Autor Wątek: Koniec z PSP ?  (Przeczytany 13820 razy)

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 22, 2007, 09:12:08 »
święta racja hazmat.

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline Rober

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 22, 2007, 11:16:00 »
Witam!
Mocne słowa ale prawdziwe-hazamat. Zgadzam się z Twoimi słowami „ róbmy swoje jak najlepiej, bądźmy fachowcami i zdajmy sobie sprawę że jest ZAJEBISTY BURDEL w tej instytucji...grunt żeby w ten syf się nie zanurzyć „
Pozdrawiam.

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 22, 2007, 12:12:13 »
czytam Wasze obawy i aż mi ręce opadają. Jeśli to prawda to będzie oznaczało, że tam do góry rządzą prawdziwe jełopy i tylko jełopy. Przecież Straż Pożarna jest najbardziej efektywną i najwięcej zapierd... jednostką. Dlaczego strażacy są ciągle ignorowani skoro robią najlepszą robotę.
Przecież strażak ma więcej serca w swojej pracy niż lekarz przyjeżdżający do wypadku drogowego. Gdyby zrobić ankietę komu bardziej byś zaufal podczas przeprowadzania raenimacji lekarzowi czy strażakowi większość opowiedzialaby się za strażakiem. Strażak to samo dobro! Strażak ma czyste intencje. Zawód strażak - to zawód jedyny w tej chwili wykonywany z przekonania a nie dla kasy (bo jaka tam kasa). Strażak nigdy Cię nie zawiedzie.
To jest moje zdanie. Być może mało istotne (pewnie niektórzy mnie wyśmieją) ale prosto z serca.
I życzę wam aby nigdy się moje zdanie na ten temat nie zmieniło i podobne zdania innych.
Widzę, jak te tumoki wszystko pierd... ale mam nadzieję, że jeszcze uda się to naprawić. A jak nie to pójdziem wszyscy do Warszawy pod KG i pokazmy im. Przeciez jest nas dużo. Policja, nauczyciele, lekarze, pielęgniarki jak im cos nie pasuje zawsze protestują. Może czas spiknąć się z górnikami. Ich akcje w Warszawie zawsze wypadają ciekawie :)

Pozdrawiam

Offline Pedros

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.023
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 22, 2007, 12:42:02 »
Wybaczcie że wypowiadam się na waszym forum, ale obserwuje życie straży, PSP i OSP od 20 lat i mój wniosek jest taki.
Straż pożarna jest podstawową jednostka infrastruktury każdego państwa. W każdym mieście powstaje szpital, straż i policja. Bez względu na to czy państwo zarezerwowało na ten cel pieniądze czy nie. Po prostu bez tego miasto nie funkcjonuje!
W naszym kraju tak jak pisze HAZMAT jest wielki burdel spowodowany przede wszystkim 40 letnimi rządami komunistów i zmieniającej się co wybory władzy a co za tym idzie głównych stanowisk. Jesli co 4 lata jest zmiana to nigdy nie będzie dobrze.
Dlatego uważam, że jedynym możliwym sposobem jest strajk, protesty i to nie takie jak ostatnio tylko takie jak robią górnicy. I co ciekawe bez wydobycia węgla moglibyśmy żyć jakieś 2 miesiące a bez działalności straży ani jednego dnia.
Jakby tak wylać wodę z 20 GCBA pod sejm to może by troche zmienili zdanie... U nas jest jak w krajach trzeciego świata - o wszystko trzeba walczyc.

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 22, 2007, 12:45:32 »
Wybaczcie że wypowiadam się na waszym forum, ale obserwuje życie straży, PSP i OSP od 20 lat i mój wniosek jest taki.
Straż pożarna jest podstawową jednostka infrastruktury każdego państwa. W każdym mieście powstaje szpital, straż i policja. Bez względu na to czy państwo zarezerwowało na ten cel pieniądze czy nie. Po prostu bez tego miasto nie funkcjonuje!
W naszym kraju tak jak pisze HAZMAT jest wielki burdel spowodowany przede wszystkim 40 letnimi rządami komunistów i zmieniającej się co wybory władzy a co za tym idzie głównych stanowisk. Jesli co 4 lata jest zmiana to nigdy nie będzie dobrze.
Dlatego uważam, że jedynym możliwym sposobem jest strajk, protesty i to nie takie jak ostatnio tylko takie jak robią górnicy. I co ciekawe bez wydobycia węgla moglibyśmy żyć jakieś 2 miesiące a bez działalności straży ani jednego dnia.
Jakby tak wylać wodę z 20 GCBA pod sejm to może by troche zmienili zdanie... U nas jest jak w krajach trzeciego świata - o wszystko trzeba walczyc.


