Autor Wątek: Która szkoła?  (Przeczytany 9628 razy)

Offline ktos123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 01, 2007, 20:38:57 »
ja osobiscie uwazam ze szkola w Krakowie jest najlepsza i chyba najwiecej kandydatow jest do tej szkoly ale warto probowac

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 01, 2007, 22:05:04 »
ktos123 a ja uważam, że Ty tak uważasz, ponieważ uważa tak Twój chłopak, który tam jest, nieprawdaż?? -_-  -_-  -_-

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline ktos123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 02, 2007, 16:49:55 »
ktos123 a ja uważam, że Ty tak uważasz, ponieważ uważa tak Twój chłopak, który tam jest, nieprawdaż?? -_-  -_-  -_-
nie nieprawdaż ze uwazam tak bo jest tam moj chlopak,uwazam ze ta szkola jest najlepsza bo wiele o niej wiem a po drugie to razem z moim chlopakiem uwazalismy zeby wlasnie tam szedl bo szkola ta jest najlepsza.Razem to uzgodnilismy :mellow:

Archon

  • Gość
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 02, 2007, 16:54:01 »
Przedstaw choć jeden powód dla którego uważasz iż szkoła w Krakowie jest najlepsza?

Grześ89

  • Gość
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 02, 2007, 17:33:40 »
Cytuj
nie nieprawdaż ze uwazam tak bo jest tam moj chlopak,uwazam ze ta szkola jest najlepsza bo wiele o niej wiem a po drugie to razem z moim chlopakiem uwazalismy zeby wlasnie tam szedl bo szkola ta jest najlepsza.Razem to uzgodnilismy
nie jest to takie proste że se wybierasz szołe składasz papiery i idziesz (iśc to można do lasu na grzyby) chciałbym poznac prawdziwą droge twego chłopaka do SA kraków

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 02, 2007, 17:43:45 »
ktoś123...ale jakiś konkretny powód no... może zaplecze dydaktyczne? a może fachowość? no jakieś konkrety!bo jak narazie to mało jest maślane a róża jest różana...a może w czym są od niej gorsze inne szkoły?? :huh:   -_-  -_- pozdrawiam:)

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline ktos123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 02, 2007, 19:08:11 »
ktoś123...ale jakiś konkretny powód no... może zaplecze dydaktyczne? a może fachowość? no jakieś konkrety!bo jak narazie to mało jest maślane a róża jest różana...a może w czym są od niej gorsze inne szkoły?? :huh:   -_-  -_- pozdrawiam:)
nie powiem ze szkoly tamte sa gorsze.. kazdy ma swoje zdanie na ten temat.Ja uwazam ze w szkole tej mają dobrze wyszkoloną kadre ktorzy ich przygotowywują do tej pracy,uwazam ze Krakow jest ciekawszy od innych miast..jest to rowniez jakies wyzwanie poniewaz do tej szkoly jest najwiekszy nabor wiec ci co sie dostali moga byc dumni z siebie postawili sobie wysoka poprzeczke,ale glownym powodem dla mnie jest to ze kadeci sa dobrze przygotowywani do swojego zawodu,maja odpowiednia dyscypline odpowiednie szkolenia,szprzety do cwiczen ktorych chyba nie brakuje,wlasny poligon,nauke,wyjazdy,i przede wszytskim mile otoczenie mozna by wymieniac i wymieniac:)
___________________________________________________________________

Cytuj
nie nieprawdaż ze uwazam tak bo jest tam moj chlopak,uwazam ze ta szkola jest najlepsza bo wiele o niej wiem a po drugie to razem z moim chlopakiem uwazalismy zeby wlasnie tam szedl bo szkola ta jest najlepsza.Razem to uzgodnilismy
nie jest to takie proste że se wybierasz szołe składasz papiery i idziesz (iśc to można do lasu na grzyby) chciałbym poznac prawdziwą droge twego chłopaka do SA kraków
Prawdziwą drogą jest wysiłek psychiczny i fizyczny..ciezka praca i to bardzo ciezka praca to jest droga do tego aby to osiągnąć i własnie tak bylo z moim chlopakiem

@ MODYFIKUJ!!

