Autor Wątek: Życiorys  (Przeczytany 2997 razy)

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Życiorys
« dnia: Kwiecień 22, 2007, 18:38:36 »
Witam!

W jakiej formie ma być napisany życiorys do szkoły aspirantów PSP? W formie oficjalnego CV, tak jak do pracy, czy w formie listu, np.:
Urodziłem się dnia... w... Szkołę podstawową skończyłem w [nazwa miejscowości] gimnazjum w [nazwa miejscowości]itd.

Proszę o info osoby, które wiedzą jak to ma wyglądać. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Życiorys
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2007, 19:01:19 »
a gdzie to pisze zeby podanie załaczac??
mi sie wydaje ze trzeba tylko podanie im wyslac, a potem zaswaidczenie lekarskie i ankiete..

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Życiorys
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2007, 19:02:16 »
obojetne i tak czyta to tylko dowodca kompani a reszta bez urazy leje nato  tak bylo u mnie zyciorys nie ma znaczenia przy przyjeciu a na badaniach psychologicznych trzeba napisac życiorys i tu sie radze przyłożyć mam nadzieje ze pomoglem
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2007, 19:04:33 wysłana przez lukaszp »

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Życiorys
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2007, 19:04:52 »
a nie przepraszam, jest na samym dole miejsce na zyciorys, tam gdzie jest podanie.
sory

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Życiorys
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2007, 19:08:23 »
firehunter zaswiadczenia lekarskiego nie wysylasz bo po co musisz je miec przy przystapieniu do egzaminu bo jak nie bedziesz mial to kicha

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Życiorys
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2007, 19:12:15 »
wiem, spoko.
myslicie ze lepiej beda patrzec na to ze naleze do OSP i ze mam ukonczone jakies kursy specjalistyczne??

h!@#$owo ze podwyzszyli ilosc pkt za kat C. teraz jest 10 pkt. mam mniejsze szanse  :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2007, 19:49:46 wysłana przez FireHunter »

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Życiorys
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2007, 07:57:22 »
10 punktów za prawko kategorii B+C to jest nic przy 200 punktach możliwych do zdobycia z teorii i 54 ze sprawnościówki. To nie to jak dostanie się z ulicy, że za każdy kurs, członkowstwo w OSP itp. masz po kilka punktów. Więc nie ma się co przejmować. Pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"