Autor Wątek: Straż to MY  (Przeczytany 1242 razy)

Offline szakal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Straż to MY
« dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:36:05 »
W związku ze zbliżającym się dniem Strażaka,chcę przypomnieć że Straż to MY(PB) a nie wy(ludzie pracujący w straży pożarnej).Piszę te słowa bowiem mam już dosyć sytuacji w straży,ciągłe robienie z nas woła,nadgodziny,podwyżki i traktowanie PB przez KG jako piąte koło.W dzień strażaka jak zawsze będziecie siebie honorować medalami i orderami tylko pytam za co??!!!  :angry:Za siedzenie osiem godzin za biurkiem ,w między czasie wkurwicie sporo ludzi z PB bzdurnymi pomysłami i z poczuciem dobrze spełnionego  ^_^ obowiązku udacie się do domu.Żygać mi się chce na samą myśl o was biedaki :wacko:

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Straż to MY
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:49:17 »
W związku ze zbliżającym się dniem Strażaka,chcę przypomnieć że Straż to MY(PB) a nie wy(ludzie pracujący w straży pożarnej).Piszę te słowa bowiem mam już dosyć sytuacji w straży,ciągłe robienie z nas woła,nadgodziny,podwyżki i traktowanie PB przez KG jako piąte koło.W dzień strażaka jak zawsze będziecie siebie honorować medalami i orderami tylko pytam za co??!!!  :angry:Za siedzenie osiem godzin za biurkiem ,w między czasie wkurwicie sporo ludzi z PB bzdurnymi pomysłami i z poczuciem dobrze spełnionego  ^_^ obowiązku udacie się do domu.Żygać mi się chce na samą myśl o was biedaki :wacko:
Kolego daj juz spokój z tymi podziałami i przestań poróżniać strażaków. Wiemy już od dawna jak jest i nie potrzeba nowych postów w tym temacie. Ajaxie jeśli możesz zamknij ten temat. To żałosne.........
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline KaZa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Straż to MY
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:51:48 »
troszeczkę spokojniej i nie generalizuj!! każdy widzi jak jest i co się dzieje ale mówienie, że Straż to tylko PB to lekka przesada, ponieważ bez biura nie istniałby PB jak i na odwrót ^_^ ktoś musi robić papierkową robotę - niestety -_-

Choć jak sobie pomyśle co się będzie znowu działo w maju to nic tylko śmiać mi sie chce ^_^ no ale co z tego, że my sobie ponarzekamy jak i tak będzie jak było :angry:

Popieram pomysł Kol. Ogniowy...