Pedros nie wiem czy czytałeś moją wypowiedź - bo ja proponuję wypad z górnikami. U nich ostatnio tez nie ciekawie. Może się spiknie coś???

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 22, 2007, 16:45:35 »
Jakby tak wylać wodę z 20 GCBA pod sejm to może by troche zmienili zdanie... U nas jest jak w krajach trzeciego świata - o wszystko trzeba walczyc.


 Ciekawy pomysł 20 cięzkich sprzetów z działkami dało by "do myślenia" i jaki efekt za granicą by był.
Problem w tym ze to chyba OSP musiałaby pomóc PSP w odwrotnym wypadku strazacy na tych wozach niechybnie wylecieliby ze służby  z wielkim hukiem i z duza kara/

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 22, 2007, 19:50:50 »
Naszymi wozami, nie ma szans, OSP mogłoby wspomóc, ale prawde mówiąc jaki mieliby w tym interes? Kto zapłaciłby wójtom za paliwo?

Możan wymyś.lić przecież jakiś happening z naszej strony, np.: zjawić się pod Sejmem RP i w pewnym zacsie, kiedy pojawią sie media wszyscy rozkaldamy - parasole, a do góry wedrują transparenty z napisami "Dosyć politycznego wodolejstwa?"  :mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline flogiston

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 23, 2007, 09:25:09 »
Jak już dojedzie jakaś kamera, rozdać parę wiaderek z ulotką:
Pod takimi rządami będziecie robic to sami ( i instrukcja obsługi wiaderka)


"Kto da więcej co ja?"
Contra facta non valent argumenta.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 23, 2007, 09:38:51 »
Naszymi wozami, nie ma szans, OSP mogłoby wspomóc, ale prawde mówiąc jaki mieliby w tym interes? Kto zapłaciłby wójtom za paliwo?

Możan wymyś.lić przecież jakiś happening z naszej strony, np.: zjawić się pod Sejmem RP i w pewnym zacsie, kiedy pojawią sie media wszyscy rozkaldamy - parasole, a do góry wedrują transparenty z napisami "Dosyć politycznego wodolejstwa?"  :mellow:
Ekstra pomysł, na mnie możesz liczyć....
A może tak Panowie ustalmy jakiś termin i liste osób , która wybierze się pod sejm albo urząd rady ministrów.
Nie ma co czekać , jak zaczną w sejmie to uchwalać albo w ministerstwie podpisywać to będzie jak zwykle po ptakach.......
A to moze byc początek ogólnokrajowej akcji protestacyjnej
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Tuś

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 23, 2007, 21:01:33 »
Najleprzy termin to 4 maj w końcu to nasze święto i zazwyczaj najwiecej sie mówi o PSP w mediach

Offline Antonio998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 283
  • By inni mogli żyć.
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 23, 2007, 22:48:39 »
Nie jestem zawodowcem tylko ochotnikiem.

Podpowiem Wam, że bardzo dobrze byłoby dokładnie dowiedzieć się jakie postulaty mają policjanci wobec rządzących i dlaczego ostatnio strajkowali. Podczas protestu grzecznie ich namawiać żeby się przyłączyli szanse są bardzo małe, ale jak by się przyłączyli policjanci obstawiający strajk to dopiero dałoby do myślenia durniom z Wiejskiej
"Ten jest większy między ludźmi kto umie służyć i kto poświęca siebie dla dobra innych"

Offline retter99

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 24, 2007, 22:56:05 »
No tak protest, ale jak to zrobić aby skutki były wspołmierne do oczekiwanych ??????
Powoływanie się na górników jest pewnie trafne, ele myślę, że konieczny jest kontakt z ich (górników ) centrają, bo skoro o0ni odnieśli sukces to koniecznie potrzeba z niego brać przkład ( pocoi wyważać otwarte drzwi) no i coś ta dyskusja ucichła co brakło chętnych ????????? Gdzie się podział autor ???????? Czekamyna zdanie!!!!! 