______________________________________________________________________

widze ze moja opinia wzbudzila wiele kontrowersji ja napisalam sowje zdanie,ale sami zobaczcie na sondaz ktora ze szkol jest najlepsza jest tak wynik pokazany...kazdemu moze odpowiadac co innego niektorzy widza wieksze zalety w poznaniu czy czestochowie wiec mysle zeby nie brac sobie az tak do serca mojego zdania kazdy ma prawo do wlasnej opini na ten temat..a ja trzymam kciuki za wszytskie takie szkoly i gratuluje tym ktorzy sie tam ucza:)pozdrawiam

Nie wzbudziła kontrowersje tylko nie piszemy post po swoim poście!!! Użyj funkcji modyfikuj!!!
Zapraszam do przeczytania Regulaminu Forum.

« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2007, 19:22:50 wysłana przez MGNACZUS »

zeyb0r

  • Gość
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 02, 2007, 20:17:11 »
Cytuj
ale glownym powodem dla mnie jest to ze kadeci sa dobrze przygotowywani do swojego zawodu,maja odpowiednia dyscypline odpowiednie szkolenia,szprzety do cwiczen ktorych chyba nie brakuje,wlasny poligon,nauke,wyjazdy,i przede wszytskim mile otoczenie mozna by wymieniac i wymieniac:)
   to co wymienilas jest chyba wszedzie co nie?? :huh: ^_^ a nie tylko w tak przez Ciebie faworyzowanym Krakowie...

Offline ktos123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 02, 2007, 20:31:19 »
Cytuj
ale glownym powodem dla mnie jest to ze kadeci sa dobrze przygotowywani do swojego zawodu,maja odpowiednia dyscypline odpowiednie szkolenia,szprzety do cwiczen ktorych chyba nie brakuje,wlasny poligon,nauke,wyjazdy,i przede wszytskim mile otoczenie mozna by wymieniac i wymieniac:)
   to co wymienilas jest chyba wszedzie co nie?? :huh: ^_^ a nie tylko w tak przez Ciebie faworyzowanym Krakowie...
ej kurde zejdzcie ze mnie ok?to jest moje zdanie widze ze jezeli komus sie powodzi to inni musza dokuczac z tego powodu...

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 02, 2007, 20:43:13 »
Cytuj
ale glownym powodem dla mnie jest to ze kadeci sa dobrze przygotowywani do swojego zawodu,maja odpowiednia dyscypline odpowiednie szkolenia,szprzety do cwiczen ktorych chyba nie brakuje,wlasny poligon,nauke,wyjazdy,i przede wszytskim mile otoczenie mozna by wymieniac i wymieniac:)
   to co wymienilas jest chyba wszedzie co nie?? :huh: ^_^ a nie tylko w tak przez Ciebie faworyzowanym Krakowie...
ej kurde zejdzcie ze mnie ok?to jest moje zdanie widze ze jezeli komus sie powodzi to inni musza dokuczac z tego powodu...
jeżeli komuś sie powodzi?  :huh: ale o czym tutaj mowa? jejku, jak nazwa wskazuje (edit: dyskusje strażaków...") to się dyskutuje, słuchaj skoro napisałaś o krakowie to musisz miec na podstawie czegos wyrobione zdanie, a ja tylko pytam jakie ono jest, czy to dziwne? nie cieszy Cie to że ktoś chce poznać Twoją opinię oraz jest nią zainteresowany? i nikt na Tobie nie siedzi... a o dokuczaniu to całkowicie mowy nie ma...
a propos miłego otoczenia... no nie wiem czy na unitarce było tak miło...

mówię Ci wrzuć na luz.... po co sobie nerwy targać, ciśnienie podnosić  ^_^  ^_^  ^_^ to tylko lekka wymiana opinii... a skoro Twój chłopak tam jest....

