Autor Wątek: List otwarty  (Przeczytany 21445 razy)

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 07, 2007, 08:41:09 »
No dobra - wysłałem pod wszystkie adresy podane przez kivlow.
Jakbyście mieli jeszcze jakieś @ to dawajcie   i ślijmy maile.
A proszę:

widzowie@tvn.pl, biuro@janrokita.pl, przeglad@przeglad-tygodnik.pl, Ryszard.Kalisz@sejm.pl, marek.biernacki@sejm.pl, listy@superexpress.pl, redakcja@rmf.fm, contact@agora.pl, widzowie@tvp.pl, gosc@radiozet.com.pl, j.czarnecki@radiozet.com.pl, redakcja@eFakt.pl, redakcja@trybuna.com.pl, kraj@naszdziennik.pl 
Wesołych Świąt.
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline arters

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 07, 2007, 12:03:32 »
Już nieraz czytałem na forum ,że w jedności siła .
Więc wszyscy ślijmy te maile im więcej tym lepiej. ^_^

Offline kivlow

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
  • ...
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 07, 2007, 16:24:08 »
No dobra - wysłałem pod wszystkie adresy podane przez kivlow.
Jakbyście mieli jeszcze jakieś @ to dawajcie   i ślijmy maile.
A proszę:

widzowie@tvn.pl, biuro@janrokita.pl, przeglad@przeglad-tygodnik.pl, Ryszard.Kalisz@sejm.pl, marek.biernacki@sejm.pl, listy@superexpress.pl, redakcja@rmf.fm, contact@agora.pl, widzowie@tvp.pl, gosc@radiozet.com.pl, j.czarnecki@radiozet.com.pl, redakcja@eFakt.pl, redakcja@trybuna.com.pl, kraj@naszdziennik.pl 
Wesołych Świąt.

Brawo tak trzymać - z mojej strony poszło już też do adresów powyżej !!!
Kiedyś będzie lepiej (oby zanim przejdziemy na emeryturę :) )

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 07, 2007, 16:34:19 »
Tylko który list wysłać, bo już się pogubiłem.
Na początek to bardzo dobra forma dochodzenia swoich praw, a następna to kosy na sztorc.
Droga pokojowa chyba nie przyniesie pozytywnego skutku, bo za duże jest "stado dzieci bożych", które stale dąży do wypicia jak najwięcej krwi z uciśnionych.
Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 07, 2007, 19:00:19 »
Poczekamy, zobaczymy.
Proponuję poczekać z kosami do 14 kwietnia. Do tej daty wyjaśni się po walnych zjazdach "S" i Florka, czy zamiast kos nie będzie trzeba naoliwić kałachów.

Offline arters

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 10, 2007, 11:35:12 »
Jeżeli forumowicze(znaczna większość)nie deklarują wysyłania listu otwartego(bez znaczenia który),wynika z tego,że jest im wszystko jedno i będą czekać do końca aż ktoś zrobi za nich coś-tylko może być za późno. Szkoda mi wszystkich nieświadomych co będzie z przyszłością PSP.Bo 20lat,tylko od podstawy itd. napewno wejdzie .Czytając "Umowę Społeczną" ma to wejść do końca roku 2009 i pewnie będzie bardzo niedoskonałe.Pozdrwienia dla wszystkich mających prawa emerytalne a ci co nie mają niech się cieszą szybkimi awansami i emeryturą 1/5 waszych przyszłych zarobków,bo nie wszyscy będą mogli szybko awansować (ilu na zmianie może być d-ców zast.-przecież nie 8 na 14 ludzi na zmianie). :wacko:

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 10, 2007, 21:52:03 »
Wykorzystałem kilka adresów.

Offline kivlow

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
  • ...
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 12, 2007, 21:23:18 »
Jeżeli forumowicze(znaczna większość)nie deklarują wysyłania listu otwartego(bez znaczenia który),wynika z tego,że jest im wszystko jedno i będą czekać do końca aż ktoś zrobi za nich coś-tylko może być za późno. Szkoda mi wszystkich nieświadomych co będzie z przyszłością PSP.Bo 20lat,tylko od podstawy itd. napewno wejdzie .Czytając "Umowę Społeczną" ma to wejść do końca roku 2009 i pewnie będzie bardzo niedoskonałe.Pozdrwienia dla wszystkich mających prawa emerytalne a ci co nie mają niech się cieszą szybkimi awansami i emeryturą 1/5 waszych przyszłych zarobków,bo nie wszyscy będą mogli szybko awansować (ilu na zmianie może być d-ców zast.-przecież nie 8 na 14 ludzi na zmianie). :wacko:

Masz rację - widać, że jednak dużo strażaków pogodziło się z ciągłym rąbaniem w d..ę i nie chce tego zmienić. PANOWIE WEŹCIE SIĘ ZA JAJA I ZRÓBMY COŚ Z TYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedyś będzie lepiej (oby zanim przejdziemy na emeryturę :) )

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:59:45 »
Oj! Będzie się działao. Byle jak jak to często bywa, nie okazało się, że "madry polak po szkodzie". Czyjej szkodzie, to sie dopiero okaże. Ogólnie , aby to nie była szkoda "strażacka" i nas wszystkich pozostajacych w PSP.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 18, 2007, 12:27:28 »
Cytuj
Masz rację - widać, że jednak dużo strażaków pogodziło się z ciągłym rąbaniem w d..ę i nie chce tego zmienić.
Nie, po prostu jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy albo jeszcze za mało są rąbani po dupie.
Starzy mogą odejść na emerytury, ale tak naprawdę to oni są najbardziej zaangażowani w ten temat, młodzi jakoś się nie garną - i to jest zastanawiające..... głównie to oni spędzą w służbie jeszcze kilkanaście lat.
Cytuj
Byle jak, jak to często bywa, nie okazało się, że "madry polak po szkodzie". Czyjej szkodzie, to sie dopiero okaże. Ogólnie , aby to nie była szkoda "strażacka" i nas wszystkich pozostajacych w PSP.
Mozesz rozwinąć swoje wątpliwości ???
Czy uważasz, że nic nierobiąc nie zaszkodzimy sobie ??
Widzę że morale to niziutkie, oj niziutkie....  :rolleyes:

Offline sebekosp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
  • gdzie jest dym i ogień tam muszą być strażacy
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 18, 2007, 13:31:26 »
Ja to skopiowałem i wydrukowałem i powieszę u nas w komendzie bo może nie wszyscy mają dostęp do internetu a na pewno powinni się z tym zapoznać  :mellow:

Offline solosar

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 18, 2007, 13:36:03 »
:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 22:29:00 wysłana przez solosar »

Offline darekpsp

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: List otwarty
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 18, 2007, 14:07:41 »
Witam. Własnie wysyłam na podane adresy, list dobry zobaczymy tylko jaki bedzie oddzwięk. A co do młodszych służbą to faktycznie troszke trzęsą portkami, ja pracuje już 20 latek ale to co się teraz dzieje to jest bardzo wk....e.