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 25, 2007, 16:37:40 »
Podczas protestu grzecznie ich namawiać żeby się przyłączyli szanse są bardzo małe, ale jak by się przyłączyli policjanci obstawiający strajk to dopiero dałoby do myślenia durniom z Wiejskiej
Jakby na ul. Wiejskiej ktoś myślał to bym się z tobą zgodził, ale tam to raczej nie spotka się Homo sapiens (człowiek rozumny). Ludzie tam pracujący mają ręce palcami zajęte i nie mają czasu na pierdoły  :mellow: przecież najważniejszym punktem dnia jest kawa i drzemka podczas obrad sejmu.

Sama idea strajku bardzo dobra tylko ja mam troche daleko i raczej wozem strażackim nie się nie wybieram

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.300
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 28, 2007, 22:50:29 »
Jestem też Ochotnikiem , ale pozwolę sobie na parę zdań .

Przede wszystkim się zjednoczcie , bo na razie to tak do końca wam to nie wychodzi . Zastanówcie się ilu pod tym sejmem by Was  było ??  10% =3000 ludzi ? ciężko będzie  1% = 300 ludzi no może się uda . Według mnie lepszą  receptą jest przemyślany protest , pewne elementy strajku włoskiego , możecie np. na każdym zdarzeniu po zakończeniu działań przez kilka minut rozdawać ulotki ludziom itp . Pamiętajcie że jednak nigdy nie może to zagrażać ich poczuciu bezpieczeństwa . I tu się zgodzę z KG PSP , obróci się to przeciwko wam .

Co do końca PSP , to nowości z samorządami nie wymyśliliście . Pomijam fakt że przy reformie ZSP / PSP na początku wylądowaliście pod zielenią miejską . Temat jest dyskutowany już od dłuższego czasu . Brane są wzorce z zachodu , jednak w naszych realiach jeszcze długo nie będzie to do przeprowadzenia . A to za sprawą głównie kilku błędów popełnionych już przy tworzeniu PSP .
I gwarantuje wam że tematy coraz większego stopnia zastępowania PSP , przez OSP nie wejdą tak szybko w życie . Choć z moich obserwacji są obecnie duże naciski na szybki rozwój naszej formacji (OSP) . Jednak jak już wspomniałem ilość błędów popełnionych nie umożliwi tego tak szybko , nie wdając się w szczegóły .

PZDR         

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 28, 2007, 23:43:11 »
Hazmat - tak w ogóle to prawie się z tobą zgadzam prócz jednego nie można robić swojego i patrzeć na to bagno. Innymi słowy nie sposób łazić w bagnie i się nieu brudzić. Jak mam robić swoje skoro wysyłam do zdarzenia 3 ludzi a najbliższą JRG mam 40 km od tej, którą wysłałem. I widząc co się dzieje np. przy pożarze mieszkania mam być spokojny.
Jak później jeden z tej trójki ma podarty nomex i zwróci się o pomoc w "załatwieniu" nowego bo kwatermistrz ma w d.... a komendant ma brak pieniędzy to też trzeba pomóc, jak drugi z tej trójki powie, że zrobili go w ch... przy naliczaniu urlopu to też trzeba pomóc. Nikt z nas strażakiem się nie urodził. Forum wielu osobom pomogło.
Nawet poprzez to, że wylali swoje żale i nikt ich nie zrozumiał ale się ludzie "wypłakali".
Więc wg mnie potrzebna jest tu każda rozmowa, a ty jak mi się wydaje z Twojego postu grasz gieroja i będziesz robił swoje. I rób z Tobą w tym temacie się zgadzam, ale nie możesz patrzeć obojętnie na to co się dzieje wokół nas. To NAS dotyczy i mamy pełne prawo na ten temat rozmawiać wypowiadać się i dyskutować. Nawet jeżeli tobie to nie pasuje.
Jak pojedziesz do palącego się mieszkania w 3 osoby, nie dadzą Ci urlopu i jeszcze za źle przeprowadzone działania dostaniesz po piórach - ciekaw jestem czy dalej tak ochoczo będziesz robił swoje.
Pozdrawiam
-----------------------------------------------------------------------------
dodane 29.03.br.
Wczoraj zapomniałem dopisać, a to bardzo ważne.

Cytuj
...i mimo że pieniądz jest bardzo ważny (zwłaszcza w tym pierdolniętym ustroju) to zarabiam bo pracuję, a nie pracuję by zarabiać...
Większość z nas strażaków lubi swoją pracę i jej się poświęca co nie oznacza że jesteśmy zakonem charytatywnym, mamy swoje rodziny i swoje potrzeby. Ciekawi mnie jakbyś "robił swoje" nie posiadając mieszkania np. w Gdańsku czy Warszawie czy oczywiście Poznaniu, posiadając rodzinę na utrzymaniu za pensję mł. ratownika o stażyście nie wspomnę. Szlifować to byś szlifował ale nie swoje wiadomości (czego Ci osobiście życzę i cenię o ile to robisz) tylko jakąś drugą robotę żeby związać końce w życiu.

Cytuj
..ale nie spuszczanie się na forum i pierdolenie między sobą że jest źle...WSZYSCY TO WIEDZĄ...
Wszyscy co się jak powiadasz "spuszczają na tym forum" mają jedno  w zamyśle wspólnie "pracować" nad rozgryzaniem tematów, choćby niskich stanów osobowych zastępów przy działaniach. jak pojedziesz do "szeroko pojętej" chemii to masz na podorędziu kilka zastępów wysłanych przez SK. Tylko jakby ktoś cię przeniósł do "koziej bulki" i wysłał w 3 osoby do rozszczelnionej przyczepy z jakąś paskudną chemią. To twoje szlifowanie wiedzy na miejscu mogło by uratować Ciebie i 2 pozostałych, po przyjeździe do bazy sam zastanawiałbyś się dlaczego w tak niskich stanach jeździcie do działań czy to jest zgodne z BHP, a ponieważ pomocy znikąd byś nie otrzymał, sam byś na forum wylądował.

Cytuj
zostawmy te forum na rzeczy strażackie a nie na politykę
.... a tu przykład z innego wątku na dyskusję polityczną (def. polityki)
Cytuj
Robard jeszcze jedno...będzie problem...zajebiście byłoby gdyby to dostały różne media i gazety, założę się że niejeden reporter wziąłby się za to i tu może być problem..."niktórzy" mogą przeszkadzać w zwiedzaniu jrg i wywiadach...pamiętajmy że narazie nie bardzo możemy wypowiadać się oficjalnie w mediach...trzeba to tak zrobić żeby dowidzieli się wszyscy...choćby rozwieszać to na drzewach...tylko tak że by...nie oskarżyli nas o pomowienia...PZDR

Nikt tu za bardzo w politykę się nie bawi no chyba że chodziło Ci o polemikę, a i owszem nawet są konkretne przykłady na to, że to się opłaca. Kilka spraw wyjaśnionych przez KG, kilka prze kolegów po fachu, zajęcie się sprawą niekorzystnych dla PSP zmian w przepisach itd

Cytuj
więc weźmy się i zróbmy z tym wszystkim porządek...

Skądś to znam weźmy, zróbmy ale my to znaczy kto? Ty również jaki masz wkład w to aby u Ciebie na PB nie łamano prawa wobec strażaków. Jak coś przewinimy to od razu ściganie, ale jak chcemy coś wyegzekwować (tylko to co nam się należy - buty) to już pod górkę.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2007, 11:18:28 wysłana przez fireman »

Offline stratny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 31, 2007, 22:18:22 »
FIREMAN pewnie, że tak bo jak inaczej definiować strażaka profesjonalistę, jeśeli jest w rejestrze zawodów strażak to jego uprawinie powinno gwarantować min. socjale dla tego strażaka i rodziny jak słyszymy z mediów taka rodzina to ( i to mało  2+2) to gdzie minimum?????????????
Albo zawód wykreślić z rejestru albo zapewnić minimum. Z tego co wiadomo to strażak nie podpisuje decyzji o celibacie i nikt mu tego nie proponuje a jak ma być normalny i do tego usatysfakcjonowany to jego rodzina powinna życ dostatnio i  jak ta wypłate stażysty podzielić na 4 to wyjdzie 250 zł. Kto potrafi za to utaymać rodzinę opłacając mieszkanie, kredyt lub wynajem do tego coś tyrzeba jeść i chodzić już na pewno nago bo za co kupić cokolwiek więcej???????????? Do tego jak dumnie brzmi P S P czyli Państwowa i co gwarantuje strażakowi?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Offline rekin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:51:38 »
Święte słowa Stratny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ktoś kiedyś napisał,że podejmując prace w PSP godzilismy się na takie warunki, ale który z nas nie był pełen nadzieji,że bedzie lepiej!! A jak jest????Podwyżki-230 zł. średnio dla strażaka ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ "To jest śmiech na sali"

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 07, 2007, 20:04:30 »
Dużo racji w tym co piszemy. Nie wszytko zalezy jednak od nas samych. Tak krawieckraje jak mu materii staje. teraz tylko działa aby tej "materii" było odpowiednia ilośc. To rola kierownictwa w KG i działań razem ze ZZ.jeżeli się będziemy nawzajem boksowac to nic z tego nie będzie. Jak zawsze "polskie piekiełko" i sami się wykończymy.

