Autor Wątek: Grupy Szybkiego Reagowania  (Przeczytany 47403 razy)

Offline jaras

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 200
Odp: Grupy Szybkiego Reagowania
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 23, 2011, 00:07:41 »
jaras mam na myśli to, że dostajemy sygnały, że strażacy ćwiczą niektóre założenia u siebie, nawet w tym wątku było o tym trochę wcześniej. Od samego jedynego Witolda na placu boju w roku 2003 mamy już zgraną grupę zainteresowanych tematem i oprócz sygnałów pojawiają się też konkretne pomysły na współpracę. Powoli i mozolnie, ale do przodu.

Dzięki za dobre słowo!   :straz:

Pozdrawiam,
Sajmonowski

Na pewno powoli i na pewno mozolnie.
Oby ukazała się książka, nad którą wiem, że Witold pracował sporo - nie wiem na jakim to jest etapie.
Moje zdanie jest takie - jeżeli góra (ta najwyższa z wężykami na pagonach) nie dostrzeże problemu (a na to się nie zanosi w towarzystwie wzajemnej adoracji" to głowa będzie boleć od bicia w mur, a woda w Wiśle będzie wiele razy wzbierać i wylewać i niewiele się zmieni.
Ale 3mam kciuki i życzę epidemii w temacie - zarażenie z taką prędkością rzeszy strażaków.
pozdro
jaras

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Odp: Grupy Szybkiego Reagowania
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 23, 2011, 08:01:11 »
Książka jest na etapie opracowania składu i łamania w drukarni, po czym po określeniu kosztów druku okaże się ile egzemplarzy uda się wydrukować. Ale palnujemy, żeby nie była to jedyna droga rozpowszechnienia treści książki :)

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl