny zostac dokonczone.
W wypadku obfitych opadów rezygnuje sie ze sztafety bo tutaj mozna szybciej chycic kontuzje ale ze zrezygnowali z bojówki  :huh: przeciez to jest najwazniejsza konkurencja (nie ujmując nic sztafecie) i "wyrocznia czasów" -_- dziwie sie ze tak zrobiono , mozna bylo przeniesc zawody na inny termin w ostatecznosci.

Niemniej jednak gratuluje awansu i zycze dobrego wyniku na powiecie u nas gminne 27 maja.

Offline gaz 66

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 09, 2007, 09:27:23 »
zawody!!!, zawody!!!, przed zawodami kilkanaście razy na sucho i w niewielkim tempie i gdy każdy wie co ma robić /oczywiście bezbłędnie!/ to ze 3-5 razy na mokro, druhowie pamiętacie chyba że kiedyś jeszcze była musztra, dobrze było jak w drużynie byli chłopcy po wojsku, ale jak trafił się skład z 2-4 cywilami to były cyrki! jeśli chodzi o czasy to bojówka coś ok. 46-50 sek. mtp bez przeróbek i tuningów - zresztą uważam że rywalizacja powinna być trochę na wesoło chociaż zawody pokazują i są sprawdzianem umiejętności sekcji danej osp, zdarzały się pyskówki, pretensje, układy itp. sam w ciągu 27 lat "kariery w osp od strażaka poprzez kierowcę - mechanika do naczelnika i komendanta gminnego" nabiegałem się nie mało, dużo zależy od wcześniejszego spotkania się naczelników z osp i uzgodnienia - żadnego markowania kluczami /jak dokręcić to dokręcić W 110 i smoka!/, "uszlachetnianie" paliwa eterem i innymi dodatkami kończyło się czasem tak, że tłoki fruwały w powietrzu a potem był lament, że zepsuła się mtp i trzeba kasy na remont - pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów na zawodach .......... międzynarodowych.   

Offline vasilij zaitzsew

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 225
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2007, 22:38:38 »
W sztafecie robimy 58s-57s, bojowka regularnie ok 41s plus/minus 2s. Do zobaczenia na powiecie:)
"Błogosławiony jesteś Boże,który dajesz mi siłę i wolę walki.
Jesteś moją fortecą, moją ostoją i zbawieniem.
Jesteś moją tarczą."

Offline mariusz ksrg

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 15, 2007, 00:08:13 »
Dzięki za ciepłe słowa uznania dla nas,chociaż przegraliśmy z wami!wszyscy wiemy,że to znów pech nam przeszkodził!Musicie potrenować jeszcze,a napewno wynik będzie!Fakt,kręcimy nawet zajebiste czasy(57-58s z hakiem i 40-42s bojową,no ale kiedyś było 55.50 i 37.6),dużo roboty przed nami,bo poprzeczkę sobie wysoko postawiliśmy!Pozdrowienia dla wszystkich strażaków-ratowników ochotników i zawodowców!Pamiętajcie trening czyni mistrza,dozobaczenia na powiecie!17.06.2007 BYCHAWA jest do zdobycia!!!!!!:)życze Wam i sobie jak najmniej wyjazdów do akcji,a jak najwięcej doskonalenia umiejętności!Elo!

Offline kcichy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 16, 2007, 23:06:15 »
podzielam większość wypowiedzi,olać cały ten regulamin i dobrze się bawić.Jeśli ktoś chce trzymać się regulaminu to niech startuje w Austryjaku.

Offline fokusmok998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 06, 2007, 11:40:25 »
W mojej jednostce czas bojówki to 35 sek. i sztafeta rekord 51,34 lepiej się nie da :mellow:
Możecie wierzyć lub nie. Moja jednostka brała również udział w Mistrzostwach Polski w Parczewie w CTiF.
Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi w akcji.

Offline pilot

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 07, 2007, 16:55:51 »
Bojówka 41 (ssawna 13 sek.), sztafeta 56. Pozdrawiam.

sikor

  • Gość
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 07, 2007, 22:04:04 »
nasza drużyna w bojówce 34.00 a w sztafecie 1.23.00

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 08, 2007, 22:11:29 »
PANOWIE!!! Czas nie jest ważny!!!

Oglądnijcie TO koniecznie, to są dopiero zawody!!!

Ponad 8 minut – taki czas ale w jakim stylu!!!
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:59:51 »
PANOWIE!!! Czas nie jest ważny!!!
Oglądnijcie TO koniecznie, to są dopiero zawody!!!
Ponad 8 minut – taki czas ale w jakim stylu!!!


HEhehe goscie wygladaja na tym filmie jak jakies robocopy  ^_^ dowodca powiedzialby im isc w ogien to bez namyslu by poszli.
Wszystko robione w zajebistej musztrze ale to podbiegnie mnie rozwalilo :)
Za to goscie maja fajne pradownice i zajebiscie im szlo ich podlaczanie ,to mi sie podobalo najbardziej. I zeczywiscie tutaj nie czas byl najwazniejszy .


Offline vasilij zaitzsew

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 225
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 10, 2007, 15:00:18 »
Pilot
Cytuj
Bojówka 41 (ssawna 13 sek.), sztafeta 56. Pozdrawiam.

Przy takiej ssawnej powinniscei kręcić lepszy czas...chyba musicie dopracowac pompe. U nas przy ssawnie 14sek ( z wrzuceniem) mamy 38sek cala bojowke

_________________________________________________________

W mojej jednostce czas bojówki to 35 sek. i sztafeta rekord 51,34 lepiej się nie da :mellow:
Możecie wierzyć lub nie. Moja jednostka brała również udział w Mistrzostwach Polski w Parczewie w CTiF.

Chyba ten rekord w sztafecie to jeszcze byl wykręcony na starym regulaminie...

@ Połączono dwa posty. Nie piszemy post po swoim poście. Jeśli chcesz coś zmienić – dopisać użyj funkcji MODYFIKUJ. Patrz punkt 11 regulaminu. Pozdrawiam Moderator
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2007, 15:11:13 wysłana przez MGNACZUS »
"Błogosławiony jesteś Boże,który dajesz mi siłę i wolę walki.
Jesteś moją fortecą, moją ostoją i zbawieniem.
Jesteś moją tarczą."

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: Jakie czasy uzyskują na zawodach wasze drużyny??
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 10, 2007, 21:28:17 »
Pamiętajcie trening czyni mistrza,dozobaczenia na powiecie!17.06.2007 BYCHAWA jest do zdobycia!!!!!!:)życze Wam i sobie jak najmniej wyjazdów do akcji,a jak najwięcej doskonalenia umiejętności!Elo!


Zawody powiatowe (powiatu lubelskiego) 17.06.2007 odbędą sie nie w Bychawie ale w Bełżycach z powodu remontu bychawskiego stadionu. Ktoś z tutaj obecnych jeszcze może startuje???
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........