Autor Wątek: Wprowadzenie 56-60 % na zmianach w JRG  (Przeczytany 1194 razy)

Offline kelner

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Wprowadzenie 56-60 % na zmianach w JRG
« dnia: Marzec 06, 2007, 18:44:40 »
Chciałbym wywołac temat chodzi mi o poznanie waszych opinni bo zauwazyłem ze wziązki zawodowe nie po raz pierwszy zakopują topór.Chodzi mi o ustalenie ilości osob na zmianach i wprowadzenie 48 godzin.Od dzis w wielu wojewodztwach juz to obowiazuje.Proszę o podowanie jak to u was wygląda..Podsumowanie centrale znów nie maja antidotum na to co robi KG.Trzeba przyznac ze doktor umie z tymi nieudacznikami postępowac.Oni piszą swoje protesty a on robi swoje.Proszę o podpowiedz czy sie mylę czy juz faktycznie nie ma związków w tej firmie albo ludzie którzy mienią sie przywódcami zapomnieli co nalezy do ich obowiązków.A ostatnie..... za długo chyba było dobrze na zmianach ze pracownicy 8 godzinni dopieli swego tzn KG .Pozdrawiam

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Wprowadzenie 56-60 % na zmianach w JRG
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2007, 18:54:14 »
Witam!
Cytuj
chodzi mi o poznanie waszych opinni bo zauwazyłem ze wziązki zawodowe nie po raz pierwszy zakopują topór.Chodzi mi o ustalenie ilości osob na zmianach i wprowadzenie 48 godzin.Od dzis w wielu wojewodztwach juz to obowiazuje

Kolega dopiero się zarejstr. ale ten temat jw. naprawdę nie ma sensu :angry: O tym wszystkim <Tu> naprawdę jest w wielu działach i wątkach. Nic nowego. Trzeba tylko sobie zadać nieco trudu i poczytać -_- ewent. dopisać. ^_^
Pozdr.

Ps. Zamykam
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.