Offline stratny

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: KONIEC PSP??????
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 08, 2007, 10:17:35 »
Sync a co to ma zależeć od nas samych pewnie trylko nasza sprwność i a co za tym idzie to wszystko co służbie poświęcamy ( jeżeli chodzi o ochotników to ta pasja życia). Jesteśmy kolejny rok członkami UE więćpowinniśmy gwarantować odpowiedni standard rstowniczej pomocy, uważasz, że kwoty przeznaczane na rztownictwo nie mają tutaj zanczenia. Przy obecnej technologii już niestety nieda się  zastąpic ułńska fantazą braków sprzętowych. Zapraszm do dyskusji absolwentów sgsp pezcież ty my najlepiej w tym kraju znamy technoligię ratowniczą, i powinnismy kreować postęp i kształtować świadomość. Na koniec konkurs Proszę podać cenę dobrego auta strażackoego wraz z wyp . w Euro??

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Koniec z PSP ?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 08, 2007, 22:28:23 »
No...chyba faktycznie koniec gdy po...: :wacko:
Cytuj
Zapraszm do dyskusji absolwentów sgsp pezcież ty my najlepiej w tym kraju znamy technoligię ratowniczą, i powinnismy kreować postęp i kształtować świadomość. Na koniec konkurs Proszę podać cenę dobrego auta strażackoego wraz z wyp . w Euro??
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline strazakSam

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Koniec z PSP ?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 09, 2007, 15:17:01 »
No... ekhm... dobrze jest mieć wysokie mniemanie o sobie zwłaszcza jesli jest poparte rzeczywistą wiedzą. Rozumiem przez to że w ostatnich kilku latach nauka w SGSP zmieniła swój kształt bo nie aż tak dawno wygladało to ...różnie... i twierdzenie że po SGSP zna się najlepiej w kraju technologię ratowniczą w kazdej JRG przyjęto by gromkim.........śmiechem.
Służba nauczyła mnie wielu rzeczy a najbardziej POKORY.... tego nigdy za wiele.... niezależnie od wykształcenia :)

Offline ognio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Koniec z PSP ?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 14, 2007, 21:12:48 »
Dlaczego mielibyśmy kończyć ten wątek czy absolwenci szkoły wyższej z zakresu pożarnictwa nic nie maja do powiedzenia?????????
Czy to właśnie oni są za końcem PSP ????????????
Czy może to oni są ponad to wszystko??????????
A może to ja się mylę i mam nadzieję, że ktoś mi wyjaśni czemu!!!!!!!!!!!!!

Offline Mateusz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Koniec z PSP ?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 15, 2007, 19:29:35 »
jak by nie bylo straz bezze zawsze tylko pod jaką nazwą i postacia ina jakich zasadach bo co do tego ostatniego to mam szczere watpliwosci po tym co tu przeczytałem :( pozdrawiam i zyczę powodzenia

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Koniec z PSP ?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 15, 2007, 20:27:35 »
Dlaczego mielibyśmy kończyć ten wątek czy absolwenci szkoły wyższej z zakresu pożarnictwa nic nie maja do powiedzenia?????????
Czy to właśnie oni są za końcem PSP ????????????
Czy może to oni są ponad to wszystko??????????
A może to ja się mylę i mam nadzieję, że ktoś mi wyjaśni czemu!!!!!!!!!!!!!

A może sam sobie odpowiesz przegladając forum??
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline strazak wojtek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Koniec z PSP ?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 16, 2007, 22:45:03 »
Dlaczego mielibyśmy kończyć ten wątek czy absolwenci szkoły wyższej z zakresu pożarnictwa nic nie maja do powiedzenia?????????
Czy to właśnie oni są za końcem PSP ????????????
Czy może to oni są ponad to wszystko??????????
A może to ja się mylę i mam nadzieję, że ktoś mi wyjaśni czemu!!!!!!!!!!!!!
Jak chodzi o technikę pożarniczą to nie potępiał bym Oficerów po SGSP niektórzy mogą naprawdę coś wiedzieć.
Ale pokory to ich może tylko PB nauczyć, jak wogóle przetrwają taką próbę a nie uciekną do biura. Tak wogóle to jaki człowiek taki oficer czy strażak.
Pozdrawiam a na przyszłość to oficerem się staje jak podwładni tak uważają