Autor Wątek: Kurs podoficerski w Częstochowie (dzielcie się wrażeniami tymi dobrymi i złymi)  (Przeczytany 51547 razy)

Offline intruder

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • wszystko jest trudne zanim stanie się proste
szczerze piszac to wierzyc sie nie chce,zeby w csp tak było. przecie to wszysttko miało sie zmienic jak komendent D przejął szkołę. miała byc nauka poziom i podnoszenie prestizu bo za pani rakowskiej to ponoc było dno dziadostwo , bałagan i ciągły przymus pracy. na kadre tez wtedy nazekano ,ze wymaga itd . zreszta moze cos w tym jest bo panu D kadra wypływa na woj slaskie oraz coraz wiecej kadry ucieka ze szkoły w Polske. moze nie ma kto prowadzic juz kursów podoficerskich bo jak sami młodzi niedoświadczeni zostali to co oni mogą nauczyc - teorii? dla podoficera raczej liczy sie praktyka.

Offline przemo07

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Ależ kolego nie dziwie się że uciekają.....!!1Praktyka podoficer niejeden praktykę ma w korpusie szeregowych większą jak niejeden oficer wiec o czym tu mówimy !!!!Praktyka ten kurs powinni skrócić a nie ludzie dorośli ,którzy mają rodziny, dzieci ze mną był kolega 45 lat w korpusie szeregowych  14 lat z i po 14 roku wysyłają go na podoficerkę bo taki maja w komendzie regulamin wiec o czym ty rozmawiasz,  szkoda gadać słuchaj byłeś w tek szkole wiesz jak tam traktują zapomniałem gdybyś był i miał choć troszke szacunku i honoru to byś tak nie pisał. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2009, 21:16:32 wysłana przez przemo07 »

Offline przemo07

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
ok
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2009, 15:33:32 wysłana przez przemo07 »

Offline intruder

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • wszystko jest trudne zanim stanie się proste
nie wiem co ma szacunek i honor do mojej konkluzji ,ze w szkole uczą niedoswiadczeni młodzi ludzie? czytaj ze zrozumieniem przemo07 , bo wydaje mi sie ,że chodzi nam o to samo.

Offline przemo07

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
ok jak tak mówisz !!!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2009, 15:34:10 wysłana przez przemo07 »

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
WITAM
Panowie dobre wieści.
W CS zmienił się komendant.http://www.cspsp.pl/pokaz_artykul/?id_article=403
 Mam nadzieje że nowy gospodarz wprowadzi odpowiedni porządek w tej szkole.
 Z mojej strony życzę nowemu Komendantowi wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i  zawodowym. :straz:
Pozdrawiam

Offline intruder

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • wszystko jest trudne zanim stanie się proste
mysle ,ze zmiany w szkole nastapia na lepsze. komendant w pare tygodni powinien wyłapac wazeliniazy i lewusów, którzy tak godnie reprezentowali szkołę za czasów pana D. przyczyniajac sie do tego ,ze skoła od 3 lat stała praktycznie w miejscu.

Offline orfeusz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kurs podoficerski w Częstochowie (dzielcie się wrażeniami tymi dobrymi i złymi)
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 12, 2009, 13:09:00 »
Witam. Mam takie pytanie jak wygląda sprawa parkowania prywatnego samochodu w CS PSP w Częstochowie?Właśnie się tam wybieram.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Offline andrzej_20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
    • OSP Wymiarki
Odp: Kurs podoficerski w Częstochowie (dzielcie się wrażeniami tymi dobrymi i złymi)
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 12, 2009, 14:49:19 »
Dotychczas elewi nie mogli parkować na terenie CS.

Offline orfeusz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kurs podoficerski w Częstochowie (dzielcie się wrażeniami tymi dobrymi i złymi)
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 12, 2009, 22:59:48 »
A morze w pobliżu jest jakiś parking,a morze u kogoś można by zaparkować oczywiście nie za darmo.

Offline andrzej_20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
    • OSP Wymiarki
Odp: Kurs podoficerski w Częstochowie (dzielcie się wrażeniami tymi dobrymi i złymi)
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:14:16 »
Z tego co widziałem to elewi parkowali u ludzi mieszkających obok szkoły na podwórkach  -_-

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Kurs podoficerski w Częstochowie (dzielcie się wrażeniami tymi dobrymi i złymi)
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 13, 2009, 11:17:57 »
w cenie 50 zl za miesiąc =p
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 15:09:21 wysłana przez z1ma »
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

Offline Kluza

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Wiceprezes i dowódca Zastępu
Odp: Kurs podoficerski w Częstochowie (dzielcie się wrażeniami tymi dobrymi i złymi)
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 13, 2009, 18:30:38 »
moglibyscie mi powiedziec ile trwa taki kurs na podoficera? ile kosztuje itd
pewnego razu umówiłem się z piękną kobietą. ubrałem najlepszy ciuch , najlepszy perfum i kupiłem kwiatka. idąc na miejsce spotkania usłyszałem syrenę. Rzuciłem kwiatka w błoto i pobiegłem do remizy , skąd wyjechaliśmy na pożar. dziewczyna się na mnie obraziła i już nigdy więcej ze mną nie umówiła. koledzy mieli mnie za największego frajera. jak mogłem tak postąpić? ja odpowiedziałem : " gdyby taka sytuacja się powtórzyła zrobiłbym to samo! i nigdy w życiu bym tego nie żałował !" Powołanie..

Offline orfeusz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kurs podoficerski w Częstochowie (dzielcie się wrażeniami tymi dobrymi i złymi)
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 13, 2009, 19:03:31 »
Ja zaczynam 27-08-2009 a koniec jest 25-11-2009.

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: Kurs podoficerski w Częstochowie (dzielcie się wrażeniami tymi dobrymi i złymi)
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 13, 2009, 19:25:01 »
To za jakiś czas podzielisz się wrażeniami , zwłaszcza że zmienił się Komendant szkoły więc można spodziewać się poprawy.
Pozdrawiam i aby do 25 listopada. :straz:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2009, 20:12:34 wysłana przez robert28 »

Offline strazakg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 396
A jak wrażenia po ostatnim kursie podoficerskim? Zaszły jakieś zmiany?
Co tu nikt nic nie pisze??? Nie ma kursów podoficerskich w CSPSP?
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 23:27:53 wysłana przez strazakg »