Autor Wątek: Drogie prezenty dla kadry  (Przeczytany 3639 razy)

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Drogie prezenty dla kadry
« dnia: Marzec 29, 2007, 13:02:00 »
Panie Komendancie!!! Eddie już rozpoczął wątek o wykorzystywaniu strażaków jako taniej siły roboczej.Swojego czasu w trakcie rozbudowy szkoły, sami byliśmy świadkami jak grupy strażaków zasuwały na budowie ale ja nie o tym!!!Darmowa :huh: praca na rzecz PSP to przecież zaszczyt :huh:.Ale wyszukane formy prac zaliczeniowych jak np.zrzuta na oprogramowanie lub komputer;cytuję innego wykładowcę "jeśli kupicie moją książkę to będzie lżej na egzaminach;przecież dla was-kursantów to pestka zrzucicie się po około 80 PLN i jakoś się dogadamy.No jasne 40 ludzi po 8 dyszek i jest ładna kwota.Oczywiście nie do rączki ale przez pośrednika i na wskazane konto!!!!!Nie chce mi się dalej pisać!!! Swojego czasu miałem ochotę pchnąć to do mediów ale jakoś się na to nie zdobyłem...Nie można w tym przypadku twierdzić że wszyscy są BEEEEE...ale są takie śmierdzące przypadki.Jeśli znacie takie przypadki to podzielcie się z nami.POZDRAWIAM CAłą BRAć STRAżACKą

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Drogie prezenty dla kadry
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2007, 13:11:57 »
To nie tylko w strazy tak jest "drogie prezenty" by nie powiedziec łapówki sa na porzadku dziennym niestety i to w wielu miejscach i jak piszesz na studiach , egzaminach sa takowe przypadki i to nie odosobnione przypadki - osobiscie spotkałem sie z zaszczytem  kupienia ksiazki pana X by bylo "latwiej" ale byla i druga strona medalu nie masz wymażonego podrecznika to nie zdasz  :wacko: prosta metoda na zwiekszenie nakłdau i wieksza kase.

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Drogie prezenty dla kadry
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2007, 13:19:29 »
No tak tylko książka zaznaczam ta sama książka w księgarni kosztowała 32 pln a u pana x 50 pln i znacznik w dzienniku że kupiona u niego.Pozdrawiam wolickiego1.

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Drogie prezenty dla kadry
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2007, 13:26:02 »
Oczywiscie ze tak  ^_^ cena za ksiazke adekwatna do przedmiotu .
U nas bylo lepiej kupowałeś od pana Y i przychodziłes na zaliczenie z ksiazka pana X i tak jak mowisz byl sobie + w dzienniczku a potem indeksiki złozyc i wyjsc z pokoju  :rolleyes: ale kicha.
No ale coż podązaj za stadem - inaczej - spróbuj sie wyłamac a bedziesz miał jeszcze smród niezły :angry: .
pozdrawiam sly !!!

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 611
Odp: Drogie prezenty dla kadry
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2007, 13:26:31 »
Panie Komendancie!!! Eddie już rozpoczął wątek o wykorzystywaniu strażaków jako taniej siły roboczej.Swojego czasu w trakcie rozbudowy szkoły, sami byliśmy świadkami jak grupy strażaków zasuwały na budowie ale ja nie o tym!!!Darmowa :huh: praca na rzecz PSP to przecież zaszczyt :huh:.Ale wyszukane formy prac zaliczeniowych jak np.zrzuta na oprogramowanie lub komputer;cytuję innego wykładowcę "jeśli kupicie moją książkę to będzie lżej na egzaminach;przecież dla was-kursantów to pestka zrzucicie się po około 80 PLN i jakoś się dogadamy.No jasne 40 ludzi po 8 dyszek i jest ładna kwota.Oczywiście nie do rączki ale przez pośrednika i na wskazane konto!!!!!Nie chce mi się dalej pisać!!! Swojego czasu miałem ochotę pchnąć to do mediów ale jakoś się na to nie zdobyłem...Nie można w tym przypadku twierdzić że wszyscy są BEEEEE...ale są takie śmierdzące przypadki.Jeśli znacie takie przypadki to podzielcie się z nami.POZDRAWIAM CAłą BRAć STRAżACKą

Kodeks postępowania karnego nakłada "społeczny obowiązek" na każdego, kto dowiedział się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, powiadomienia o tym policji lub prokuratury (art. 304 par.1).

« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2007, 13:29:37 wysłana przez strazak998 »

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Drogie prezenty dla kadry
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2007, 13:29:25 »

Kodeks postępowania karnego nakłada "społeczny obowiązek" na każdego, kto dowiedział się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, powiadomienia o tym policji lub prokuratury (art. 304 par.1).

Tak tylko jak to udowodnisz :huh: nikogo nie złapiesz bo jest przez posrednika .

Offline sam998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Drogie prezenty dla kadry
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2007, 19:53:07 »
po nitce do kłębka, a pośrednik to ślepy i głuchy był????

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Drogie prezenty dla kadry
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 29, 2007, 19:57:32 »
Tak tylko jak to udowodnisz :huh: nikogo nie złapiesz bo jest przez posrednika .
Jak nie możesz udowodnić, to jest to tylko pomówienie. Niestety.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2007, 15:57:32 wysłana przez piotr998 »
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline rafaello

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Drogie prezenty dla kadry
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 04, 2007, 20:55:17 »
to jest nic w porównaniu z prezentami dla NCZ ppszkolnych  w cspsp lubi chłop 40%

kacper88

  • Gość
Odp: Drogie prezenty dla kadry
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2007, 20:39:54 »
                        Nie ma takiego kto nie lubi prezentów, przypomniała mi się historia z wojska kiedy odchodził na emeryturę stary komendant, no to do domu odwoziliśmy go na cztery samochody, nawet zabrał niedojedzone półmiski, dobry lisek chytrusek.
A u na naszym podwórku przed egzaminami i ćwiczeniami wykładowcy choć nie wszyscy  ale większość lubiła dostawać prezenty i flaszki. To nie jest najlepsza metoda edukacyjna.Choć są tacy którzy to promują.