Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Nowy przepis kwalifikacyjny

<< < (3/3)

grzela:
–   7,45 zł. na sfinansowanie stworzonego dodatku za służbę pełnioną w stanowisku kierowania komendanta głównego, komendanta wojewódzkiego i komendanta powiatowego (miejskiego) Państwowej Straży Pożarnej,
tyle dostaliśmy dodatku za służbę wg nowego projektu

karolek998:
Witam, z pisma o spotkaniu wynika że nastapiły zmiany w grupach ( niewielkie i nie dotyczace NAS DYSPOZYTORÓW) kolejne spotkanie po swiętach. Co ze zmianami w grupach dotyczacych PSK/PA bo nie wiem czy dodatek -7,45 wchodzi do pensji na stałe i czy będzie doliczany do emerytury? Bo jak nie to nic nowego tylko mkarne grosze:(:( Kiedy zmiany w grupach dla dyspozytorów??????

Ajax:

--- Cytat: karolek998 w Kwiecień 07, 2007, 14:09:06 ---Witam, z pisma o spotkaniu wynika że nastapiły zmiany w grupach ( niewielkie i nie dotyczace NAS DYSPOZYTORÓW) kolejne spotkanie po swiętach. Co ze zmianami w grupach dotyczacych PSK/PA bo nie wiem czy dodatek -7,45 wchodzi do pensji na stałe i czy będzie doliczany do emerytury? Bo jak nie to nic nowego tylko mkarne grosze:(:( Kiedy zmiany w grupach dla dyspozytorów??????

--- Koniec cytatu ---

Sorry ^_^, ale szlag mnie trafia jak czytam <dyspozytorów>, chyba PKP, PKS, Komunikacji Miejskiej, itp. Zobacz jak masz napisane w Zakresie obowiązków, itd. Może jestem przewrażliwiony, ale "tak to się zwykle zaczyna" :angry:
Pozdr.

karolek998:
Witam, czy coś słychać w przepisie o kwalifikacjach? Czas ucieka, mamy maj i cisza? Jak z grupami dla obsad PA/PSK. czy skończy się na obietnicach a grupy zaszeregowania pozostana niezmienione? Ale na pocieszenie dostaniemy kolejne obowwiazki do wykonywania jako obsada dyzurna PA/PSK - to juz moja ironnia, sorki ale powoli coś mnie zaczyna trafiać::(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej