Autor Wątek: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!  (Przeczytany 4603 razy)

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:37:46 »
WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI!!

Na kończącej się właśnie konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie MSWiA podana została do publicznej wiadomości informacja, że Pan st. bryg. dr inż. Witold SKOMRA podał się do dymisji!! Wraz z nim do dyspozycji kierownictwa MSWiA podała się spora grupa z obecnego kierownictwa PSP. Wszystkich nie będę wymieniał dodam tylko, że jego zastępcy nadbryg. Wiesław LEŚNIAKIEWICZ i bryg. mgr inż. Janusz WINIARSKI również złożyli stosowne oświadczenia w sprawie.
Powodów, dla których podjęli takie decyzje niestety nie podali. Odpowiedzi na zadawane pytania przez dziennikarzy padały bardzo wyrachowane i wymijające – jednym słowem „o powodach naszej decyzji dowiecie się Państwo innym razem”.
Jednocześnie chcę dodać, że Pan Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Janusz Kaczmarek miał bardzo głupią i zaskoczoną minę… Jedyne, co powiedział na zakończenie to to, że obecna sytuacja jest dla niego trudna i zastanawia się czy przypadkiem zmiana faz księżyca i intensywna aktywność słońca nie miały wpływu na takową decyzję. Wyjaśnił on także, że naukowcy ostrzegali MSWiA, że w dniu dzisiejszym ziemia przetnie orbitę komety a pozostawiony przez jej warkocz pył kosmiczny może mieć wpływ na postępowanie ludzi w dniu dzisiejszym. Zapowiedział na koniec, że swoją decyzję przedstawi w dniu jutrzejszym. Wstał i wyszedł bez odpowiedzi na pytania.
Na koniec dodam, że konferencja została zorganizowana w zupełnie innej sprawie!!
Oglądam dalej TV może coś powiedzą więcej.


„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2007, 13:20:10 »
Niestety, to tylko prima aprilis, a mogło być tak pięknie ^_^

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2007, 13:26:33 »
Dobra Panowie poddaję się!!! Nie nadążam z „CENZURĄ” wątku, czyli usuwaniem wpisów demaskujących, że to z okazji 1 Kwietnia!!
Szacunek dla kolegów Aladyn, Ogn.Fox, gryf79, kz69. Oni również napisali, o co biega.
Powiem tyle podobny temat na innym branżowym forum nie strażackim (chyba przed rokiem) wywołał ogromną dyskusję!!
To oznacza, że STRAŻAKI to nie głupie chłopaki!!
Pozdrawiam!!
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2007, 13:58:25 »
I znają rzeczywistość. JEKG został powołany w konkretnym celu, cel nie został osiągnięty i oby nie został.

Offline kz69

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2007, 14:29:21 »
Mgnaczus
Z żartami primaaprylis to nie takie proste.
Kilka lat temu zastosowałem żart wobec żony : stary numer - kradzież rowerów z komórki - nie zorientowała się pobiegła sprawdziła .
Za dwa tygodnie żart się sprawdził.
No , ale nie szukajmy analogii  :mellow:
Pozdr
Wszystko jest trudne zanim stanie się proste.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2007, 19:12:55 »
A ja bardziej potraktowałem to jako pobożne życzenia, ale jak wiadomo cuda się nie zdarzają a i trudno się od koryta oderwać.
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline strazakRob

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2007, 23:09:26 »
Cudowny sen MGNACZUS , szkoda tylko że się obudziłeś.
Gdy obowiązek wezwie mnie tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj bym życie ludzkie ocalił.
Pozwól niech dziecko póki czas z płomieni cało wyniosę.
Przerażonego starca daj ustrzec przed strasznym losem.  Daj Panie, czujność abym mógł najsłabszy słyszeć krzyk  Daj sprawność i przytomność bym ugasił pożar w mig.  Swe powołanie pełnić chcę i wszystko z siebie dać. A jeśli taka wola Twa bym życie dał w ofierze.  Ty bliskich mych w opiece miej, o to Cię proszę szczerze.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2007, 23:27:09 »
jakbym nie miał kalendarza i nie wiedział, że jest 1 kwietnia to intuicja podpowiadała by mi, że MGNACZUS coś brał....:):) Ale to tylko 1 kwietnia

Offline piotrfire

  • PSK
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Już emeryt
Odp: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2007, 02:26:26 »
Ech ..... a przed chwilą zrobiło się tak fajnie , powiem nawet że byłem szczęśliwy
ab alio exspectes, alteri quod feceris

Offline chyba_uczciwy

  • Chyba Uczciwy
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: UWAGA!! Dymisja kierownictwa KGPSP!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 02, 2007, 08:14:01 »
Ja z zasady w nic nie wierzę, bo nasi wielcy i mali szefowie nie wiedzą chyba kiedy jest primaaprilis (jak sama nazwa wskazuje) i cały rok nam serwują żarty i żarciki ;) niemniej bardzo miło było przeczytać tą wiadomość.

Pozdrawiam  wszystkich