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline ktos123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 03, 2007, 19:04:33 »
z jednej strony napisalas ok ale z drugiej jednak chcialas mi dokuczyc  wiec nie wiem do czego dazysz ale ja juz nie mam zamiaru sie wypowiadac i tlumaczyc:)

mówię Ci wrzuć na luz.... po co sobie nerwy targać, ciśnienie podnosić  ^_^  ^_^  ^_^ to tylko lekka wymiana opinii... a skoro Twój chłopak tam jest....
[/quote]

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 03, 2007, 20:17:44 »
nikomu nie chciałam dokuczyć i nie wymagam żadnego tłumaczenia, mnie sie nie trzeba spowiadać. do czego dążę? Żeby się konkretnie wypowiadać na dany temat tudzież dyskutować. Chodzi mi konkretnie o informacje, bo niby masz zdanie ale uzasadnienie to już kiepsko, niepotrzebnie cały czas podpierasz się wersją, że Twój chłopak jest w SA. wiesz coś to ok, nie neguję Twojej wiedzy ponieważ możesz takową posiadać, ale na przyszłość zrób z niej większy użytek. A jeśli zabrzmiało to dokuczliwie to przepraszam. no i nie rozumiem tego "powodzenia" ani o kogo chodzi, czy powodzi się Tobie czy Twojemu chłopakowi...?  Jeśli z kolei chodzi o wypowiadanie się, to jest to forum publiczne i nikt nie ma zamiary Tobie zabraniać się wypowiadać, każdy ma równe prawo do ujawnienia swojej opinii ale musi się liczyć z odzewem, z którym Ty się spotkałaś czy to z mojej czy innych strony...tzw "dyskusja"

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2007, 20:21:30 wysłana przez agusiaczek »

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 04, 2007, 10:10:56 »
Moze wymiencie sie nr gg albo mailami i kludzcie sie prywatnie  a nie na forum ..........




Co do szkoł w Kraku maja dobra druzyne ratownikow pokazala co potrawi na zawodach w tym roku na kortowie w OLS 

Offline bonluk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 05, 2007, 14:32:34 »
Dlaczego szkoła w Krakowie jest najlepsza już wyjaśniam. Po pierwsze jest tu najlepsza praktyka jaką tylko mogą dostać młodzi kadeci ponieważ szkoła ta ze wszystkich szkół posiada własny rejon na którym jeżdżą do realnych akcji a nie jak w innych szkołach do posprzątania po wypadku. Wychodząc po szkole masz jakieś doświadczenie i pojęcie na temat sprzętu
Po drugie bardzo dobra baza  sprzętowa oraz dobrze wyposażony poligon.
Po trzecie pokoje i sprawy związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem prawie idealne.
Po czwarte naprawdę jest od kogo się uczyć chodzi mi o kadrę, ale nie cała  np. Ratownictwo Medyczne w tym roku I miejsce na mistrzostwach polski gdzie startowały same zespoły pogotowia ratowniczego a nasz zespół był jedyny strażacki i wymiótł konkurencję z resztą nie pierwszy raz
Po piąte miasto Kraków

Offline ktos123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 05, 2007, 15:32:17 »
o widze ze mamy taka sama opinie na ten temat :)moze to dotrze  do niektorych:)

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 05, 2007, 18:14:49 »
krótko i na temat: SA PSP KRAKÓW
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Archon

  • Gość
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 06, 2007, 15:22:46 »
Do której szkoły zamierzasz startować,w roku 2008/2009? pytanie do wszystkich zainteresowanych,serdecznie zapraszam do oddawania głosów!!!

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Która szkoła?
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 08, 2007, 15:51:41 »
Dlaczego szkoła w Krakowie jest najlepsza już wyjaśniam. Po pierwsze jest tu najlepsza praktyka jaką tylko mogą dostać młodzi kadeci ponieważ szkoła ta ze wszystkich szkół posiada własny rejon na którym jeżdżą do realnych akcji a nie jak w innych szkołach do posprzątania po wypadku. 

Co do tego to w Poznaniu kadeci tez maja swoj rejon i jezdza na akcje i napewno nie tylko do zabezpieczenia czy zamiatania... ^_^


Po trzecie pokoje i sprawy związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem prawie idealne.


Zarcie w Poznaniu tez jest spoko (schaboszczak min raz w tyg ^_^) a pokoje na poziome internatu albo akademika tak wiec pewnie jak i w Krakowie (no chyba ze  tam ja DVD i plazy 42" cale w pokojach) -_-


Po piąte miasto Kraków


Po piate miasto Poznan -_- i bardzo przyjaznie nastawione do kadetow poznanianki :wub:


pozdro